Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Log Antrenamente & Activitati / Log Training & Activities


XmLmX2
 Share

Recommended Posts

Antrenament: Aerian | Data: 9.01.2015 | Ora: 20:00 | Antrenori: maxim16 & Peiu & Silence

3jNAcEA.png
Membri prezenti:

Private(1):

alexnicko.

Vlad.K

Makyy

xdMarius

Rastaftwraz

Larii

SuperSoldier[RO]

Mihaitaa.

Sparros

Petru

Bitw.

Second Lieutenant(2):

GeorgeDumi

z1zStar


First Lieutenant(3):

Elite


Captain(4):
Zsolti6


Major(5):
-

Total: 14 Membri

shadow-separator.png

Membri invoiti:

Private(1):
Greet

Bolbol2

PresuPusu

DamonulXXL

bita93

Second Lieutenant(2):
Her0

Wish

Shudu

Freeed

Alakazam

[GOD]Cosmin

Kikioo

blood.diamond

Willow

First Lieutenant(3):

Zoltess

Othelo

Mitzone


Captain(4):
Gang_G

OmerKr

STR8

Paradox

Major(5):

[uS]Arturo

[DGS]AlexCyo

Yenoh

Total: 24 Membri

shadow-separator.png

Membri Intarziati:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 Membri

shadow-separator.png

Membri absenti:

Private(1):

xxMooniightxx

XEpicalPlayerX

Miron.


Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
Hiawatha

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 4 Membri

shadow-separator.png

Observatii: Un antrenament linistit dar cu un numar redus de membrii. Sper ca data viitoare sa fiti prezenti intr-un numar mai mare.

 

Sanctiuni:

Miron. - FW (Absenta nemotivata la antrenament)

XXMoonightxx - FW (Absenta nemotivata la antrenament)

XEpicalPlayerX - FW (Absenta nemotivata la antrenament)

Hiawatha - FW (Absenta nemotivata la antrenament)

Edited by Major maxim16
Link to comment
Share on other sites

Antrenament: General | Data: 11.01.2015 | Ora: 14:30 | Antrenor: yenoH

3jNAcEA.png
Membri prezenti:

Private(1):

[CF]Sparros
[iOS]Makyy
XdMarius
SuperSoldier[RO]
[bS]rastaftwraz
Mihaitaa.
[GA]Larii
DamonulXXL
[Pk]bolbol2
Greet

Second Lieutenant(2):
Willow[s4F]
Shudu
PresuPusu
Alakazam
Wish[ToV]
[iOS]Kikioo
[GOD]Cosmin

First Lieutenant(3):

eLite
[uSa]zOLTEsS


Captain(4):
-


Major(5):
-

Total: 19 Membri

shadow-separator.png

Membri invoiti:

Private(1):
xEpicalPlayerx
[Pk]bita93[Legend]
alexnicko.

Second Lieutenant(2):
[TL]GeorgeDumi
[uSa]z1zStar
Her0
blood.diamond

First Lieutenant(3):

oTheLo
MiTzOnE
Hiawatha

Captain(4):
Paradox
[uS]Gang_G
[uSa]Zsolti6
OmerKr
[uSa]STR8

Major(5):

maxim16
Peiu[s4F]
[uS]Arturo
[DGS]AlexCyo

Total: 19 Membri

shadow-separator.png

Membri Intarziati:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 Membri

shadow-separator.png

Membri absenti:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 Membri

shadow-separator.png

Observatii: Stiu c-am tot repetat-o, dar de data asta o sa va si demonstrez ca ma tin de cuvant. Pe durata antrenamentului, cine face altceva decat se cere in exercitii, va fi sanctionat. Iar acei dintre voi ce veti mai face DM aiurea, vefi aspru sanctionati, mergand si pana la demitere. Daca de vorba buna nu puteti intelege, pot si eu sa fiu altfel. In rest, a fost liniste pe durata antrenamentului. Putin mirat de lipsa R4-5, cred ca-i prima data cand fac antrenamentul doar cu R1-3. O duminica placuta tuturor!

 

Sanctiuni:

  • [uSa]zOLTEsS - M-am gandit mult la sanctiune si ar fi aiurea s-o acord. Gestu' tau ar trebui sa-i trezeasca pe toti la realitate si sa-nvete ceva, sa-nvete ce inseamna echipa, in primu' rand, si ce inseamna sa-ti asumi ceva pentru colegi, chiar daca esti nevinovat. Nu pot sa te sanctionez, iar gestu' tau nu va fi uitat, de mine, prea curand. Bravo!
  • Mihaitaa. - De data asta scapi nesanctionat. Si nu pentru ca te-as ierta, ci pentru ca nu am prins pe video cand tu faceai cu totu' altceva decat trebuia. Norocu' tau. Dar, cu atitudinea pe care-o ai, nu te vad prea mult in NG. Ori ti-o schimbi radical, ori...
Link to comment
Share on other sites

Antrenament: Aerian | Data: 16.01.2015 | Ora: 20:00 | Antrenori: [uS]Arturo & Peiu[s4F] & TheBlackHawk97

3jNAcEA.png
Membri prezenti:

Private(1):

alexnicko.

Makyy

xdMarius

Rastaftwraz

SuperSoldier[RO]

DamonulXXL

BaxteR

|3|ack_PiT_BuLL

Sylvyu_Google

KLaNdEsTyN[AQ]

Hizardi

Spazie

kk2k

Second Lieutenant(2):

PresuPusu[s4F]

z1zStar


First Lieutenant(3):

Elite

Hiawatha

Captain(4):

Zsolti6

Gang_G

Paradox

Major(5):

Peiu[s4F]

Total: 21 Membri

shadow-separator.png

Membri invoiti:

Private(1):
Greet

Bolbol2

Nicu14[CN]

The.Emperror
Sparros


Second Lieutenant(2):

Her0

Wish

Shudu

Alakazam

[GOD]Cosmin

Kikioo

blood.diamond

Willow
GeorgeDumi


First Lieutenant(3):

Zoltess

Othelo

Mitzone


Captain(4):

OmerKr

STR8



Major(5):

maxim16

[DGS]AlexCyo

Total: 21 Membri

shadow-separator.png

Membri Intarziati:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 Membri

shadow-separator.png

Membri absenti:

Private(1):

Larii

Mihaitaa.


Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):


Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 2 Membri

shadow-separator.png

Observatii: Un atrenament disciplinat, ma bucur ca ne-am inteles.

Sanctiuni:

Mihaitaa. - FW (Absenta nemotivata la antrenament)

Larii - FW (Postarea invoirii dupa ora 20:00)

Edited by South Artturo
Link to comment
Share on other sites

Desfasurare antrenament general in data 18.01.2015

Astazi, la antrenamentul general avem o ora la dispozitie sa ne antrenam si mi-am propus sa lucram urmatoarele exercitii dupa cum urmeaza:

 

  • Incalzire - Incalzirea va avea loc in curtea Area51, in fata la Patrioate. Avem de practicat duele 2vs2. Echipele le voi face in joc. Sa ne invatam mai mult cu mp5, cand adversarul nostru ajunge sa aiba viata foarte putina, vom incepe sa tragem cu mp5, astfel, sansele acestuia sa castige in fata voastra se reduc considerabil.​

 

 

  • "Find the targets" - In acest exercitiu, una din cele doua echipe trebuie sa mearga intr-un loc stabilit de mine, impreuna cu capitanul acesteia si sa se aseze in asa fel incat sa-i doboare pe cei care vin sa-i atace. Exercitiul se va desfasura in sistem "tur-retur". Daca in "tur" echipa care a stat la Area51 i-a atacat pe cei care s-au dus la locul stabilit, in "retur" echipa care a stat la Area51 va merge sa se aseze in acelasi loc, iar in cele din urma echipa care a fost atacata prima data sa atace.

​Nota: Aici este locul unde vom efectua exercitiul :http://imgur.com/a/pWQDV#0

 

 

  • "Fixeaza-ti tinta" - Dupa efectuarea exercitiului de mai sus, toti jucatorii care participa la antrenament se vor aseza in sir indian aici. Primii doi din sir se vor aseza aici si trebuie sa se miste pe alt inainte si-napoi (exemplu). Primul jucator din sir trebuie sa traga DOAR cu deagle si are la dispozitie numai 3 gloante. In cazul in care il omorati pe din fata cu unul din cele trei gloante ii veti lua locul si-o sa faceti exact ce-a facut si el (va miscati inainte si inapoi), iar cel care a fost omorat revine ULTIMUL in sir.

