Jump to content

Discutii generale


Evaldust
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, BADWOLF ZEW said:

Bha am si eu o problema cu versiunea 1.14 

 

https://imgur.com/a/jPmO2at 

 

 

Nu inteleg de ce, doar pe 1.14 am bugu asta vizual

In primul rand ar trebui sa raportezi asta pe forumul celor pe care te joci. Dar daca ma intrebi pe mine, probabil este de la protocol-hack, practic versiunea nativa a serverului nu este 1.14, ci una mai mica.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, BADWOLF ZEW said:

Bha am si eu o problema cu versiunea 1.14 

 

https://imgur.com/a/jPmO2at 

 

 

Nu inteleg de ce, doar pe 1.14 am bugu asta vizual

Ba Badwolf, da' eu te credeam de treaba. Joci la altii, a? Pai sa-ti rezolve ei problemele!

 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Blep said:

Ba Badwolf, da' eu te credeam de treaba. Joci la altii, a? Pai sa-ti rezolve ei problemele!

 

Draga mea Renata, am intrat pe un server random de 1.14 sa pot face face pozele la bugu ala ... O singura iubire am la veatza me

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, BADWOLF ZEW said:

Draga mea Renata, am intrat pe un server random de 1.14 sa pot face face pozele la bugu ala ... O singura iubire am la veatza me

? eu glumeam. chiar nu-mi pasa si daca ai juca pe altu'.

Link to comment
Share on other sites

On 5/18/2019 at 10:11 PM, Moshu said:

In primul rand ar trebui sa raportezi asta pe forumul celor pe care te joci. Dar daca ma intrebi pe mine, probabil este de la protocol-hack, practic versiunea nativa a serverului nu este 1.14, ci una mai mica.

merci fain, m-ai ajutat.

Link to comment
Share on other sites

On 7/30/2019 at 12:50 PM, AT NicFTW said:

Salut, as vrea si eu sa fac rost de un host de la compania B-Zone pentru minecraft, stie cineva cu cine ar trebui sa vorbesc?

Cu Bobo ca aparent iar se deschid 100000 de servere fara niciun rost si dupa 2 luni se inchid. ;) 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Blep said:

Cu Bobo ca aparent iar se deschid 100000 de servere fara niciun rost si dupa 2 luni se inchid. ;) 

=)), noi jucam de 3-4 saptamani pe un server survival vanilla, suntem vreo 30 si ma contacteaza playeri sa mai intre, n-am unde sa-i bag. Cu aceasta oportunitate vreau sa-mi deschid iar un server de minecraft, am mai avut in trecut. Mersi.

Edited by AT NicFTW
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AT NicFTW said:

=)), noi jucam de 3-4 saptamani pe un server survival vanilla, suntem vreo 30 si ma contacteaza playeri sa mai intre, n-am unde sa-i bag. Cu aceasta oportunitate vreau sa-mi deschid iar un server de minecraft, am mai avut in trecut. Mersi.

Lolol jucați la noi 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.