Jump to content

News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]


BoDoSeLLL
 Share

Recommended Posts

@voicugeorge30, cerere acceptata. De pachetul dumneavoastra se va ocupa voltafae. Va costa $30.000.

Voltafae, pachet tip 4 (Nu am gasit numele tau de pe forum). Anuntul este: Clanul The Elite Generation recruteaza membri activi si seriosi de nivel minimum 20. Aplicati pe RPG.

 

@I love you Roxanika, requested rejected. You didn't put the RPG Bar as you need to - you only put a picture of it. Go to RPG->My Account -> Stats -> Forum code at RPG bars and paste it here. If you can't handle it ask an online reporter for help. We're sorry for the possible inconvenient.

 

@AmEryKaNu GOLANEx, cerere acceptata. De pachetul dumneavoastra se va ocupa Ra[Z]vaN. Va costa $30.000

@FlanE, pachet tip 4. Anuntul este: Clanul Ultras North recruteaza membri activi, rang 3 anterior, cu 800 de ore jucate si cu nivel minim 35.

 

 News Reporters nu raspunde in niciun fel in situatia in care reporterul paraseste factiunea, indiferent de motiv, pana sa fi terminat de publicat anunturile din pachet. 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită in contul reporterului responsabil de pachetul dumneavoastra.

- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.

- Dacă doriți ca un anume reporter să vă preia pachetul, verificați ultima mea postare din topicul "Evidenta pachetelor de anunturi" și alegeți pe cineva ''disponibil''.

- Dacă pe viitor doriți să evitați situația în care vă este modificat anunțul din cerere, țineți cont de următoarele: încadrați-vă în 109 caractere; nu utilizați prescurtări decât dacă este vorba despre locații, facțiuni sau unități de masură; includeți și numele dumnevoastră dacă doriți să vindeți sau să cumpărați ceva; exprimați-vă cât mai coerent.

 

Daca apreciezi munca pe care o prestez la pachete poti apasa pe XKl0Sqy.png.

Edited by Mihaitaaa
Link to comment
Share on other sites

- Nume: TNT.George

- RPG Bar: TnT.George.png

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: Clanul The Elite Generation recruteaza membri activi si seriosi level 20+. Aplicatiile se fac pe RPG !

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.

- Alte precizări: Vreau sa il dea Juvi!

Edited by voicugeorge30
Link to comment
Share on other sites

- Name: Khalsa[SULTAN]
- Bar RPG: You can grab it from here -> Khalsa[SULTAN] .. When I copy and paste the bar it shows like ( "]Khalsa[SULTAN.png] )
- Bundle type: Bundle 1
- News wanted: Khalsa[SULTAN] is looking for a Girl Friend.
- Number of packages I received this week: 0/2
- I acknowledge the rules outlined on the first page: Yup
- I agree that the type of package and advertisement to be modified if: Ye
- Other specifications: I want Reporter Apollyon to take  care of this Bundle (If possible), and I want these news when I am online.
Edited by I love you Roxanika
Link to comment
Share on other sites

@voicugeorge30, cerere acceptata. De pachetul dumneavoastra se va ocupa Juvinho. Va costa $30.000.

@TL Juvinho, pachet tip 4. Anuntul este: Clanul The Elite Generation recruteaza membri activi si seriosi de nivel minimum 20. Aplicati pe RPG.

 

@I love you Roxanika, request rejected. I'm sorry, I really am cause I didn't tell you before, but recently I found out that matrimonial announcements are forbidden.

 

 News Reporters nu raspunde in niciun fel in situatia in care reporterul paraseste factiunea, indiferent de motiv, pana sa fi terminat de publicat anunturile din pachet. 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită in contul reporterului responsabil de pachetul dumneavoastra.

- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.

- Dacă doriți ca un anume reporter să vă preia pachetul, verificați ultima mea postare din topicul "Evidenta pachetelor de anunturi" și alegeți pe cineva ''disponibil''.

- Dacă pe viitor doriți să evitați situația în care vă este modificat anunțul din cerere, țineți cont de următoarele: încadrați-vă în 109 caractere; nu utilizați prescurtări decât dacă este vorba despre locații, facțiuni sau unități de masură; includeți și numele dumnevoastră dacă doriți să vindeți sau să cumpărați ceva; exprimați-vă cât mai coerent.

 

Daca apreciezi munca pe care o prestez la pachete poti apasa pe XKl0Sqy.png.

Edited by Mihaitaaa
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Mangusta0

- RPG Bar: Mangusta0.png

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: Dai un K.O. butonului de "Apply" si vino in TLG. Recrutam membri activi si seriosi. TLG e cu tine!

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2 asta ar fii primul.

