Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

De la ce vine numele tău?


AliNNN
 Share

Recommended Posts

Nume: dotzo

De la ce vine numele tău?: Normaly dotzo is the place where japanese martial arts are tought, but also dotzo in the original japanese laguage with a special symbol meens street, road reffering to the the street culture  that some ninjas and martial arts teachers came from many centuries ago in the old japanese times.

Link to comment
Share on other sites

Nume: HANKSERO

De la ce vine numele tău?: Vine de la vechea porecla HANKS(inspirata de la tom hanks), iar porecla veche HANKS + am adaugat "ERO", am creat noua porecla HANKSERO.. Totusi fiecare litera are semnificatia ei, precum: H - Help, A - Action, N - Networking, K - King, S - Sergiu(numele meu) sau Special, E - Evolution, R - Romania(tara in care m-am nascut), O - Origins. Am zis in engleza deoarece suna mai bine decat in romana, dar intelegeti voi.

Link to comment
Share on other sites

 
 

Nume: .Vaathu

De la ce vine numele tău?:  De la un spirit stravechi (cica) din desenul Avatar : Legend of Corra (e Vaatu da cu um h suna mai gangstar)

Link to comment
Share on other sites

Nume: M.a.N.u

De la ce vine numele tău ? De la Emanuel pentru ca asa ma numesc in viata reala dar mi se spune Manu prescurtat, asa ca am pus puncte si M mare si N mare ca arata mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Nume: R0xAnA

De la ce vine numele tău?: Nu are o poveste anume, de la numele real este inspirat.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Alin47

De la ce vine numele tau?: Ma numesc Alin, iar cifra 47 este o cifra ce ma reprezinta ceva special pentru mine, plus ca da si bine la acest nume frumos pe care l am.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.