Nota:

  1. Jucatorul din fata, care se misca inainte si inapoi nu are voie sa traga. Acesta doar se misca.
  2. Daca sunteti in postura jucatorului din fata si sunteti omorati, va luati viata, armura si arme si reveniti ULTIMUL in sir.
  3. Exercitiul ia sfarsit cand consider eu.
  4. Dupa ce va "consumati" cele trei gloante si nu l-ati omorat pe cel din fata, va intoarceti la coada sirului.
  5. Obiectivul este sa trageti toate cele trei gloante in cei doi din fata. Nu este o anumita ordine. Puteti trage doua gloante intr-unul si un glont in altul, sau trei intr-unul singur. Nu conteaza. Ideea este sa fiti cat mai eficienti din trei gloante.
  6. O sa clarificam in joc.

  • War - Daca ne ramane timp din urma exercitiilor de mai sus vom face acest "war" intre noi la Area 51. Fiecare echipa impreuna cu liderul sau va merge intr-un turn pe care il voi zice eu si va respecta urmatoarele reguli:
  1. ​Dupa ce am stabilit turnrurile, fiecare echipa merge in turn, se aseaza si va incepe doar la STARTUL meu. Dupa startul meu, daca se intampla sa muriti, va luati arme, viata si armura si reveniti la turnul vostru, nu aveti voie sa mergeti direct la turnul advers. Cine se abate de la aceasta regula va duce la descalificarea echipei sale.
  2. Pentru a castiga turnul adversarului, trebuie sa-i doborati pe "inamici" si sa spuneti pe [/r] ca sunteti in turnul lor. Eu voi supraveghea cu Hunter (nu aveti voie sa trageti in mine) si voi veni la turn imediat, iar daca in el nu mai este nici un "inamic" turnul este castigat de echipa in cauza. Daca in turn se afla si alti inamici lupta va continua.
  3. Nu aveti voie sa trageti in Hunter
  4. In momentul in care spun "STOP" toata lumea se opreste.
  5. Aveti voie sa faceti drive-by din masina (h).
  6. Zona de atac este perimetrul izolat de gard. Cine trece pe pista de la Hydra iese inafara zonei si echipa sa va primi un avertisment. La doua avertismente, echipa este descalificata

 

 

  • Reguli generale:
  1. Ascultati de indicatiile antrenorului.
  2. Concentrati-va asupra antrenamentului
  3. Fara certuri sau alte prostii de genul. Nu conteaza cine pierde sau cine castiga. E doar de palmares.
  4. In timpul antrenamentului, telefoanele trebuie sa fie inchise!
  5. Pentru probleme in joc, ma cautati pe [/w]
  6. Cine se pune AFK in timpul antrenamentului fara sa anunte va fi sanctionat.

 

  • Nota:
  • Pentru ca pun accent pe organizare, Inainte cu 5 minute de inceperea antrenamentului va asezati in linie in functie de rank (exemplu).
  • Vom stabili echipele si va veti lua skinurile pe care le voi zice eu. Fiecare echipa va avea un lider, iar acestia trebuie sa-si indrume echipa spre castig. Va recomand sa urmati o frecventa pentru o comunicare mai buna. Daca nu ascultati de indicatiile liderului echipei, acesta poate sa-mi semnaleze problema, iar eu va voi sanctiona cu avertisment sau cu Faction Warn, daca e cazul.
  • Pozele au caracter orientativ pentru a avea o viziune asupra actiunii.

 

 


 

Antrenament: General | Data: 18.01.2015 | Ora: 14:30 | Antrenor: Major [DGS]AlexCyo

Organizare:

  • Antrenor principal: Major [DGS]AlexCyo
  • Antrenor secundar: Major yenoH
  • Lider echipa (skin fete): First Lieutenant Wish
  • Lider echipa (skin baieti): First Lieutenant z1zStar

Componenta echipa fete :

  1. First Lieutenant Wish - lider
  2. Major Arturo - membru
  3. Second Lieutenant [GOD]Cosmin - membru
  4. Second Lieutenant - SuperSoldier[RO] - membru
  5. Private Spazie - membru
  6. Private Rastaftwraz - membru
  7. Private Makyy - membru

Componenta echipa baieti:

  1. First Lieutenant z1zStar - lider
  2. Major maxim16 - membru
  3. Captian [uS]Zsolti6 - membru
  4. Second Lieutenant - Bolbol2 - membru
  5. Private kk2k - membru
  6. Private Hizardi - membru
  7. Private The.Emperor - membru
  8. Private KLaNdEsTyN - membru

Desfasurare antrenament:

  • Duele 2vs2

​Nota:

  1. Maxim16 si z1zStar vs Wish[TOV] si Arturo (Castigatori: Wish si Arturo)
  2. kk2k si Zsolti6 vs Rastaftwraz si SuperSoldier[RO] (Castigator: kk2k)
  3. [GOD]Cosmin si Makyy vs Hizardi si The.Emperor (Castigatori: Cosmin si Makyy)
  4. Spzie si [DGS]AlexCyo vs Bolbol2 si KLaNdEsTyN (Castigatori: Bolbol2 si KLaNdEsTyN)

  • Find the targets

​Nota:

  1. In mansa tur, fetele (Wish team) s-au impus in fata baietilor (z1zStar team). Fetele, avand o organizare mai buna, au reusit sa faca fata atacului declansat de catre echipa lui z1zStar, astfel, cu un numar de 5 fete din 7 la finalul exercitiul au castigat categoric.
  2. In masna retur, echipa lui z1zStar a invatat din greseli si a profitat de timpul pe care l-a avut sa-si aseze echipa pentru a rezista atacului increzator al fetelor. El si-a mobilizat echipa foarte bine, iar fetele au pierdut din avans si au fost infrante categoric de catre baieti.
  3. In urma celor doua runde cele doua echipe au terminat la egalitate.

  • Fixeaza-ti tinta

  • War
  1. ​Echipa lui z1zStar a pierdut un punct important in fata fetelor din cauza membrilor care nu s-au conformat indicatiilor antrenorului principal. Acestia au inceput "lupta" inainte de a se da startul, astfel, fetele castigand un punct.
  2. Tot echipa lui z1zStar a reusit sa si revina, obtinand un punct pentru dominare categorica asupra turnurilor fetelor. Chiar daca nu au cucerit turnul, am apreciat experienta sau poate coordonarea jucatorilor de catre lider si le-am acordat un punct.
  3. Rezultatul final a fost 2 la 2.

Jucatori invoiti de la antrenament:

 

Rank 1:

  • Greet, alexnicko., Sparros, Sylvyu_Google, l3lackPiTBuLL, xEpicalPlayerx, DamonulXXL

Rank 2:

  • Her0, Alakazam, PresuPusu, Shudu, GeorgeDumi, Kikkio, blood.diamond

Rank 3:

  • oTheLo, MiTzone, Hiawatha, eLite, Zoltess

Rank 4:

  • OmerKr, Gang_G, Paradox, STR8

Rank 5:

  • Peiu

​Jucatori absenti de la antrenament:

  1. Nicu14, Larii

​Nota: O sa primiti cate un faction warn.

 

  • Multumesc tuturor pentru prezenta. Daca aveti viziuni asupra antrenamentelor din National Guard si doriti s-o impartastiti cu noi, va rog foarte mult sa-l contactati pe @yenoH printr-un PM pe forum.

 

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Antrenament: Aerian | Data: 23.01.2015 | Ora: 20:00 | Antrenori: [uS]Arturo & AlexCyo

3jNAcEA.png
Membri prezenti:

Private(1):

alexnicko.