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da!

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da, dar nu foarte mult.

- Alte precizări: Vreau sa se ocupe domnul Tyde, multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nume: KrOgEn.

RPG bar: KroGeN..png

Tipul de pachet dorit: 4

Anunțul dorit: Clanul Ultras Legion, academia clanului Ultras South, recruteaza membri cu minim nivel 20 si rank 3 anterior intr-o factiune.

Numărul de pachete de care am beneficiat săptămâna asta: 0/2, asta e primul

Am luat la cunostinta regulile prezentate pe prima pagină: Da!

Sunt de acord ca pachetul si anuntul sa fie modificate daca este cazul: Desigur.

Alte precizari: multumesc!

 

 

Edited by KroGeN
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Kara.D.Paul

- RPG Bar: Kara.D.PauL.png

- Tipul de pachet dorit:  4

- Anunțul dorit:Clanul Pirates Straw Hats [PSH] recruteaza noi camarazii activi,seriosi si devotati.Cerinte: Minim level 10 + aplicatie pe webiste.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:Da

- Alte precizări:Multumesc anticipat.

                                                                         WEoG80a.png.5b8c0253f6791efb6eb23222cb1294ee.png

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Virusica

- RPG Bar: Virusica.png

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: Clanul [TeG]The Elite Generation recruteaza membri activi si seriosi level 20+. Aplicatiile se fac pe RPG !

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2 ( am mai luat duminica unul dar banuiesc ca a fost saptamana trecuta )

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.

- Alte precizări: Multumesc !

 
Link to comment
Share on other sites

@Mangusta0 Cerere acceptata. De pachetul dumneavoastra se va ocupa TydeVa costa $30.000.

Tyde, pachet tip 4. Anuntul este: Dai un K.O. butonului "Apply" si vino in TLG. Recrutam membri activi si seriosi. TLG e cu tine!

 

 

@KroGeN Cerere acceptata. De pachetul dumneavoastra se va ocupa ROBOT9001Va costa $30.000.

ROBOT9001, pachet tip 4. Anuntul este: Clanul [uL], academia clanului [uS], recruteaza jucatori cu nivel 20+ si rank 3 anterior intr-o factiune.

 

 

@Ulquiorra Cerere acceptata. De pachetul dumneavoastra se va ocupa PepsiAddict64Va costa $30.000.

PepsiAddict64, pachet tip 4. Anuntul este: Clanul Pirates Straw Hats, [PSH], recruteaza jucatori activi, seriosi si devotati cu minim nivel 10.

 

 

@Virusica Cerere acceptata. De pachetul dumneavoastra se va ocupa MansardoVa costa $30.000.

Mansardo, pachet tip 4. Anuntul este: Clanul The Elite Generation recruteaza jucatori activi si seriosi de nivel 20+. Aplicatiile se fac pe RPG!

 

 

- News Reporters nu raspunde in niciun fel in situatia in care reporterul paraseste factiunea, indiferent de motiv, pana sa fi terminat de publicat anunturile din pachet. 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită in contul reporterului responsabil de pachetul dumneavoastra.

- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.

- Dacă doriți ca un anume reporter să vă preia pachetul, verificați ultima mea postare din topicul "Evidenta pachetelor de anunturi" și alegeți pe cineva ''disponibil''.

- Dacă pe viitor doriți să evitați situația în care vă este modificat anunțul din cerere, țineți cont de următoarele: încadrați-vă în 109 caractere; nu utilizați prescurtări decât dacă este vorba despre locații, facțiuni sau unități de masură; includeți și numele dumnevoastră dacă doriți să vindeți sau să cumpărați ceva; exprimați-vă cât mai coerent.

 

Daca apreciezi munca pe care o prestez la pachete poti apasa pe XKl0Sqy.png.

Edited by Donald
Link to comment
Share on other sites

- Name: Khalsa
- Bar RPG: Khalsa.png
- Bundle type: Bundle 1
- News wanted: Khalsa is looking for a Girl Friend. He is poor, Ugly and Homeless.
- Number of packages I received this week: 0/2
- I acknowledge the rules outlined on the first page: Yup
- I agree that the type of package and advertisement to be modified if: Ye
- Other specifications: I want Reporter Apollyon to take  care of this Bundle (If possible), and I want these news when I am online.
Edited by I love you Roxanika
Link to comment
Share on other sites

- Nume: DutchMan

- RPG Bar: DutchMan.png

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: SF School Instructors are recruiting active and serious players with minimum level 7. Apply on RPG.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

@I love you Roxanika , request rejected. Matrimonial announcements are forbidden.

