Jump to content

B-zone TV ''Bagabont pe viata''


Padrino
 Share

Recommended Posts

Frumos , prea putina imaginatie ..

Adica , chiar asa politistu` ala , putra sa-l omoare de "n" ori ..

Prea multa fuga ,si prea penal ..

Adica , era mai frumos ...

Lua o masina , fugeau .. Isi chemau prieteni..

Nici asa simplu.

Oricum felicitari pt. munca depusa.

Link to comment
Share on other sites

Cand faci un film , incearca cat de cat sa scrii ortografic , pentru a da o imagine mai buna comunitatii.

De film , incerc sa ma abtin , s-ar putea si mai bine.

Ai vrut sa simulezi o fuga de politie cu scheme din Parkour .

Edited by XtyPe
Link to comment
Share on other sites

1. Mai vezi cu ortografia aia , vezi ce faci cu ea ... (sami , dami , fami , dute) si multe alte greseli minore dar totusi care dau urat la vedere :| , la multi care au facut filme pentru B-Zone am vazut greseli de ortografie ... nu stiti ma sa puneti "-" la unele cuvinte ? /:) nu sunt foarte multe cuvinte de acest gen ... :|

2. Cam aiurea ... nu prea se intzelege nimic din ce ai vrut tu sa faci acolo ... . Inceputul -> aiurea , continuarea la fel ... :| . Fugi de politzaiul ala juma de ora , parca politzaiu` ala nu putea sa te omoare de mult daca vroia :))

3. "Am scapat o clipa de ei" -> asa face un "detinut" sau un "traficant" sau cum vrei tu sa-i zici ? "O Clipa" , adica tot te va prinde nu ? :)) . In filme de genul acesta trebuie sa spui : "am scapat de ei ..., ce bine ..." nu ca " am scapat o clipa " :)) ... Trebuie sa te incurajezi pe tine insutzi .

4. Nici bine nu ai ajuns la rzr ca au si venit Politzaii ... :)) parca aveau telepatie , sau stateau cu TV ? /:):))

5. Pentru incurajare si pentru efortul depus spun ca primesti nota 7+ , se putea mult ma bine , dar probabil este primul tau film , si de aceea meriti cateva cuvinte de incurajare ... Bravo !

 

Link to comment
Share on other sites

felicitari pentru efort e dragut dilmul dar e simplu numai fuga fuga fuga si iarasi fuga ce nu inteleg este ca nu cred ca isi avea rost melodia love theme the godfather la sfarsitul melodiei si de ce s-a oprit acolo la intersectia aia sa dea cateva flipuri nu putea sa fuga in continuare

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.