Rastaftwraz

KLaNdEsTyN[AQ]

Spazie

Sparros

Bogy03

[AIM]Jomes

SunOnYee

Sniper89

TwistedTree

Second Lieutenant(2):

PresuPusu[s4F]

​Shudu

GeorgeDumi

First Lieutenant(3):

-

Captain(4):

[uS]Zsolti6

Major(5):

Peiu[s4F]

maxim16

Total: 16 Membri

shadow-separator.png

Membri invoiti:

Private(1):
Greet

The.Emperror

Makyy

Sylvyu_Google

Hizardi

KaZzy13x[s4F]

I3lack_pit_bull

Second Lieutenant(2):

Her0

[GOD]Cosmin

Kikioo

blood.diamond

Bolbol2

SuperSolider[RO]

Greet


First Lieutenant(3):

Zoltess

Othelo

Mitzone

z1zStar

Hiawatha

Wish[ToV]


Captain(4):

OmerKr

STR8

[uS]Gang_G

Paradox

Major(5):

-

Total: 23 Membri

shadow-separator.png

Membri Intarziati:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 Membri

shadow-separator.png

Membri absenti:

Private(1):

Daniel.xD


Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):


-


Captain(4):

-

Major(5):

-

Total: 1 Membri

shadow-separator.png

Observatii: Un atrenament disciplinat in mare parte cu mici scapari la final, data viitoare nu mai vreau sa existe aceste mici scapari.

Sanctiuni:

Daniel.xD - FW (Postarea invoirii dupa ora 20:00)

Edited by SilenCe98
Link to comment
Share on other sites

Antrenament: General | Data: 25.01.2015 | Ora: 14:30 | Antrenor: yenoH & [uS]Arturo

3jNAcEA.png
Membri prezenti:

Private(1):

Makyy
SunOnYee
TwistedTree
Sparros[FMA]
[AIM]Jomes
[bS]KLaNdEsTyN
The.Emperror
Daniel.xD

Second Lieutenant(2):
SuperSoldier[RO]
[GOD]Cosmin
rastaftwraz
alexnicko.
Shudu

First Lieutenant(3):

Wish[ToV]
MiTzOnE


Captain(4):
STR8
[uS]Gang_G
[uS]Zsolti6


Major(5):
Peiu
[DGS]AlexCyo

Total: 20 Membri

shadow-separator.png

Membri invoiti:

Private(1):
l3lack_PiT_BuLL
Sylvyu_Google
Spazie
KaZzy13x
Hizardi

Second Lieutenant(2):
Her0
blood.diamond
Greet
PresuPusu
Kikioo

First Lieutenant(3):

z1zStar
Hiawatha
zOLTEsS
[sWA]oTheLo

Captain(4):
OmerKr

Major(5):

maxim16

Total: 17 Membri

shadow-separator.png

Membri Intarziati:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 Membri

shadow-separator.png

Membri absenti:

Private(1):
Bogy03
Sniper89

Second Lieutenant(2):
GeorgeDumi

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 2 Membri

shadow-separator.png

Observatii: Pana sa ajungem la exercitiul ce-l tinem la fabrica, totul a decurs minunat. Chiar eram impresionat de voi. V-ati facut treaba, nu ati vorbit aiurea pe /r, n-am fost nevoiti sa pierdem timpul aiurea. Dar la fabrica, totul s-a spulberat.

Echipa de fete, ce tinea fabrica ocupata, cu toate c-am spus foarte clar regulile, ati inceput sa trageti in echipa de baieti. Ei nu erau obligati sa intre atunci in fabrica, stateau sa-si faca strategia. Pentru asta, toata echipa a fost sanctionata cu ture. Nerespectarea indicatiilor antrenorilor, pe durata antrenamentului, se sanctioneaza cu AV sau FW, in functie de gravitate.

Cand am plecat la Jail, de mai multe ori, vi s-a comunicat sa nu intrati decat dupa ce ne adunam toti. Cand s-a ajuns la Jail, ati intrat total haotic. Indiferent de rezultat, c-ati curatat Jail-ul de DM-isti, n-ati respectat ce vi s-a cerut. Pentru asta, toti membri au fost sanctionati cu ture.

Peiu si AlexCyo, ambii Rank 5, au facut turele impreuna cu voi, chiar daca ei nu trebuiau sa le faca. Le-au facut pe toate, corect, fara sa comenteze nimic. Doar TwistedTree si SuperSoldier[RO] au gasit de cuviinta ca Rank 5 isi bate joc, ca turele-s nesimtire si totul a continuat pe /r.

Cum va spuneam, stim toti, sau cel putin eu, ca acesta este un joc. Dar, cum v-am tot repetat, atat serverul cat si factiunile / departamentele, au niste reguli. In momentul in care alegeti sa fiti membrii in NG, sunteti de acord sa respectati aceste reguli. Faptul ca eu, sau alt coleg din conducere, va sanctionam, nu inseamna ca noi confundam jocul cu realitatea. Si pentru noi este un joc, doar ca avem si datoria de a acorda sanctiuni. Daca voi nu le respectati, nu-nteleg de ce tot conducerea e nesimtita si-si bate joc. Spuneam pe /r de "pierdut timpul"... Da, ca antrenor, in loc sa-mi petrec acea ora linistit, facand niste exercitii ce sunt benefice si oarecum distractive pentru voi, trebuie sa ma enervezi si sa pierd timpul cu discutii, explicatii si certuri aiurea. Asta pentru ca unii dintre voi se incapataneaza sa respecte acele reguli de care va tot spunem.

Si eu am fost Rank 1, am fost la antrenamente, am fost certat, pedepsit... Am incalcat si eu regulile si-am platit pentru greselile mele. Dar niciodata nu m-am trezit sa fac scandal aiurea, chiar daca, pe moment, mi se parea aiurea sanctiunea. In cel mai rau caz, dadeam PM si discutam totul in particular.

O duminica placuta tuturor!

 

Sanctiuni:

  • Bogy03 - FW [Absenta antrenament nemotivata.]
  • Sniper89 - FW [Absenta antrenament nemotivata.]
  • GeorgeDumi - FW [Absenta antrenament nemotivata.]
  • alexnicko. - Mustrare [Pe durata antrenamentului nu vorbesti aiurea pe /r. Multumeste-i lui Peiu, scapi fara AV de data asta.]
  • TwistedTree - Mustrare [Scapi de sanctiunea pentru c-ai sarit in timpul turelor, dar vei fi sanctionat inafara antrenamentului.]
  • MiTzOnE - Mustrare [Esti membru vechi, stii prea bine ca turele se fac pe langa gard, nu scurtand traseul. Scapi de data asta de AV.]
  • [DGS]AlexCyo - Mustrare [Eu am fost sanctionat cu FW pentru ca-s Rank 5 si-s un exemplu pentru restul jucatorilor. Sper sa nu mai comentezi aiurea pe /r.]
Link to comment
Share on other sites

Antrenament: Aerian | Data: 30.01.2015 | Ora: 20:00 | Antrenori: Peiu (Şeful vostru) & Maxim16

wy3jxqc.png
Membri prezenţi:

Private (1):

TeQ. online.png
Aoleu afk.png
KaZzy13x online.png
Spazie afk.png
[uS]Timothy. online.png
InSaNe afk.png
[sWA]Jason. afk.png
KLaNdEsTyN afk.png

Second Lieutenant (2):

Rastaftwrazafk.png
alexnicko.online.png
GeorgeDumiafk.png
Shudu afk.png

First Lieutenant (3):

-

Captain (4):

-

Major(5):

-

Total: 12 Membri

shadow-separator.png

Membri Învoiţi:

Private (1):

The.Emperror

Kewl[b0T]

Jack_D[ToV]

[AIM]Jomes

SirDiablos
Foxxy[b0T]
StapLeR
Daniel.xD
Hizardi
l3lack_PiT_BuLL

Second Lieutenant (2):

[sWA]Greet

Her0

PresuPusu

[GOD]Cosmin

Kikioo

blood.diamond

First Lieutenant (3):

Zoltess

[sWA]Othelo

Mitzone

z1zStar

Hiawatha

Wish[ToV]

Captain (4):

OmerKr

STR8

[uS]Gang_G

[uS]Zsolti

Major (5):

[DGS]AlexCyo

[uS]Arturo

Total: 28 Membri

shadow-separator.png

Membri Întârziaţi:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 MembrI

shadow-separator.png

Membri absenţi:

Private (1):

Sniper89


Second Lieutenant (2):


-

First Lieutenant (3):

-


Captain (4):

-

Major (5):

-

Total: Un Membru

shadow-separator.png

Observatii: Un atrenament disciplinat şi ok spun eu, dar prezenţa praf, rank 3 şi rank 4 au preferat /wank-ul !

