Jump to content

De la ce vine numele tău?


AliNNN
 Share

Recommended Posts

Nume:Tornada


De la ce vine numele tău?:Jucam Cs 1.6 mod zombi si eram intr-o situatie in care nu ma puteam misca ,ma intorceam si trageam ca nebunu,si un prieten vazandu-ma in aceasta situatie mi-a supus "Ho parca ai fi ca o Tornada" si de la asta provine numele numele...


Link to comment
Share on other sites

Nume: Ademar


De la ce vine numele tău?: Numele ''Ademar'' semnifică câte o parte din numele mele, acestea fiind Adelin şi Marian... aşadar, formându-se Ademar.


Link to comment
Share on other sites

Nume: ApostoleaS
De la ce vine numele tău?: ApostoleaS originates from Apostolis which is my real name. My friends used to call me like this so I decided to keep this one. :)

Link to comment
Share on other sites

Nume: oRoxii

De la ce vine numele tău?: o - originalitate, Roxii - Roxana

 

#şefădepagină

Edited by Victory oRoxii
Link to comment
Share on other sites

Nume: ARSenieBOCa69

De la ce vine numele tău?: ARSenieBOCa - de la renumitul "sfânt" sau preot ce era el, Arsenie Boca. 69 - pentru ambianță, mai mult pentru batjocura.

Link to comment
Share on other sites

Nume: WaZZy + Legend ( Nume original: WaZZy.[Legend] )


De la ce vine numele tău?: Pai era un YouTuber renumit sub numele de Wozzie si imi placea foarte mult munca lui depusa pe YouTube (povesti horror) asa ca prin iarna, cand am decis sa ma apuc de acest minunat server mi-a venit in minte sa-mi pun numele WaZZy123, apoi l-am schimbat in WaZZySiLENT, apoi in WaZZy. iar acum WaZZy.[Legend]. De la ce vine ''[Ledend]''? Pai simplu, eu fac parte din minunatul clan [TL] The Legends si din momentul cand am primit invite in clan mi-am pus si ''[Legend]'' la nume. :)


Edited by WaZZy Legend
Link to comment
Share on other sites

Nume: iaw


De la ce vine numele: am cautat un nume usor de scris, de citit, de inteles, de retinut si cred ca l-am gasit dupa cam.. 2 ani sau asa de jucat cu "KenT", "Twist" sau nume d-astea de pe servere de cs 1.6, dar nu prea mi-au placut asa de mult.. deci iaw a ramas... initial era adr de la adrian, dar am scris cu ochii inchisi odata si a iesit iaw, mi-a placut asa de mult incat din 2013 e nickname-ul meu de pe toate jocurile.


Link to comment
Share on other sites

Nume:Stefane

DE la ce vine numele tau?Cand am intrat prima oara pe sa-mp am vrut sa imi pun numele Stefan.Datorita faptului ca numele Stefan a fost luat am decis sa mai adaug un "e" la Stefan si a rezultat Stefane.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Weather.


De la ce vine numele tău?: Aveam pe telefon o aplicatie care-mi arata vremea numit AccuWeather si scria "Weather in X", mi-am dat seama ca suna destul de misto si e cam unic.


Edited by TLG Weather
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.