Jump to content

[B-Zone TV] CNN Los Santos Commercial & After 12 Team Presentation


Xin nWo
 Share

Recommended Posts

Chiar tin sa va felicit. Vad ca aveti cat de cat experienta in "edit" , vocile alea sunt foarte placute.

Daca chiar vreti sa cresteti mari pe aici, as vrea sa va dau un mic sfat: Cautati un om nebun, un tampit cu ideei traznite pentru a face ceva scenarii comice, vocile alea sunt geniale pentru niste filmulete amuzante :)

 

Felicitari

Link to comment
Share on other sites

@, va pot ajuta eu cu setarea camhack-ului si cateva tips. Probabil ca nu o sa vreti dar... Microfonul e important, trebuie ca vocea sa se potriveasca in peisaj. Ar fi bine sa adaugati efecte sonore peste voci ( le gasiti in sony vegas ). Daca nu stiti ce fac acele efecte, inregistrati ceva si incepeti sa va "jucati" cu efectele.

Va vad baieti seriosi, aveti si oferte de la @Gang Mihai, vrea sa faca parte din echipa voastra :)) .

 

Ba Mihai, lasa oamenii in pace.

 

Stiu ca inainte era Kanye care facea filme bune, facuse si el o "echipa" buna, cu forum and shit. Am fost invitat si eu dar... Ideea e ca intotdeauna 3 gandesc mult mai bine decat 1. Asa au gresit si aia de au facut trailer-ul la B-Zone. In loc sa-i uneasca pe toti "regizorii", i-au pus sa faca singuri. In loc sa iasa ceva epic, a iesit ce a iesit.

 

Da chiar ba @Gang Mihai, ne facem si noi un clan de asta? Poate scotem si noi epicozitati :))

Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar, o sa avem nevoie de mai multi oameni, chiar ma incanta faptul ca multe persoane de aici sunt interesate sa ajute.

 

Sper sa intram in contact cat de curand, noi folosim Skype in principiu pentru comunicare.

 

@

 

Am incercat cam tot ce se putea pentru a repara acel camhack. Sunt priceput in domeniu, nu cred ca am omis nimic. Inainte nu mergea nici la ceilalti, dar la ei am reusit sa le repar, however, la mine acele fix-uri nu au avut acelasi efect, tot am probleme cauzate de catre camhack. Totusi, daca crezi ca ai rezolvarea corecta, contacteaza-ma prin PM.

Edited by Plutonium
Link to comment
Share on other sites

@@Gang Mihai, mulţumim!

Aşteptăm ca "el" să ne caute pe noi. Este mult prea greu să-l găsim noi deoarece mijloacele de reclamă la ceea ce facem sunt foarte restrânse.

 

@, mulţumim!

Apreciez faptul că "te-ai dedicat" acestui comentariu şi nu ai scris doar trei-patru cuvinte.

Legat de camhack, vorbeşte cu Plutonium.

Legat de microfon, probabil vom ajunge şi acolo. Am vrut să începem cu totul clasic, fără moduri, fără prea multe modificări.

 

@, mulţumesc, dar nu este doar munca mea.

În numele tău, cunoscându-te, îmi permit să le mulţumesc şi colegilor mei.

Link to comment
Share on other sites

@, îţi mulţumesc frumos!

De când te cunosc am observat că apreciezi munca jucătorilor dedicaţi.

 

Cu astfel de caracter poţi ajunge sus, mai ales că ai o vârstă fragedă. Păstrăm legătura, succes!

Link to comment
Share on other sites

@, va pot ajuta eu cu setarea camhack-ului si cateva tips. Probabil ca nu o sa vreti dar... Microfonul e important, trebuie ca vocea sa se potriveasca in peisaj. Ar fi bine sa adaugati efecte sonore peste voci ( le gasiti in sony vegas ). Daca nu stiti ce fac acele efecte, inregistrati ceva si incepeti sa va "jucati" cu efectele.

Va vad baieti seriosi, aveti si oferte de la @Gang Mihai, vrea sa faca parte din echipa voastra :)) .

 

Ba Mihai, lasa oamenii in pace.

 

Stiu ca inainte era Kanye care facea filme bune, facuse si el o "echipa" buna, cu forum and shit. Am fost invitat si eu dar... Ideea e ca intotdeauna 3 gandesc mult mai bine decat 1. Asa au gresit si aia de au facut trailer-ul la B-Zone. In loc sa-i uneasca pe toti "regizorii", i-au pus sa faca singuri. In loc sa iasa ceva epic, a iesit ce a iesit.

 

Da chiar ba @Gang Mihai, ne facem si noi un clan de asta? Poate scotem si noi epicozitati :))

nu vreau ma sa fac parte din nici o echipa, doar i`am felicitat pentru ce au facut. Singurii cu care as colabora esti tu, Sebi si Kanye( unde dracu o fi ).

 

 

Pentru primul clip de genul asta eu zic ca e destul de ok, o sa progreseze rapid, sunt foarte sigur de asta.

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos editat, actori de minune. Iar scenariul ca la carte. Felicitari!

Edited by Tary
Link to comment
Share on other sites

 

camcorder.png

Titlul clipului: [b-Zone TV] CNN Los Santos Commercial & After 12 Team Presentation

Gen: Commercial (reclamă)

Data: 21.05.2014

Scurta prezentare: Acest material este primul videoclip realizat de echipa After 12.

Este o reclama a business-ului Cable News Network (CNN Los Santos) de pe RPG 1, sponsorul principal al acestui proiect.

Link:

Alte precizări: Aşteptăm păreri / sugestii / critică constructivă şi chiar membri noi.

Mulţumim anticipat!

 

After 12 Team

Xin - Sponsor, actor.

omxiC - Regizor, scenarist, actor.

Plutonium - Director de producţie, actor.

 

5Kj0RkF.png35_35_logo-3.pngSLHituG.png

 

Copyrights © Xin, omxiC, Plutonium.

Sponsor oficial - CNN Los Santos

 

 

 

What Program Did you use To Record The Movie Please?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.