Exerciţii :

  • Paraşutări ( afk.png-> 1/2 Paraşutări reuşite, online.png-> 2/2 Paraşutări reuşite )
  • Dueluri Rustlere
  • Împiedicare decolării Rustlerului

Sancţiuni:

Sniper89 - FW (Postarea învoirii după ora 20:00)

Copyright @ 2015
All rights rezerved to yenoH
Edited by Peiu S4F
Link to comment
Share on other sites

Antrenament: General | Data: 01.02.2015 | Ora: 14:30 | Antrenor: yenoH

3jNAcEA.png
Membri prezenti:

Private(1):

Daniel.xD
[sWA]Jason.
InSaNe
SirDiablos
Pamella
GhOsT_x
StapLeR
KaZzy13x
[uS]Timothy.
KLaNdEsTyN[FMA]

Second Lieutenant(2):
rastaftwraz
Spazie
Shudu
The.Emperror
[GOD]Cosmin

First Lieutenant(3):

zOLTEsS

Captain(4):
[uS]Zsolti6
STR8


Major(5):
maxim16

Total: 19 Membri

shadow-separator.png

Membri invoiti:

Private(1):
Foxxy[b0T]
Kewl[b0T]
Jack_D[ToV]
[AIM]Jomes
Hizardi
l3lack_PiT_BuLL

Second Lieutenant(2):
Her0
[F4L]Greet
Kikioo
GeorgeDumi
blood.diamond
alexnicko.
PresuPusu

First Lieutenant(3):

[sWA]oTheLo
z1zStar
Wish[ToV]
MiTzOnE

Captain(4):
[uS]Gang_G
OmerKr

Major(5):

Peiu
[uS]Arturo
[DGS]AlexCyo

Total: 22 Membri

shadow-separator.png

Membri Intarziati:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 Membri

shadow-separator.png

Membri absenti:

Private(1):
Aoleu
TeQ.

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 2 Membri

shadow-separator.png

Observatii: Va felicit pentru prestatia de astazi. De cand sunt eu antrenor, si-s vreo cateva luni bune, azi a fost cel mai linistit si mai ok antrenament. Va multumesc pentru asta!

O duminica placuta tuturor!

 

Sanctiuni:

  • Aoleu - FW [Absenta antrenament nemotivata.]
  • TeQ. - FW [Absenta antrenament nemotivata.]
Link to comment
Share on other sites

Antrenament: Aerian | Data: 06.02.2015 | Ora: 20:00 | Antrenor: yenoH & [uS]Arturo

3jNAcEA.png
ANTRENAMENTUL A FOST ANULAT

DIN MOTIVE TEHNICE

(lag prea mare, serverul full, desynq si crash-uri)

Observatii: Cu toate ca era lag imens si se luau crash-uri peste crash-uri, tot nu mi-a placut haosul ce l-ati creat spre final. O seara placuta tuturor!

 

Sanctiuni:

  • Jomes - Mustrare Verbala [AFK in timpul antrenamentului.]

 

Jomes, inteleg ca esti helper si ca ai de raspuns la rapoarte, dar cand ai aplicat in NG stiai ca tre' sa participi si la activitatile noastre. Poti sa-ti "rupi" o ora, cand e antrenamentul, si sa fii online, alaturi de toti colegii tai. Sau macar atunci cand urmezi la exercitiu. La fel am procedat si cu adminii ce-au fost in NG, cand erau la antrenament faceau tot posibilul sa FIE la antrenament. Stiu ca ma vei intelege si sper ca pe viitor s-o facem si mai bine. Scapi doar cu aceasta mustrare.

Link to comment
Share on other sites

Antrenament: General | Data: 08.02.2015 | Ora: 14:30 | Antrenor: yenoH & [DGS]AlexCyo

3jNAcEA.png
Membri prezenti:

Private(1):

Aoleu
TeQ.[N0B]
Jack_D[ToV]
GhOsT_x
[AIM]Jomes
runk[ZEW]
[uS]Timothy.
Sedativ
InSaNe

Second Lieutenant(2):
Hizardi
PresuPusu
alexnicko.
Kikioo
KaZzy13x
[9GAG]Spazie
rastaftwraz
[GOD]Cosmin

First Lieutenant(3):

oTheLo
Wish[ToV]
Shudu


Captain(4):
STR8
[uS]Gang_G


Major(5):
-

Total: 22 Membri

shadow-separator.png

Membri invoiti:

Private(1):
l3lack_PiT_BuLL
Jason.
Kewl[b0T]
Foxxy[b0T]
StapLeR
SirDiablos

Second Lieutenant(2):
[F4L]Greet
GeorgeDumi[FMA]

First Lieutenant(3):

z1zStar
MiTzOnE[sEF]
zOLTEsS
Her0

- bro, you have Rank 3 not 2 -

Captain(4):
OmerKr
[uS]Zsolti6

Major(5):

maxim16
Peiu
[uS]Arturo

Total: 17 Membri

shadow-separator.png

Membri Intarziati:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 Membri

shadow-separator.png

Membri absenti:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
The.Emperror

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 1 Membri

shadow-separator.png

Observatii: A fost liniste si tura asta, totu' s-a desfasurat in conditii normale, fara certuri, fara sa pierdem timpul aiurea, fara incidente. Felicitari!

O duminica placuta tuturor!

 

Sanctiuni:

  • The.Emperror - FW [Missing training without consenting.]
  • runk[ZEW] - Mustrare Verbala [Ai vorbit la telefon in timpul antrenamentului.]

Runk, pe durata antrenamentului nu ai voie /turn on. Cat esti la activitate esti atent la ce exercitii sunt de facut si participi la ele, fara sa fii distras de alte chat-uri. Scapi cu mustrare de data asta, dar pe viitor vei fi sanctionat cu FW.

Link to comment
Share on other sites

Antrenament: Aerian | Data: 13.02.2015 | Ora: 20:00 | Antrenori: yenoH, Peiu, [DGS]AlexCyo & maxim16

3jNAcEA.png
Membri prezenţi:

Private (1):

Waxios offline.png
SirDiablos online.png
GhOsT_x[FMA] online.png
Jack_D[ToV] offline.png
l3lack_PiT_BuLL online.png
TeQ.[N0B] online.png
StapLeR offline.png
Buckley offline.png

[REGE]Jason. online.png

Second Lieutenant (2):

alexnicko. online.png
PresuPusu online.png

First Lieutenant (3):

Shudu afk.png
oTheLo[N0B]

Captain (4):

[uS]Zsolti6 online.png

Major(5):

-

Total: 14 Membri

shadow-separator.png

Membri Învoiţi:

Private (1):

[uS]Dragos93n
Aoleu
Kewl[b0T]
Foxxy[b0T]
[uS]Timothy.
InSaNe
[AIM]Jomes

Second Lieutenant (2):

Spazie
The.Emperror
Hizardi
KaZzy13x
rastaftwraz
[GOD]Cosmin
GeorgeDumi[FMA]

First Lieutenant (3):

Wish[ToV]
Her0
z1zStar
zOLTEsS
[AS]MiTzOnE

Captain (4):

OmerKr
STR8
[uS]Gang_G

Major (5):

[uS]Arturo

Total: 23 Membri

shadow-separator.png

Membri Întârziaţi:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 MembrI

shadow-separator.png

Membri absenţi:

Private (1):

Sedativ
runk[ZEW]


Second Lieutenant (2):


[F4L]Greet
Kikioo[FMA]

First Lieutenant (3):

-


Captain (4):

-

Major (5):

-

Total: 4 Membri

shadow-separator.png

Observatii: A fost un antrenament super ok, linistit, in care toti ne-am simtit bine si ne-am facut treaba. Felicitari! Dar, cu toate astea, nu-nteleg de ce sunt 4 membri fara invoiri. Pacat.