 

 

@DutchMan Cerere acceptata. De pachetul dumneavoastra se va ocupa MrEdward0404Va costa $30.000.

MrEdward0404, pachet tip 4. Anuntul este: SF School Instructors are recruiting active and serious players with minimum level 7. Apply on RPG.

 

 

- News Reporters nu raspunde in niciun fel in situatia in care reporterul paraseste factiunea, indiferent de motiv, pana sa fi terminat de publicat anunturile din pachet. 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită in contul reporterului responsabil de pachetul dumneavoastra.

- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.

- Dacă doriți ca un anume reporter să vă preia pachetul, verificați ultima mea postare din topicul "Evidenta pachetelor de anunturi" și alegeți pe cineva ''disponibil''.

- Dacă pe viitor doriți să evitați situația în care vă este modificat anunțul din cerere, țineți cont de următoarele: încadrați-vă în 109 caractere; nu utilizați prescurtări decât dacă este vorba despre locații, facțiuni sau unități de masură; includeți și numele dumnevoastră dacă doriți să vindeți sau să cumpărați ceva; exprimați-vă cât mai coerent.

 

Daca apreciezi munca pe care o prestez la pachete poti apasa pe XKl0Sqy.png.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Sebi.RENUL

- RPG Bar: Sebi.RENUL.png

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: Radioul VODA organizează un concurs cu gold şi bani, detalii pe Radio.B-Zone.VODA.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.

- Alte precizări: -

 
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Bob.Jr[LCN]

- RPG Bar:  BoB.Jr.png 

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: La Cosa Nostra clan is recruiting level 40+ players that are experienced, serious & devoted. Apply on RPG

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 2/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări: Mihaitaa

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Mihaitaa.

- RPG Bar: Mihaitaa..png

- Tipul de pachet dorit:  4

- Anunțul dorit: Mihaitaa. ofera interviuri fara cerere la pretul de 15.000$ per persoana. 

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2 - primul

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.

- Alte precizări: Accept sa preiau pachetul lui Bob.jr.

 

- Nume: Mihaitaa.

- RPG Bar: Mihaitaa..png

- Tipul de pachet dorit:  4

- Anunțul dorit: Mihaitaa. ofera interviuri fara cerere la pretul de 15.000$ per persoana. 

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2 - al doilea

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.

- Alte precizări: Vreau doua pachete identice simultan, de aia am scris de 2 ori.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Sebi VODA Cerere acceptata. De pachetul dumneavoastra se va ocupa FineeVa costa $30.000.

Finee, pachet tip 4. Anuntul este: Radioul VODA organizează un concurs cu gold şi bani, detalii pe Radio.B-Zone.VODA.

 

@Bob Jr LCN Cerere acceptata. De pachetul dumneavoastra se va ocupa Mihaitaa.Va costa $30.000.

Mihaitaa., pachet tip 4. Anuntul este: La Cosa Nostra is recruiting level 40+ players that are experienced, serious & devoted. Apply on RPG.

 

@Mihaitaaa Cerere acceptata. De pachetul dumneavoastra se va ocupa RoshuVa costa $30.000.

Roshu, pachet tip 4. Anuntul este: Mihaitaa. ofera interviuri fara cerere la pretul de 15.000$ per persoana.

 

@Mihaitaaa Cerere acceptata. De pachetul dumneavoastra se va ocupa Kazuto.Va costa $30.000.

Kazuto., pachet tip 4. Anuntul este: Mihaitaa. ofera interviuri fara cerere la pretul de 15.000$ per persoana.

 

 

- News Reporters nu raspunde in niciun fel in situatia in care reporterul paraseste factiunea, indiferent de motiv, pana sa fi terminat de publicat anunturile din pachet. 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită in contul reporterului responsabil de pachetul dumneavoastra.

- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.

- Dacă doriți ca un anume reporter să vă preia pachetul, verificați ultima mea postare din topicul "Evidenta pachetelor de anunturi" și alegeți pe cineva ''disponibil''.

- Dacă pe viitor doriți să evitați situația în care vă este modificat anunțul din cerere, țineți cont de următoarele: încadrați-vă în 109 caractere; nu utilizați prescurtări decât dacă este vorba despre locații, facțiuni sau unități de masură; includeți și numele dumnevoastră dacă doriți să vindeți sau să cumpărați ceva; exprimați-vă cât mai coerent.

 

Daca apreciezi munca pe care o prestez la pachete poti apasa pe XKl0Sqy.png.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Sebi.RENUL

- RPG Bar: Sebi.RENUL.png

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: Sebi.RENUL vinde casa cu ID 527 din zona El Quebrados. Ofertele se fac pe Website cât şi pe SMS, preţul este de $20.000.000 negociabil.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 2/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.

