Jump to content

[B-Zone TV] CNN Los Santos Commercial & After 12 Team Presentation


Xin nWo
 Share

Recommended Posts

camcorder.png

Titlul clipului: [b-Zone TV] CNN Los Santos Commercial & After 12 Team Presentation
Gen: Commercial (reclamă)
Data: 21.05.2014
Scurta prezentare:
Acest material este primul videoclip realizat de echipa After 12.

Este o reclama a business-ului Cable News Network (CNN Los Santos) de pe RPG 1, sponsorul principal al acestui proiect.

Link:

Alte precizări: Aşteptăm păreri / sugestii / critică constructivă şi chiar membri noi.

Mulţumim anticipat!

 

After 12 Team

Xin - Sponsor, actor.

omxiC - Regizor, scenarist, actor.

Plutonium - Director de producţie, actor.

 

5Kj0RkF.png35_35_logo-3.pngSLHituG.png

 

Copyrights © Xin, omxiC, Plutonium.

Sponsor oficial - CNN Los Santos

Edited by Xin
Link to comment
Share on other sites

Daca va place, ca prim videoclip, stati geana si sustineti ideea, pentru ca vor mai aparea si altele.

 

Chiar e distractiv si cred ca o sa facem asta mult timp de acum inainte. Pentru cei care se intreaba de la ce vine numele echipei, ei bine, atunci cand ne-a venit ideea si cand ne-am apucat sa bagam niste idei, eram pe skype si era trecut de ora 00:00.

 

 

Edited by omxiC
Link to comment
Share on other sites

FELICITARI! Merita vazut clipul si dupa parerea mea merita si premiul COTM.

Ati reusit sa-l faceti extrem de bine. Pot sa va intreb ceva? In ce a fost facut intro-ul?

 

logo_698741_3756r1gi2_web.png

Edited by Ady007
Link to comment
Share on other sites

FELICITARI! Merita vazut clipul si dupa parerea mea merita si premiul COTM.

Ati reusit sa-l faceti extrem de bine. Pot sa va intreb ceva? In ce a fost facut intro-ul?

 

logo_698741_3756r1gi2_web.png

Intro il gasesti pe net. Poate fii template.

Link to comment
Share on other sites

FELICITARI! Merita vazut clipul si dupa parerea mea merita si premiul COTM.

Ati reusit sa-l faceti extrem de bine. Pot sa va intreb ceva? In ce a fost facut intro-ul?

 

logo_698741_3756r1gi2_web.png

Da, este template dupa cum am mentionat in descrierea video-ului. Il poti lua pe gratis, impreuna cu multe alte lucrari.

 

Intro-ul a fost realizat in Sony Vegas Pro 11.

 

Si multumesc tuturor ! <3

Link to comment
Share on other sites

@, mulţumim!

 

Zici e o reclama la Tocmai.ro sau OLX.ro :))

Asta a fost intenţia, ne bucurăm că a ieşit şi că lumea se uită şi apreciază.

 

 

 

Este al doilea videoclip de acest gen de pe comunitate.

De curiozitate, care e primul? :))

Link to comment
Share on other sites

Este genial, felicitari tuturor!

Când am dat play eram fer convins că o să fie foarte aiurea, dar din contră, foarte bine structurat, organizat și regizat.

Pentru voi, tot respectul.

Multumim mult, ne bucuram ca ti-a placut!

 

c:

Link to comment
Share on other sites

@, nu înţeleg aluzia pe care o faci la final.

 

@, mulţumim mult, am să-ţi răspund la PM cât mai curând.

 

Mai aşteptăm şi alte propuneri / sugestii / păreri.

Link to comment
Share on other sites

Este bun,dar mai incercati si altfel de videouri.

Nu doar reclama la un biz.

Spre deosebire de voi Xin,eu nu comentez aiurea.

 

Acesta este primul video, si noi suntem multumiti cu rezultatul, multe alte noi proiecte o sa apara in curand, cu mai multi membri.

 

Apreciez reply-ul :)

Link to comment
Share on other sites

De ce, pentru numele lui Cristi, de ce ai filmat cu heli? Exista camhack, smooth camera si all that shit. Stii de ce nu fac unii filme in SA:MP pe voci? Pentru ca le e rusine de voce si pentru ca actoria lor sucks!! Ar trebui microfoane mai bune si multe alte chestii. Intrebare de baraj: Xin - sponsor? Ce inseamna asta? Cu ce a sponsorizat sau la ce a sponsorizat?

 

Bun, grafica la video e foarte buna si mai astept filme de la voi.

Link to comment
Share on other sites

@, am filmat din heli pentru că nu am reuşit să facem camhack să meargă pe unul din cele trei calculatoare, adică pe cel mai important, cel ce are grafica aşa bună, cel al lui Plutonium.

Ne-am descurcat cum am putut mai bine, dar urmează să facem filme şi din mişcare cu ajutorul programelor de filmat.

Consider că microfoanele nu trebuie să fie perfecte. Facem un clip 4 fun pentru B-Zone, nu ceva ce apare la TV în real life.

Nu avem nici noi cine ştie ce voci, dar important e că acest lucru ne uneşte, noi ne distrăm şi "punem suflet" ca altora să le placă.

 

Chiar dacă nu este perfect acest video, consider că este mult mai bun decât multe altele postate pe aici.

Având în vedere că este primul făcut, sunt sigur că ne vom perfecţiona munca în viitorul apropiat.

 

Xin sponsor, adică el (eu) oferă bani pentru diferite lucruri. De exemplu, plăteşte actori.

 

Mulţumim pentru comentariu!

*în cazul în care există ceva greşeli gramaticale, vă rog să le ignoraţi. Este 7 AM. *laugh*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.