Exerciţii :

  • Paraşutări ( offline.png-> 0/2 Paraşutări reuşite, afk.png-> 1/2 Paraşutări reuşite, online.png-> 2/2 Paraşutări reuşite )
  • Dueluri Rustlere

Sancţiuni:

  • Sedativ - FW [Absenta nemotivata de la antrenament.]
  • runk[ZEW] - FW [Absenta nemotivata de la antrenament.]
  • [F4L]Greet - FW [Absenta nemotivata de la antrenament.]
  • Kikioo[FMA] - FW [Absenta nemotivata de la antrenament.]
Link to comment
Share on other sites

Antrenament: General | Data: 15.02.2014 | Ora: 14:30 | Antrenori: [uS]Arturo & yenoH

3jNAcEA.png
Membri prezenti:

Private(1):

Kewl[b0T]

l3lack_PiT_BuLL
Waxios
Buckley
ChesTerfieLD
[uS]Dragos93n

Second Lieutenant(2):

Foxxy[b0T]

[AS]GhOsT_x
The.Emperror
StapLeR
InSaNe
[uS]Timothy.


First Lieutenant(3):
PresuPusu

Wish[ToV]
[GOD]Cosmin
zOLTEsS

Captain(4):

[uS]Zsolti6

[uS]Gang_G


Major(5):

maxim16


Total: 19 Membri

shadow-separator.png

Membri invoiti:

Private(1):

runk

SirDiablos
Sedativ
NewGangster
[REGE]Jason.
TeQ.[N0B]

Second Lieutenant(2):
Spazie

alexnicko.
GeorgeDumi[FMA]
KaZzy13x
Hizardi
Jack_D[ToV]


First Lieutenant(3):

Shudu
[AS]MiTzOnE
z1zStar
oTheLo[N0B]
Her0


Captain(4):
STR8

OmerKr


Major(5):
[DSG]AlexCyo

Total: 20 Membri

shadow-separator.png

Membri Intarziati:

Private(1):

Aoleu
Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 1 Membri

shadow-separator.png

Membri absenti:

Private(1):
-
Second Lieutenant(2):
-
First Lieutenant(3):
-
Captain(4):
-
Major(5):
-

Total: 0 Membri

shadow-separator.png

Observatii: Un antrenamnet linistit in mare parte, cu mici exceptii. Pe viitor sper sa nu mai existe acele mici exceptii.

Sanctiuni:

  • Aoleu - AV [intarziere, ai ajuns la :36].
  • Kewl[b0T] - AV [interventie aiurea pe /r in timpul antrenamentului].
  • StapLeR - AV [interventie aiurea pe /r in timpul antrenamentului].
  • zOLTEsS - AV [interventie aiurea pe /r in timpul antrenamentului].
  • ChesTerfieLD FW [AFK in timpul antrenamentului, nerespectarea indicatiilor unui rank superior].
Edited by South Artturo
Link to comment
Share on other sites

Antrenament: Aerian | Data: 20.02.2015 | Ora: 20:00 | Antrenori: [uS]Arturo

3jNAcEA.png
Membri prezenţi:

Private (1):

Waxios

TeQ.[N0B]

Buckley

[TL]StrakTM

RazvyBest[ZuZ]

[GF]Robert

Kisame

PyrOceL[ToV]

runk[ZEW]

Mihai.

Second Lieutenant (2):

alexnicko.[FMA]

Jack_D[ToV]

GeorgeDumi[FMA]

SirDiablos

Foxxy[b0T]

InSaNe

First Lieutenant (3):

Wish[ToV]

zOLTesS

Captain (4):

STR8

Major(5):

maxim16

[DGS]AlexCyo

Total: 21 Membri

shadow-separator.png

Membri Învoiţi:

Private (1):


Aoleu
[AIM]Jomes

Sedativ

l3lack_PiT_BuLL

[REGE]Jason.

Second Lieutenant (2):

Spazie
The.Emperror
Hizardi
KaZzy13x

GhOsT_x

StapLeR

[uS]Timothy.


First Lieutenant (3):

Her0
z1zStar
zOLTEsS

Shudu
[AS]MiTzOnE

[GOD]Cosmin

Captain (4):

OmerKr

[uS]Gang_G

[uS]Zsolti6

Major (5):

-

Total: 20 Membri

shadow-separator.png

Membri Întârziaţi:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 MembrI

shadow-separator.png

Membri absenţi:

Private (1):

MrPhilip

ChesTerfieLD

NewGangster

[uS]Dragos93n

Second Lieutenant (2):


-

First Lieutenant (3):

-


Captain (4):

-

Major (5):

-

Total: 4 Membri

shadow-separator.png

Observatii: A fost un antrenament super ok, linistit, in care toti ne-am simtit bine si ne-am facut treaba. Felicitari!

Exerciţii :

  • Paraşutări
  • Dueluri Rustlere (Cop VS Robber).

Sancţiuni:

MrPhilip - FW [Absenta nemotivata de la antrenament.]

ChesTerfieLD - FW [Absenta nemotivata de la antrenament.]

NewGangster - FW [Absenta nemotivata de la antrenament.]

[uS]Dragos93n - FW [Absenta nemotivata de la antrenament.]

Edited by South Artturo
Link to comment
Share on other sites

Antrenament: General | Data: 22.02.2015 | Ora: 14:30 | Antrenor: yenoH & [uS]Arturo

3jNAcEA.png
Membri prezenti:

Private(1):

l3lack_PiT_BuLL
TeQ.[N0B]
[GF]Robert
Aoleu
Waxios
Mihai.
RazvyBest[Zuz]
Buckley
[uS]Dragos93n
PyrOceL[ToV]
Kisame

Second Lieutenant(2):
Hizardi
GeorgeDumi[FMA]
[uS]Timothy.
InSaNe
SirDiablos
Foxxy[b0T]
alexnicko.[FMA]
Spazie

First Lieutenant(3):

z1zStar
[AS]MiTzOnE
zOLTEsS
Shudu
[GOD]Cosmin


Captain(4):
STR8
[uS]Zsolti6
[uS]Gang_G


Major(5):
maxim16

Total: 28 Membri

shadow-separator.png

Membri invoiti:

Private(1):
[TL]StarkTM

Sedativ
runk[ZEW]
[REGE]Jason.

Second Lieutenant(2):
The.Emperror
KaZzy13x
StapLeR
GhOsT_x
Jack_D[ToV]


First Lieutenant(3):

Her0
Wish[ToV]

Captain(4):
OmerKr

Major(5):

[DGS]AlexCyo

Total: 13 Membri

shadow-separator.png

Membri Intarziati:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 Membri

shadow-separator.png

Membri absenti:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 Membri

shadow-separator.png

Observatii: Un antrenament impecabil. Felicitari! O duminica placuta tuturor!

 

Sanctiuni:

N-avem azi. Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Antrenament: Aerian | Data: 27.02.2015 | Ora: 20:00 | Antrenori: yenoH & [uS]Arturo

3jNAcEA.png
Membri prezenţi:

Private (1):

Mihai.
[GF]Robert
[REGE]Jason.
RazvyBest[Zuz]
PyrOceL[ToV]
TeQ.[N0B]

Second Lieutenant (2):

Jack_D[ToV]
alexnicko.[FMA]
l3lack_PiT_BuLL[GoV]
GhOsT_x
SirDiablos
Spazie
GeorgeDumi[FMA]

InSaNe

First Lieutenant (3):

Wish[ToV]
z1zStar
Shudu

Captain (4):

[uS]Gang_G
[uS]Zsolti6

Major(5):
maxim16

Total: 20 Membri

shadow-separator.png

Membri Învoiţi:

Private (1):
Sedativ
[uS]Dragos93n
Waxios
Aoleu
[TL]StarkTM
Kisame

Second Lieutenant (2):

The.Emperror
KaZzy13x
StapLeR
Foxxy[b0T]
[uS]Timothy.
Hizardi

First Lieutenant (3):

[AS]MiTzOnE
[GOD]Cosmin
zOLTEsS

Captain (4):

STR8
OmerKr

Major (5):

[DGS]AlexCyo

Total: 18 Membri

shadow-separator.png

Membri Întârziaţi:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 MembrI

shadow-separator.png

Membri absenţi:

Private (1):

runk[ZEW]
Buckley

Second Lieutenant (2):

-

First Lieutenant (3):
Her0


Captain (4):
-

Major (5):
-

Total: 3 Membri

shadow-separator.png

Observatii: A fost bine, dar multe crash-uri, desync-uri si alte nebunii.

