Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Discutii generale


Evaldust
 Share

Recommended Posts

Ba frate ce ati facut mi-ati stricat spawn de ender si cand am intrat am murit... am pierdut toate itemele.... Nu mai am nimic . Mai fac eu itemele alea in 5 ani.

 

Cristianon , daca ai scos ender worldu puteai sa anunti frate ca multi eram acolo si am pierdut toate itemele si nu orice iteme

 

Sabie cu fire aspect,sharpness V,knowback

Arc : powe IV, flame 1 infinity 1 punch2

Tarnacop : Fortune 3,unbreaking 3 , eficiency 5

Lopata : eficiency V unbreaking 3 fortune 2

Topor : eficiency V unbreaking 3

Armura : Protection IV

Casca : Protection IV

Papuci : Fealing IV si fire protection

Pantaloni : Fire protection IV.

 

Toate itemele astea le-am pierdut deoarece scoti ender worldu si nu anunti sau puteai sa ne p[ui pe toti la spawn.

Edited by XeNoN324
Link to comment
Share on other sites

Frate eu nu vreau sa pui endul la loc eu vreau doar itemele...

Da un rollback ceva pentru itemele alea am pierdut o groaza de ore din viata mea.

 

Sincer de cand am pierdut itemele nu am mai intrat,

Edited by XeNoN324
Link to comment
Share on other sites

@@CristiaNoN, daca il pui pe cel vechi ( cu fermele noastre ) e ok pentru mine. Eu n-am facut ender farmu pentru joburi, l-am facut pentru XP in principal! Daca nu mai ai End'u vechi macar da-ne itemele pentru ferme mie si lui xenon, parca noi eram singurii cu ferma ( macar pistoanele, redstone si string sa ne dai. eu aveam aproximativ 440 pistoane 440 redstone si 440 string in ferma aia )

Link to comment
Share on other sites

@@GF Infernal,

Dale incolo de pistoane eu am pierdut o groaza de iteme din cauza ca nu stiam ca sa ster ender world si cand am intrat eram acol, am crezut ca e lag sau ceva si cad in gol dar de unde ca am murit.

 

eu vreau macar itemele alea daca se poate, e aiurea frate am adus o groaza de playeri pe srv asta cred ca merit si eu itemele alea inapoi,, Deci crek 15 -16 i-am adus pe srv si stau mai mereu on.

Link to comment
Share on other sites

In curand este posibil sa fie niste locuri libere in staff si probabil si la admini deoarece vad ca nu exista colaborare deloc.... :|

P.S Votati war time.

Edited by pH Katzuno
Link to comment
Share on other sites

@pH Katzuno se vor face waruri intre family ?

Salut sunt curios daca merge sa iti faci un spawner de mobi acela , sau e anti spawnere ?

Intrebati-l pe cristi, eu sunt retras din momentul de fata din motive personale, de acum el se ocupa de tot.

Link to comment
Share on other sites

@@CristiaNoN, vezi ca in site unde ai scris "<p>© Licensed to: B-Zone V6.1. Designed by CristiaNoN " (linia 82) in primul rand nu este afisat pe site si in al doilea rand daca site'ul era facut de tine ce rost mai avea sa iti pui notele astea:

<!--  STEP ONE: insert path to SWFObject JavaScript -->

<!--  STEP TWO: configure SWFObject JavaScript and embed CU3ER slider -->

Pe liniile 7 respectiv 10.

Edited by Vennom
Link to comment
Share on other sites

  • Moshu featured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.