Jump to content

De la ce vine numele tău?


AliNNN
 Share

Recommended Posts

Nume : Freeq


De la ce vine numele tău? : Pai imi place dansul, iar dansul este reprezentat de muzica. Freeq vine de la freequency, nu stiu cum sa explic :)


Link to comment
Share on other sites

Nume:xVRT.


De la ce vine numele tău?:Nu stiu , imi suna frumos VRT pe vremea aceea si era o asa numita moda cu x in fata numelui . Si s-a format un derivat de la VRT in xVRT. si imi place numele asta . Mai sunt unii pe server cu nick-urile :Pamatuf , branzila , garcea , salam , trefla.. Alea sunt nick-uri la caterinca puse .. Bft !


Link to comment
Share on other sites

Nume: Edward_NisaN


De la ce vine numele tău?: Edward de la numele meu real Eduard iar NisaN de la marca de masini Nissan dar nu imi place ca are doi "s" si am "mancat" eu unul


Link to comment
Share on other sites

Nume: Mahone.


De la ce vine numele tău?: Numele provine de la un personaj din filmul Prison Break, a fost un film vazut cu 10 minute inainte de a-mi creea caracterul, iar punctul este un accesoriu, mai nou, "la moda".

Link to comment
Share on other sites

Nume: Toni. (nume anterior: ToniCipriano)


De la ce vine numele tău?: Numele meu vine de la personajul din GTA 3 (Liberty City), Toni Cipriani. Initial aveam impresia ca este Toni Cipriano, nu cu "i" la sfarsit. Ulterior am schimbat si a ramas doar Toni :)


Link to comment
Share on other sites

Nume: [OJ]23Andrei


De la ce vine numele tău?: [OJ] este tagul, bineinteles, "Andrei" numele meu real si "23" este numarul meu favorit, iar de altfel ziua in care m-am nascut, 23 Iunie


Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.