Jump to content

Bug steal


xtrezz

Recommended Posts

Nick-ul tau:XtreZz
Descrierea bugului: Este un bug in legatura cu furatul bicicletelor/motocicletelor...am patit de 2 ori sa fiu langa unul pe bicicleta sau bike,sa dau f sa intru in masina mea,dar fiind el langa mine,m-am dus spre el...problema este ca nici nu am ajuns la el sa il dau de pe bicicleta,doar intentia de a ma duce sa il dau jos i-a dat dreptul sa dea call 112,ceea ce nu mi se pare tocmai corect!
Screenshot(s):nu este nevoie

Link to comment
Share on other sites

Pai din cauza lagului , el vede ca l-ai dat jos dar pe cand tu nici nu te-ai dus langa el la mai putin de 1m . Asta e de la SAMP , nu ai ce face . Data viitoare ai grija sa fii indreptat cu corpul spre masina ta si cat mai aproape , chiar lipit de cea careia vrei sa-i dai F . Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Sistemul /call 112 a vazut ca te-ai dus sa dai F la o motoreta/bicicleta ocupata de cineva. Cand respectivul player care a ocupat motoreta/bicicleta s-a dat jos de pe ea sistemul a crezut ca tu l-ai dat jos si i-a dat dreptul de a da /call 112 (asa cred eu ca functioneaza sistemul asta deci nu-i sigur daca e bug sau asa e el)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.