Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Waruri intr-un alt VW


Kelton
 Share

VW Wars  

400 members have voted

  1. 1. Doriti waruri intr-un virtualworld diferit?

    • Da.
    • Nu.
    • Nu inteleg ce inseamna exact virtualworld diferit si nu ma pot decide.


Recommended Posts

Având ca bază următoarea propunere din cadrul secțiunii Suggestions, http://forum.b-zone.ro/topic/209284-propuneri-waruri/, dorim să știm părerea voastră despre trecerea warurilor într-un virtualworld diferit față de cei normal.

 

Ce ar însemna asta în linii mari?

- singurele persoane din virtualworld vor fi gangsterii cu waruri active.

- singurele vehicule din virtualworld vor fi cele ale gangurilor cu waruri active.

- excluderea elicopterului din noul virtualworld astfel încât warurile să fie ținute toate la sol, și nu pe clădiri.

- mai puțin lag deoarece se reduce numărul de obiecte, respectiv jucători, care trebuiesc încărcate.

- nu va mai interveni poliția la waruri.

- nu vor mai încurca civilii la waruri.

- nu vă vor mai omorî cei din H.A.

 

Detalii suplimentare găsiți în respectivul topic. Lăsați aici o părere, respectând regulamentul forumului și regulile de bun simț.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca ar fi o idee geniala ! Asa civili nu ar mai intrerupe warul , doar ca ce vom face cu departamentele cand vin sa ne dea wanted?

 

Cred ca pana la urma nu e asa de buna ideea .

 

Mai citeste odata scrie ca PD-ul nu va mai veni sa ne dea wanted

Link to comment
Share on other sites

Ideea este ok , dar elicopterele nu ar trebui excluse complet , unele cladiri sunt necesare pentru a stabili 2,3 mai sus decat restul . Propun ca macar elicopteru de la factiune sa ramana.

Link to comment
Share on other sites

Pro, dar sa fie cumva sa participam si noi, ca departamente, la war. Sa se adauge la Armoury (LSPD / LVPD / SFPD ) un " I " in care dam /entervw si intram si noi in acelasi virtualworld pentru a interveni la war...parerea mea !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.