Exerciţii :

  • Paraşutări
  • Dueluri Rustlere (Cop VS Robber).

Sancţiuni:

runk[ZEW] - FW [Absenta nemotivata de la antrenament.]

Buckley - FW [Absenta nemotivata de la antrenament.]

Her0 - FW [Bad date at your conseant - Missing training.]

Link to comment
Share on other sites

Antrenament: General | Data: 01.03.2015 | Ora: 14:30 | Antrenor: yenoH & [DGS]AlexCyo

3jNAcEA.png
Membri prezenti:

Private(1):

[GF]Robert
Aoleu
Sedativ
PyrOceL[ToV]
Johnston.
Waxios
TeQ.[N0B]
Piticul
Mihai.
Kisame
Nowerbach
Ionut_M
xEpicalPlayerx

Second Lieutenant(2):
[uS]Timothy.
l3lack_PiT_BuLL[GoV]
StapLeR
SirDiablos
InSaNe
GhOsT_x[GoV]
Spazie
KaZzy13x
Hizardi

First Lieutenant(3):

Wish[ToV]

[GOD]Cosmin

Captain(4):
STR8


Major(5):
maxim16

Total: 26 Membri

shadow-separator.png

Membri invoiti:

Private(1):
[REGE]Jason.
TinKode
[uS]Dragos93n
RazvyBest[Zuz]
[TL]StarkTM

Second Lieutenant(2):
Foxxy[b0T]
Jack_D[ToV]
alexnicko.
The.Emperror
GeorgeDumi[FMA]


First Lieutenant(3):

z1zStar
Shudu
[AS]MiTzOnE
Her0

zOLTEsS

Captain(4):
[uS]Zsolti6
[uS]Gang_G

Major(5):

-

Total: 17 Membri

shadow-separator.png

Membri Intarziati:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 Membri

shadow-separator.png

Membri absenti:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 Membri

shadow-separator.png

Observatii: Un antrenament linistit. Felicitari! O duminica placuta tuturor!

 

Sanctiuni:

N-avem nici azi. Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Antrenament: Aerian | Data: 06.03.2015 | Ora: 20:00 | Antrenor: Maxim16 & [uS]Zsolti6

3jNAcEA.png
Membri prezenti:

Private(1):
xEpicalPlayerx - 2/2

[GF]Robert - 2/2

Waxios - 0/2

RazvyBest - 2/2

Ionut_M - 1/2

Aoleu - 1/2

Jason - 2/2

Second Lieutenant(2):
Ghost_X - 2/2

GeorgeDumi - 2/2

Insane - 1/2

First Lieutenant(3):

Spazie - 2/2


Captain(4):
Gang_G - Pilot

STR8 - 2/2


Major(5):

[DGS]AlexCyo - Pilot

Total: 14 Membri

shadow-separator.png

Membri invoiti:

Private(1):
Costel
Johnston.

NowerBack

Sedativ

Tinkode

Dragos93n

StarkTM

Pyrocel

Mihai.


Second Lieutenant(2):
The.Emperror

Kazzy13x

TeQ.

Jack_D

Foxxy[b0T]

Stapler

l3lack_PiT_Bull

Hizardi

alexnicko.

[uS]Edutuu


First Lieutenant(3):

Her0

z1zStar

[GOD]Cosmin

Shudu

Wish

Mitzone


Captain(4):
OmerKr

Zoltess

Major(5):
-

Total: 27 Membri

shadow-separator.png

Membri Intarziati:

Private(1):
Piticul - 2/2

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 1 Membru

shadow-separator.png

Membri absenti:

Private(1):
Thomass

Second Lieutenant(2):
SirDiablos

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 2 Membri

shadow-separator.png

Observatii: Un antrenament care sa desfasurat foarte oke.


Sanctiuni:

Thomass - FW (Absenta nemotivata la antrenament)

SirDiablos - FW (Absenta nemotivata la antrenament)

Piticul - AV (Intarziere la antrenament)

Edited by Major maxim16
Link to comment
Share on other sites

Antrenament: General | Data: 08.03.2015 | Ora: 20:00 | Antrenor: yenoH

~ War ~

NG vs FBI

3jNAcEA.png
Membri prezenti:

Private(1):

Waxios
Thomass[Teq]
Nowerbach
[uS]Dragos93n
Ionut_M
Aoleu
xEpicalPlayerx
Sedativ
Costel

[REGE]Jason.

Second Lieutenant(2):
TeQ.[N0B]
RazvyBest[Zuz]
InSaNe
Foxxy[b0T]
[uF]GhOsT_x
PyrOceL[ToV]
Mihai.
[uS]Edutuu
StapLeR

First Lieutenant(3):

Hizardi
KaZzy13x
Shudu
Spazie
[nB]GeorgeDumi
Wish[ToV]


Captain(4):
[AS]MiTzOnE
STR8
[uS]Gang_G


Major(5):
[uS]Arturo
[DGS]AlexCyo
maxim16

Total: 31 Membri

shadow-separator.png

Membri invoiti:

Private(1):
Piticul
TinKode

Johnston.

Second Lieutenant(2):
l3lack_PiT_BuLL
Jack_D[ToV]
alexnicko.
The.Emperror
SirDiablos


First Lieutenant(3):

Her0
[GOD]Cosmin
z1zStar

Captain(4):
zOLTEsS

Major(5):

[uS]Zsolti6

Total: 13 Membri

shadow-separator.png

Membri Intarziati:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 Membri

shadow-separator.png

Membri absenti:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 Membri

shadow-separator.png

Observatii: O prezenta impresionanta, de mult n-am mai vazut atatia membri la activitati. War-ul chiar a fost for fun, din punctul nostru de vedere. Am dansat printre adversari. Felicitari!

O duminica placuta tuturor!

 

Sanctiuni:

N-avem nici azi. Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Antrenament: Aerian | Data: 13.03.2015 | Ora: 20:00 | Antrenori: Maxim16 & YenoH

3jNAcEA.png
Membri prezenti:

Private(1):

Costel - 2/2

Piticul - 2/2

xEpicalPlayerx - 2/2

Ionut_M - 2/2
Waxios - 2/2

Thomass - 0/2

Aoleu - 2/2

Second Lieutenant(2):
TeQ.
- 2/2

SirDiablos - 2/2

Pyrocel[ToV] - 1/2

Alexnicko. - 2/2

Ghost_x - 0/2

Mihai. - 1/2

First Lieutenant(3):

z1zStar - 2/2

Dagon. - 2/2

Wish - Pilot


Captain(4):

Gang_G - Pilot


Major(5):

-

Total: 17 Membri

shadow-separator.png

Membri invoiti:

Private(1):

Sedativ

Jason.

Dragos93n

Tinkode

Johnston.


Second Lieutenant(2):

l3lack_pitt_bull

Jack_D

The.emperror

Foxxy

[uS]Edutuu


First Lieutenant(3):

Her0

Kazzy13x

Hizardi

Spazie

Shudu


Captain(4):

Mitzone

Zoltess

STR8

Major(5):
Zsolti6

[DGS]AlexCyo

Total: 20 Membri

shadow-separator.png

Membri Intarziati:

Private(1):
-


Second Lieutenant(2):
Insane

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 1 Membru

shadow-separator.png

Membri absenti:

Private(1):
Nowerbach

Second Lieutenant(2):
RazvyBest

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 2 Membri

shadow-separator.png

Observatii: Un antrenament placut, linistit, exact asa cum trebui sa fie unul. Prezenta nu a fost foarte mare dar nici foarte slaba. Prefer sa spun medie. Incercati sa mai repetati parasutarile deoarece sunt cativa dintre voi care sunt total pe langa.