- Alte precizări: Sper să se ocupe Codrut12312

Edited by Sebi VODA
Link to comment
Share on other sites

 

- Nume: Apollyon

- RPG Bar: Apollyon.png

- Tipul de pachet dorit:  4

- Anunțul dorit: Ultras Legion recruteaza bravi legionari! Ai nevoie de rang 3 anterior si nivel 20. Aplica pe RPG!

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2 (primul)

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.

- Alte precizări: Vreau să mă ocup eu, dacă se poate.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Winterfell

- RPG Bar:Winterfell.png

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul droit: Se vinde apartamentul de lux situat  la etajul 1, id 632.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: x/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:da

- Alte precizări:Vreau sa fie date doar cand sunt on.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Kosmy

- RPG Bar: Kosmy.png

- Tipul de pachet dorit:  4

- Anunțul dorit: Kosmy vinde business-ul cu ID 101 situat in LS, de tip Clothes cu o productie excelenta, ofertele se fac pe Website sau in joc [/sms 705-6500]. 

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:da

Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:Da

- Alte precizari: -

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Alexandru[Z]

- RPG Bar:https://imgur.com/a/YHxZM

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: Barbut / SPin la CALIGULAS LV. /gps biz 114

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:Da.

- Alte precizări:-

 

Link to comment
Share on other sites

@Sebi VODA Cerere acceptata. De pachetul dumneavoastra se va ocupa Codrut12312Va costa $30.000.

Codrut12312, pachet tip 4. Anuntul este: Sebi.RENUL vinde casa cu ID 527 din El Quebrados. Oferte pe website si pe SMS. Pret: $20.000.000 negociabil.

 

@Legionar Apollyon Cerere acceptata. De pachetul dumneavoastra se va ocupa ApollyonVa costa $30.000.

Apollyon, pachet tip 4. Anuntul este: Ultras Legion recruteaza bravi legionari! Ai nevoie de rang 3 anterior si nivel 20. Aplica pe RPG!

 

@Andrey Original Cerere acceptata. De pachetul dumneavoastra se va ocupa StoicaN.CVa costa $30.000.

StoicaN.C, pachet tip 4. Anuntul este:  Se vinde apartamentul de lux situat la etajul 1 din blocul cel nou, ID 632.

 

@AIM Kosmy Cerere acceptata. De pachetul dumneavoastra se va ocupa Andrew.SILLENTVa costa $30.000.

Andrew.SILLENT , pachet tip 4. Anuntul este: Kosmy vinde afacerea de tip "clothes" cu ID 101 situata in LS. Oferte pe website sau prin [/sms 705-6500]. 

 

@Alexzx Cerere respinsa. Nu ai pus RPG bar cum trebuie. (RPG -> My Account -> My Stats -> Cod Forum, copiaza codul aici)

 

- News Reporters nu raspunde in niciun fel in situatia in care reporterul paraseste factiunea, indiferent de motiv, pana sa fi terminat de publicat anunturile din pachet. 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită in contul reporterului responsabil de pachetul dumneavoastra.

- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.

- Dacă doriți ca un anume reporter să vă preia pachetul, verificați ultima mea postare din topicul "Evidenta pachetelor de anunturi" și alegeți pe cineva ''disponibil''.

- Dacă pe viitor doriți să evitați situația în care vă este modificat anunțul din cerere, țineți cont de următoarele: încadrați-vă în 109 caractere; nu utilizați prescurtări decât dacă este vorba despre locații, facțiuni sau unități de masură; includeți și numele dumnevoastră dacă doriți să vindeți sau să cumpărați ceva; exprimați-vă cât mai coerent.

 

Daca apreciezi munca pe care o prestez la pachete poti apasa pe XKl0Sqy.png.

Edited by Donald
Link to comment
Share on other sites

- Nume: [TL]Juvinho

- RPG Bar: Juvinho.png 

- Tipul de pachet dorit: 1

- Anunțul dorit: Juvinho vinde apartamentul cu ID-ul 303 de la Intersectie LV cu $700.000, [/sms 255-7900].

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: x/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări: Eu vr sa ma ocup de el, MS

Edited by TL Juvinho
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Constantin

- RPG Bar:Constantin.png

- Tipul de pachet dorit: 3

- Anunțul dorit: Constantin vinde casa cu ID-ul 122 la pretul de 5.500.000$ negociabil. Oferte pe RPG sau in joc.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări: Mersi!

 

Edited by South Constantin
Link to comment
Share on other sites

  • E l e g a n t changed the title to News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]
  • TLG Valentinos changed the title to News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]
  • E l e g a n t locked this topic
  • E l e g a n t unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.