Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

De la ce vine numele tău?


AliNNN
 Share

Recommended Posts

Nume:YungSuri

De la ce vine numele tău?:Yung vine de la Young adica tanar in engleza, Suri este numele meu de scena, deocamdata nu am muzica postata dar o sa postez pe viitor, in prezent doar eu imi ascult muzica. Asa ca asta reprezinta numele meu.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Dwayne_Johnson

De la ce vine numele tau?: Este numele actorului american si fost wrestler Dwayne Douglas Johnson cunoscut si dupa numele de ring The Rock care a evoluat in WWE,castigand 17 titluri de campion in WWE,inclusiv 10 titluri de campion mondial .

Link to comment
Share on other sites

Nume: Adrian.YourSnowPet

De la ce vine numele tău?: Numele meu este Adrian in viata de zi cu zi, asa ca am pus prima data "Adrian", dupa aceea, ca la alt orice nume am pus un "." intre ele, iar "YourSnowPet", mai multi prieteni ne-am decis sa ne punem acest nume, din pacate doar eu mai joc pe acest server (lacrima).

Link to comment
Share on other sites

Nume:BuLl_StRyKe
De la ce vine numele tau?:Numele acesta, m am gandit sa mi l pun, deoarece acesta il am si pe alte jocuri, si mi a venit ideea de la "Bullying" ,asa ca am pus BuLl, si StRyKe de la primul meu stryke de pe YouTube.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.