 

Sanctiuni:

Second Lieutenant Insane -> AV (Intarziere antrenament)

Private Nowerbach -> FW (Absenta antrenament)

Second Lieutenant RazvyBest -> FW (Absenta antrenament)

Edited by Major maxim16
Link to comment
Share on other sites

Antrenament: General | Data: 15.03.2015 | Ora: 14:30 | Antrenor: Maxim16

3jNAcEA.png
Membri prezenti:

Private(1):

Aoleu

Costel

Sedativ

Tinkode

[LF]Waxios

xEpicalPlayerx

Second Lieutenant(2):
[uS]Edutuu

RazvyBest[ZuZ]

Pyrocel[ToV]

Ghost_x

First Lieutenant(3):

Hizardi

z1zStar

Her0


Captain(4):

[uS]Gang_G

Zoltess

STR8


Major(5):

-

Total: 16 Membri

shadow-separator.png

Membri invoiti:

Private(1):

[REGE]Jason.

Johnston

[REGE]Thomass

Ionut_M

Piticul

Nowerbach


Second Lieutenant(2):

Alexnicko.

Insane

Jack_D

TeQ.

The.emperror


First Lieutenant(3):

Wish

Spazie

Kazzy13x

Shudu


Captain(4):

Mitzone

Major(5):

Zsolti6

[DGS]AlecCyo

Total: 18 Membri

shadow-separator.png

Membri Intarziati:

Private(1):

Dragos93n


Second Lieutenant(2):
Foxxy[b0T]

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 2 Membri

shadow-separator.png

Membri absenti:

Private(1):


Second Lieutenant(2):
Mihai.

SirDiablos

l3lack_PiT_buLL

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 3 Membri

shadow-separator.png

Observatii: Un antrenament cu o prezenta de toata jena mai ales la inceput (14:30) cand eram 16 de toti cu tot cu cei de pe /sleep. Cu asa prezenta nici sa nu va asteptati la rank-up. In rest antrenamentul a decurs bine, fara "surprize".

Sanctiuni:

Second Lieutenant Mihai. -> FW (Absenta antrenament)

Second Lieutenant SirDiablos -> FW (Absenta antrenament)

Second Lieutenant l3lack_PiT_buLL -> FW (Absenta antrenament)

Second Lieutenant Foxxy[b0T] -> AV (Intarziere antrenament)

Private Dragos93n - > AV (Intarziere antrenament)

Link to comment
Share on other sites

Antrenament: Aerian | Data: 20.03.2015 | Ora: 20:00 | Antrenor: yenoH & TheBlackHawk97

3jNAcEA.png
Membri prezenti:

Private(1):
_TeDy_
[boR]Thomass
LittleSmeagol
Piticul

Second Lieutenant(2):
[LF]Waxios
RazvyBest[Zuz]
Mihai.
Costel
PyrOceL[ToV]

First Lieutenant(3):
alexnicko.
Shudu

Captain(4):
-


Major(5):
[DGS]AlexCyo
[uS]Zsolti6
[boR]STR8
maxim16

Total: 15 Membri

AhAsZHx.png

Membri invoiti:

Private(1):
Nowerbach
HaoS.
[GF]KaddY
cLuSTeR[b0T]
Greet

Second Lieutenant(2):
Sedativ
TeQ.[N0B]
The.Emperror
Ionut_M

xEpicalPlayerx


First Lieutenant(3):

[DGS]GhOsT_x
Jack_D[ToV]
InSaNe
KaZzy13x
Wish[ToV]
[boR]Spazie
Foxxy[b0T]
[uS]Edutuu
Hizardi

Captain(4):
MiTzOnE
[uS]Gang_G
zOLTEsS

Major(5):
-

Total: 22 Membri

AhAsZHx.png

Membri Intarziati:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 Membri

AhAsZHx.png

Membri absenti:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
Jason.
[uS]Dragos93n

TinKode
Aoleu

First Lieutenant(3):
z1zStar[CN]

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 5 Membri

AhAsZHx.png

Observatii: Cu toate ca antrenamentul in sine a fost ok, chiar relaxant, trebuie sa va atrag atentia cu unele lucruri. In primul rand, atunci cand faceti o cerere de invoire, verificati daca data celui de unde o copiati este corecta. In cazul de fata 4 membri au avut data gresit, doar 3 au invoirile anulate. Cel ce-a gresit primul, adica Zsolti, a fost prezent. Bafta lui, i-a trecut glontu' pe la ureche. In al doilea rand, daca intrati in NG si va faceti din start invoiri, chiar daca sunteti membri vechi si respectati pe server sau in factiune, nu da bine. Mai ales atunci cand imediat dupa antrenament apareti online. In al treilea rand, prezenta de azi este o gluma proasta. Daca voi faceti glume, o sa facem si noi.

 

Sanctiuni:

  • Jason. - FW [Absenta antrenament nemotivata. Ai facut invoirea pentru data de 21.03.2015, nu pentru 20.03.2015]
  • [uS]Dragos93n - FW [Absenta antrenament nemotivata. Ai facut invoirea pentru data de 21.03.2015, nu pentru 20.03.2015]
  • TinKode - FW [Absenta antrenament nemotivata. Ai facut invoirea pentru data de 21.03.2015, nu pentru 20.03.2015]
  • Aoleu - FW [Absenta antrenament nemotivata.]
  • z1zStar[CN] - FW [Absenta antrenament nemotivata.]
  • [uS]Zsolti6 - FW [Comentarii aiurea la adresa antrenorului. Si-ai insistat.]
Edited by yenoH
Link to comment
Share on other sites

Antrenament: General | Data: 22.03.2015 | Ora: 14:30 | Antrenor: yenoH & TheBlackHawk97

3jNAcEA.png
Membri prezenti:

Private(1):
Piticul
[GF]KaddY
ManeLopataru[Zuz]

Second Lieutenant(2):
[LF]Waxios
Aoleu
Costel
Jason.
[uS]Dragos93n
xEpicalPlayerx
The.Emperror
Sedativ
TeQ.[N0B]
PyrOceL[ToV]

First Lieutenant(3):
InSaNe
z1zStar[CN]
alexnicko.
[boR]Spazie

Captain(4):
Shudu
[uS]Gang_G


Major(5):
[boR]STR8

Total: 20 Membri

AhAsZHx.png

Membri invoiti:

Private(1):
_TeDy_
Greet
HaoS.
Paradox
[boR]Thomass
Nowerbach
cLuSTeR[b0T]
Alx.

Second Lieutenant(2):
TinKode
RazvyBest[Zuz]
Ionut_M


First Lieutenant(3):

KaZzy13x
Wish[ToV]
[uS]Edutuu
Foxxy[b0T]
Jack_D[ToV]
Hizardi
GhOsT_x

Captain(4):
zOLTEsS
MiTzOnE

Major(5):
[uS]Zsolti6
[DGS]AlexCyo
maxim16

Total: 23 Membri

AhAsZHx.png

Membri Intarziati:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 Membri

AhAsZHx.png

Membri absenti:

Private(1):
LittleSmeagol

Second Lieutenant(2):
Mihai.

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 2 Membri

AhAsZHx.png

Observatii: Un antrenament ok, linistit, doar ca la duelele cu parteneru' in fata ati fost total dezorganizati. Duminica placuta!

 

Sanctiuni:

  • LittleSmeagol - FW [Absenta antrenament nemotivata.]
  • Mihai. - FW [Absenta antrenament nemotivata.]
Link to comment
Share on other sites

Antrenament: Aerian | Data: 27.03.2015 | Ora: 20:00 | Antrenor: yenoH, [DGS]AlexCyo, [uS]Arturo & TheBlackHawk97

3jNAcEA.png
Membri prezenti:

Private(1):
HaoS.
LittleSmeagol
Piticul
_TeDy_
[boR]Thomass
Alx.

