Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Tombola B-Zone


KroG A
 Share

Recommended Posts

  • Nickname: .YrY.

Level: 50+

Sunt jucatorul cu numarul: 66.

Alte precizari: Bafta!

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

Eu am postat la 09:12 cum ca sunt jucatorul cu numarul 64 pentru ca Gangster AddisoN a postat la 08:56 ca e jucatorul cu numarul 36! si apoi a dat EDIT la 09:29 ca e jucatorul 64! Si eu am scris 64 deoarece el scrisese un numar gresit..Nu mi se pare corect. Astept quote cu decizia ta.

 

 

Nu trebuie sa iau in considerare atatea detalii, din moment ce TU esti cel care a postat dupa el acelasi numar esti descalificat, invata sa tii randul.

Ai report pentru post aiurea, daca ti-am zis ca esti descalificat nu mai ai voie sa postezi aici, cel putin editia asta.

 

 

  • Nickname:RaMp@gE
  • Level: 15 +
  • Sunt jucatorul cu numarul: 65
  • Alte precizari: Succes .

 

Descalificat, tu trebuia sa pui numarul 66 deoarece Adelin98 a postat inaintea ta numarul 65.

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nickname: Rabitu.
  • Level: 20
  • Sunt jucatorul cu numarul: 81
  • Alte precizari: :)

 

Care parte din cuvantul "DESCALIFICAT" nu o intelegi?! Ai dat dovada de neismtire, e a 3-a oara cand postezi aici aiurea esti descalificat complet din competitie, ai interdicitie in acest topic.

 

 

  • Nickname: Gabytw110
  • Level: 9
  • Sunt jucatorul cu numarul: 69
  • Alte precizari:

Esti descalificat aceasta editie, numarul dinainta ta este tot 69.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Spun STOP primei editii. Fericitul castigator este @it is daniell

Daniell. FELICITARI, contacteaza-ma in game sau pe forum pentru a-ti ridica premiul.

Dovada: https://www.youtube.com/watch?v=LZ7GzF_xSFg&feature=youtu.be

CarLitO filmeaza te rog!

 

Spun START editiei cu numarul 2, puteti sa postati numerele incepand cu numarul 1, adica primul post este numarul 1, alt membru pune 2 si tot asa !

Aceasta editie are loc intre: 2/04/2014- 9/04/2014

 

*Rules update: Daca ati castigat o editie, nu mai aveti voie sa participati timp de 3 editii!

Edited by KroG
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.