Jump to content

B-zone Tv "School Instructors Compilation"


NuovaGuardia
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: School Instructors Compilation

Gen: Fun

Durată: 9:52

Data lansării: 4 Februarie 2010

Scurtă prezentare:

 

Aveti putina rabdare si uitati-va la tot filmu'

Multumesc!

Have fun!

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">
Link to comment
Share on other sites

:)

Acel pilot nebun seamana cu mine,dar nu e atat de nebun ca mine.

Ai si taximetristi in factiune ?=))

La drumul spre party .. conduceti doar cu acceleratia ;)).sunteti instructori bre.. + ca conduceati pe contrasens =))

Mi-a placut faza cu instructoru beat.=)) . avea ceva cu stalpii :>

faza cu baseball si cimitiru sunt bestiale. Doar ca la baseball nu se vede mingea :))

Noi va oferim protectie si voi ne invadati zombi fara creier :))

Si faza cu parasuta e bestiala :)

Imi place ce melodii ai ales,frumos film. Bravo !

Link to comment
Share on other sites

Nu are cum sa se vada mingea de tenis pt ca . Croco a dat cu forta luminii si nu sa vazut mingea numai qwerty a vauzt-o acesta a folosit forta batei de baseballbat lui Zeus ;) si a zburat mingea de tenis ( in flacari ) pe Pluto :))

Link to comment
Share on other sites

Singurul lucru care imi place la clipul asta e meciul de Baseball si va zic si de ce...e o idee originala,restul plagiat si fara logica.

Deci iti dau 8/10 pentru meciul de baseball , nu am mai vazut asta in sa:mp :) .

Link to comment
Share on other sites

Frumos , bravo echipei S.I ...

 

Ps : Faza cu Baseball a fost cea mai tare :))

 

PS 2: Puneti si voi 9croco sau qwerty) numele tuturor melodiilor folosite in clip va rog , toate sunt bestiale :X

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.