Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Interviu #11 - KillerFish & Teylo - RPG Admin 5


Moartea
 Share

Recommended Posts

Cam scurt interviul , orcum va felicit pe amandoi , meritati acesta funtie , pe care o aveti in prezent.

Tine-ti-o tot asa , si faceti treaba buna in continuare.

Scurt? Tu nu vezi ce raspunsuri dezvoltate au fost? Daca mai puneai 5 intrebari dadeai scrool pana scotea fum rotita, cine crezi ca mai citea?

 

Multumesc Teylo si KillerFish!

Link to comment
Share on other sites

Scurt? Tu nu vezi ce raspunsuri dezvoltate au fost? Daca mai puneai 5 intrebari dadeai scrool pana scotea fum rotita, cine crezi ca mai citea?

 

Multumesc Teylo si KillerFish!

Daca mai puneai 5 intrebari , te asigur eu ca era mult mai interesant si mai fascinant , eu unu-l nu m-am plictisit sa citesc acest mic paragraf.

Crezi ce vrei , a fost doar o parere.

Edited by UmanDTS
Link to comment
Share on other sites

Mereu e frumos sa citesti parerea unor "veterani" de pe acest server, avand in vedere valul de playeri noi ce a lovit comunitatea de curand. Nu prea s-a mai pus accent pe respect din partea celor noi si parca unii nici nu mai stiu ce este acela un joc. In schimb, cei doi admini, si nu doar, inca stiu sa imbine seriozitatea cu placerea jocului si asta e tot ce conteaza. Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.