Jump to content

Discutii generale


Evaldust
 Share

Recommended Posts

On 3/23/2020 at 6:31 PM, Sergiu.1HiT2DOWN said:

Si pe sever ul de minecraft au crescut jucatorii?

Nu stiu sigur, dar din cate vad, este un significant procentaj ca au crescut

Link to comment
Share on other sites

On 5/10/2020 at 2:51 PM, Moshu said:

Ba, da. Momentan incercati sa va conectati cu IP-ul 193.84.64.154

Dacă prin "merge" te referi doar la Lobby atunci da, chiar merge, în rest nu, nu merge ????

Link to comment
Share on other sites

@Moshueu zic sa il faceti exact cum era pe vremea lui @AIM Katzuno Valoare a ajuns serverul de tot rahatul, sa mor eu. Cand era el Owner, erau zeci de playeri. Si acum imi aduc aminte cum jucam, fiind un puradel de 14 ani :)) sau 13. A fost frumos... daca vrei sa reinvii serverul, fa ce ti-am spus mai sus. Inca ceva, faceti serverul numai Survival. O sa va ajute.
 

P.S: salut de la die981. Stiu ca eram iubit.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 5/17/2020 at 10:29 AM, Mihay. said:

This project unfortunately died a long time ago.... 

te tin minte, ai jucat cat era Katzuno Owner. Trebuia sa lase serverul cum a fost, adica mna, sa actualizeze plugin-urile la ultima versiune de MC si sa fie serverul doar survival...

Link to comment
Share on other sites

On 5/12/2020 at 10:38 PM, uN Lieutenant said:

@Moshueu zic sa il faceti exact cum era pe vremea lui @AIM Katzuno Valoare a ajuns serverul de tot rahatul, sa mor eu. Cand era el Owner, erau zeci de playeri. Si acum imi aduc aminte cum jucam, fiind un puradel de 14 ani :)) sau 13. A fost frumos... daca vrei sa reinvii serverul, fa ce ti-am spus mai sus. Inca ceva, faceti serverul numai Survival. O sa va ajute.
 

P.S: salut de la die981. Stiu ca eram iubit.

 

 

 

Foarte iubit. Jucam si eu in acele "vremuri" si nu prea cred ca aveai o reputatie pozitiva. Singuru lucru diferit e interesul acordat de jucatori. Nu e vina mea ca acum media de varsta e mult mai mica, iar jucatorii nu se descurca cu niste sisteme simple si intuitive. Erau alte vremuri, dar te asigur ca se depune la fel de multa munca ca inainte. Majoritatea ati ramas blocati cu amintirile si nu vreti sa acceptati ce este nou. Daca doriti sa vedeti din nou serverul "ca pe vremuri", veniti si jucati, nu stati si va plangeti. Nici atunci nu era serverul perfect, te asigur, numai ca atunci toti erati prea mititei ca sa constientizati problemele, doar va jucati. Dar acum, vedeti numai ce e rau. Deci, in caz ca nu ai gasit cum sa te intorci in 2014, totul va evolua, nu ramanem la standarde si moduri de joc de acum 6 ani. Daca tie iti place sa stagnezi ani buni, n-ai decat, noi dorim sa mergem mai departe! 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Moshu said:

 

Foarte iubit. Jucam si eu in acele "vremuri" si nu prea cred ca aveai o reputatie pozitiva. Singuru lucru diferit e interesul acordat de jucatori. Nu e vina mea ca acum media de varsta e mult mai mica, iar jucatorii nu se descurca cu niste sisteme simple si intuitive. Erau alte vremuri, dar te asigur ca se depune la fel de multa munca ca inainte. Majoritatea ati ramas blocati cu amintirile si nu vreti sa acceptati ce este nou. Daca doriti sa vedeti din nou serverul "ca pe vremuri", veniti si jucati, nu stati si va plangeti. Nici atunci nu era serverul perfect, te asigur, numai ca atunci toti erati prea mititei ca sa constientizati problemele, doar va jucati. Dar acum, vedeti numai ce e rau. Deci, in caz ca nu ai gasit cum sa te intorci in 2014, totul va evolua, nu ramanem la standarde si moduri de joc de acum 6 ani. Daca tie iti place sa stagnezi ani buni, n-ai decat, noi dorim sa mergem mai departe! 

Reputatie pozitiva? Aveam 13 ani :)) 

 

acum sunt multe grade inutile

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, uN Lieutenant said:

Reputatie pozitiva? Aveam 13 ani :)) 

 

acum sunt multe grade inutile

Nu conteaza cat aveai, oamenii nu se schimba, doar aparentele.

 

Sunt exact aceleasi grade de staff ca atunci. Singurele grade in plus sunt cele de la AutoRank si cele pentru care donezi.

Edited by Moshu
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Moshu said:

Nu conteaza cat aveai, oamenii nu se schimba, doar aparentele.

 

Sunt exact aceleasi grade de staff ca atunci. Singurele grade in plus sunt cele de la AutoRank si cele pentru care donezi.

Nu, era mai frumos inainte, m-am uitat si pe youutube la video-uri din 2014 ;)  

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uN Lieutenant said:

Nu, era mai frumos inainte, m-am uitat si pe youutube la video-uri din 2014 ;)  

Atunci, n-ai decat sa ramai la 2014.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.