Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

B-Olympics Spring 2014 - Sondaj de opinie | Survey


F4L Deidara
 Share

B-Olympics Spring 2014 - Sondaj de opinie | Survey  

238 members have voted

  1. 1. Doriți organizarea unei Olimpiade de Primăvară? | Do you want to organize B-Olympics Spring 2014?



Recommended Posts

di_Xdmx_I.png

 

După ce ai votat la sondajul de mai sus îți poți lăsa și „de ce”-ul într-un post în acest topic după model ce urmează:

 

Nick:

Am votat:

Pentru că:

Alte precizări:

 

 

 

 

For english press on spoiler.

 

 

After you have voted in the survey above you can leave your „why reason” in a post on this topic by model below:

 

Nick:

I voted:

Because:

Remarks:

 

 

Edited by F4L Deidara
Link to comment
Share on other sites

Nick: MaryusZ.


Am votat: Da.


Pentru că: Sunt nou pe server şi vreau să particip şi eu la un astfel de eveniment, cu ocazia acestui eveniment va fi şi mai multă activitate.


Alte precizări: - .


Link to comment
Share on other sites

Nick: Sp3cTeRx


Am votat: DA


Pentru că: E foarte frumos sa participi la olimpiada. Mai frumos e sa iei o medalie :>


Alte precizări: Sa dureze mai putin organizarea! La olimpiada de iarna stateam si 1 ora sa inceapa.


Link to comment
Share on other sites

Nick: DoKy


Am votat: Da


Pentru că: Toate olimpiadele organizate pe B-zone au fost un succes, sunt sigur 100% ca si aceasta va fii la fel.


Alte precizări: Idei bune, sfatuiti-va cu playerii la alegerea probelor, etc.


Link to comment
Share on other sites

Nick: paulyks
Am votat: Nu
Pentru că: Merge şi primăvara şi toamna, de ce nu şi-n fiecare zi? Olimpiada(mă refer în RL acum) se organizează o dată la 4 ani. Acel sentiment când te gândeşti că ai aşteptat atâta îți aduce o bucurie mult mai mare. Dacă pe server se organizează de 2 ori pe an cred că-i suficient, altfel va ajunge să fie monoton ca şi un event LMS, Deagle, etc.
Alte precizări: Medalii fără număr(urăs manele).

Link to comment
Share on other sites

Nick: FloriN_HBK


Am votat: Vroiam ''Da'' insa de la lag a sarit pe ''Nu'', oricum voturile pozitive sunt superioare ca numar.


Pentru că: Este o serie de eventuri bune, care vor anima factiunile si va oferi ocazia tuturor sa se afirme.


Alte precizări: Sa speram ca de data asta va fi o organizare mult mai buna si mai multi arbitri, admini, martori ca sa adune dovezi pentru final si sa evitam scandalurile sau frauda.


Edited by FlorinHBK
Link to comment
Share on other sites

Nick: darius.scrx

Am votat: Da.

Pentru că: Mi-as dorii sa particip,ar fii prima data,si pare interesant.

Alte precizări: Daca tot vreti sa iasa ceva frumos,face-ti si un "Sat Olimpic",unde participantii sa stea cu rent acolo,ceva de genul Satului Olimpic de la Soch,daca stiti la ce ma refer. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nick:[GF]Vince

Am votat:Da

Pentru că:Mi-a placut olimpiada trecuta, mai ales ca, National Guard, a castigat, si eu faceam parte din acea factiune, chiar daca ofticatii au spus ca ne-ai ajutat pe /r, noi am jucat cinstit si am reusit sa castigam.

Alte precizări:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Rogozoviki


Am votat: Da


Pentru că: Pentru ca sport si pentru ca distractie. Ar fi frumos sa fie mai multe eventuri de genu, cu mai multe probe.


Alte precizări: Bafta!


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.