Second Lieutenant(2):
TeQ.[N0B]
Sedativ
Costel
xEpicalPlayerx
Jason.
RazvyBest[Zuz]
[uSa]Waxios

First Lieutenant(3):
InSaNe
GhOsT_x[VIP]
KaZzy13x
alexnicko.
z1zStar[CN]

Captain(4):
-


Major(5):
-

Total: 18 Membri

AhAsZHx.png

Membri invoiti:

Private(1):
Greet[CN]
[GF]KaddY
cLuSTeR[b0T]
ManeLopataru[Zuz]
Paradox
Nowerbach

Second Lieutenant(2):
Aoleu
[uS]Dragos93n
PyrOceL[ToV]
Ionut_M
TinKode
[iSiS]The.Emperror


First Lieutenant(3):

Jack_D[ToV]
[boR]Spazie
Foxxy[b0T]
Hizardi

Captain(4):
Wish[ToV]
[uS]Gang_G
[uSa]Shudu
zOLTEsS[b0T]
MiTzOnE

Major(5):
[boR]STR8
maxim16
[uS]Zsolti6

Total: 24 Membri

AhAsZHx.png

Membri Intarziati:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 Membri

AhAsZHx.png

Membri absenti:

Private(1):
Norby

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 1 Membri

AhAsZHx.png

Observatii: Mi-ati scos peri albi. Al doilea antrenament aerian in care n-am niciun Rank 4 online. O seara placuta!

 

Sanctiuni:

  • Norby - FW [Absenta antrenament nemotivata.]
Link to comment
Share on other sites

Antrenament: General | Data: 29.03.2015 | Ora: 14:30 | Antrenor: yenoH & [uS]Arturo

3jNAcEA.png
Membri prezenti:

Private(1):
Norby
ManeLopataru[Zuz]
[boR]Thomass
TeddyS
Piticul
[GF]KaddY

Second Lieutenant(2):
Jason.
TeQ.[N0B]
Aoleu
RazvyBest[Zuz]
PyrOceL[ToV]
[uSa]Waxios
xEpicalPlayerx
Sedativ

First Lieutenant(3):
Jack_D
InSaNe

Captain(4):
-


Major(5):
[DGS]AlexCyo
[boR]STR8
[uS]Zsolti6
maxim16

Total: 20 Membri

AhAsZHx.png

Membri invoiti:

Private(1):
Nowerbach
cLuSTeR[b0T]
HaoS.
Paradox
LittleSmeagol
Greet[CN]

Second Lieutenant(2):
Ionut_M
Costel
[uS]Dragos93n
TinKode
[iSiS]The.Emperror


First Lieutenant(3):

[boR]Spazie
Hizardi
Foxxy[b0T]
alexnicko.
z1zStar[CN]
GhOsT_x[VIP]
KaZzy13x

Captain(4):
Wish[ToV]
zOLTEsS[b0T]
MiTzOnE
[uS]Gang_G
[uSa]Shudu

Major(5):
-

Total: 23 Membri

AhAsZHx.png

Membri Intarziati:

Private(1):
-

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 0 Membri

AhAsZHx.png

Membri absenti:

Private(1):
Alx.

Second Lieutenant(2):
-

First Lieutenant(3):
-

Captain(4):
-

Major(5):
-

Total: 1 Membri

AhAsZHx.png

Observatii: Se vede clar ca Rank 4 si-a facut deja un obicei din a sari peste activitatile factiunii, iar asta nu-i normal. Deja-s sigur ca multi din NG au luat bunatatea lu' Peiu ca pe o slabiciune, ceea ce nu-i tocmai bine. V-am promis ca-i ultimul antrenament la care inchid ochii si nu-i sanctionez pe cei care nu-si pot schimba skinul, dar va mai promit ceva. Voi insista la Peiu pana ce macar un Rank 4 va lua down. El era suparat azi ca nu are cui sa dea up... Ca sa combatem bataia de joc, vom recurge la sanctiuni drastice. Unii au depasit orice limita, deci nu ne lasati alternative.

In rest, a fost bine. Trebuie sa mai ajustam putin exercitiul cu Drive-By, sa-l facem mai performant. Va doresc o duminica placuta!

PS. Felicitari celor de Rank 5! Astazi au fost toti online, ceva ce n-am mai vazut de luni bune.

 

Sanctiuni:

  • Alx. - FW [Absenta antrenament nemotivata.]

 

 

IMPORTANT!

Sanctiuni ce se pot acorda pe durata desfasurarii antrenamentelor:

 

  • Vorbit la telefon - AV
  • Folosirea chatului [/r] aiurea - AV
  • DM aiurea - AV
  • Nerespectarea indicatiilor date de antrenor - AV
  • Refuzul de a schimba skinul, oricare ar' fi motivul - FW
  • Deranjarea antrenamentului, prin intrebari aiurea pe [/r] cand nu sunteti atenti la chat si nu stiti ce-aveti de facut - FW
  • DM-ul pe antrenori - FW
  • Comentarii la adresa antrenorilor - FW
Edited by yenoH
Link to comment
Share on other sites

Aerian | 03 Aprilie 2015 | 20:00 | [DGS]AlexCyo

 

Membrii prezenti:

  • LittleSmeagol (1)
  • [boR]Alx. (1)
  • AoLeU (2)
  • [uSa]Waxios (2)
  • RazvyBest (2)
  • Piticul (2)
  • xEpicalPlayerx (2)
  • Hizardi (3)
  • InSaNe (3)
  • Jack_D[VIP] (3)
  • [boR]Spazie (3)
  • z1zStar[CN] (3)
  • MiTzOnE (4)
  • Wish[ToV] (4)
  • [uSa]Shudu (4)

​Prezenta:

  • Situatie generala: 15/48
  • Rank 1: 2/11 - Praf
  • Rank 2: 5/14 - Praf
  • Rank 3: 5/10 - Acceptabil
  • Rank 4: 3/6 - Acceptabil
  • Rank 5: 0/6 - Praf


Membrii invoiti:

  • TeddyS (1)
  • Norby (1)
  • Paradox (1)
  • Nowerbach (1)
  • HaoS. (1)
  • [GF]Kaddy] (1)
  • Greet (1)
  • ManeLopataru (1)
  • TeQ.[N0B] (2)
  • Ionut_M (2)
  • PyrOceL[ToV] (2)
  • Sedativ (2)
  • [boR]ThomasS (2)
  • Costel (2)
  • JasoN. (2)
  • [uS]Dragos93n (2)
  • TinKode (2)
  • [RW]AlexNicko. (3)
  • KaZzy13x (3)
  • GhOsT_x (3)
  • the.emperror (3)
  • zOLTEsS (4)
  • [uS]Gang_G (4)
  • [uS]Zsolti6 (5)
  • maixm16 (5)
  • [uS]Arturo* (5)
  • yenoH* (5)

​Invoiti:

  • Situatie generala: 27/48
  • Rank 1: 8/11 -
  • Rank 2: 9/14 -
  • Rank 3: 4/10 -
  • Rank 4: 2/6 -
  • Rank 5: 4/6 -

​Apreciez interesul vostru :)

 


Membrii absenti (FW):

  • cLuSTeR[b0T] (1)
  • Foxxy[b0T] (3)
  • [boR]STR8 (5)

Absenti:

  • Situatie generala: 3/48
  • Rank 1: 1/11
  • Rank 2: 0/14
  • Rank 3: 1/10
  • Rank 4: 0/6
  • Rank 5: 1/6

Legenda:

  • "/" = din
  • (1) = Rank
  • * = Antrenor

Precizari:

 

- Ce sa mai precizez... Precizam aceleasi "baliverne" de fiecare data... Majoritatea le vad, putini sunt cei care le iau in calcul. N-o sa mai repet ca o maimuta. Cu siguranta va simtiti bine cand sunteti promovati aproximativ cand va asptetati, iar cand nu sunteti, spumati mai ceva ca ciorba la fiert. Nu am putere sa aleg eu cine sa primeasca rank-up si cine nu, dar cu siguranta am un cuvant de zis. Si-o sa ma opun prin cele mai solide argumente, unde e cazul si nu voi fi singurul. Pentru cei valorosi care nu vor sa participe pentru ca "plictiseala", "no chef" si alte motive, va rog sa ma iertati pe mine si pe ceilalti ca noi putem sa ne rupem 50 de minute intr-o saptamana ca sa zburam.

 

Fata de cei care au fost prezenti astazi; tot respectul pentru ca s-au prezentat si au stiut cum sa se comporte. Au stiut sa mentina limita dintre bun simt si umor, iar mie mi-a placut. Din punctul meu de vedere, a fost impecabil.

 

Trei pagini de invoiri!

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

  • TiG3R changed the title to National Guard - Log Antrenamente & Activitati / Log Training & Activities

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.