Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]


BoDoSeLLL
 Share

Recommended Posts

- Nume: BlackSword

- RPG Bar: BlackSword.png

- Tipul de pachet dorit:  4

- Anunțul dorit: Clanul Ultras Legion [uL] recruteaza. Cerinte: minim lvl 30 si o aplicatie pe website.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: x/2: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări: Sa fie luat de Krysty acest pachet

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Iepurasul.

- RPG Bar: Iepurasul..png

- Tipul de pachet dorit: 1

- Anunțul dorit: LV School Instructors recruteaza jucatori activi de minim nivel 7. Aplicatiile se fac pe website.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări: - 

 

Link to comment
Share on other sites

Anulez al doilea pachet pe care l-am facut (ul recruteaza….) nu mai sunt in uL si inca o intrebare pot pune doua pachete de acelasi tip gen (Mafia avispa rifa X2)

 

Link to comment
Share on other sites

- Nume: PyrOceL

- RPG Bar: PyrOceL.png

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: Clanul Ultras West [uW] recruteaza, minim level 30, aplicatie pe rpg.b-zone.ro.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: da

- Alte precizări:

Link to comment
Share on other sites

- Nume: sniKK.

- RPG Bar: sniKK..png 

- Tipul de pachet dorit:  4

- Anunțul dorit: Casa cu ID-ul 683 situată în Palomino Creek oferă rent la doar 1$, aceasta având o curte imensă.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări: Aș dori să se ocupe Krysty sau Meridional de acest pachet.

Edited by South sniKK
Link to comment
Share on other sites

@BlackSwordGaming, cerere acceptată. De pachetul tău se va ocupa Andy.Faraon și te costă 30.000$.

 

Andy.Faraon, pachet de tip 4. Anunț: Clanul Ultras Legion [uL] recruteaza jucatori de minim nivel 30. Aplicatiile se fac pe website.

 

@Iepurasul, cerere acceptată. De pachetul tău se va ocupa Evil. și te costă 15.000$.

 

Evil., pachet de tip 1. Anunț: LV School Instructors recruteaza jucatori activi de minim nivel 7. Aplicatiile se fac pe website.

 

@PyrOceL, cerere acceptată. De pachetul tău se va ocupa Nanoc și te costă 30.000$.

 

Nanoc, pachet de tip 4. Anunț: Clanul Ultras West [uW] recruteaza jucatori de minim nivel 30. Aplicatiile se fac pe website.

 

@South sniKK, cerere acceptată. De pachetul tău se va ocupa Vaida.JR și te costă 30.000$.

 

Vaida.JR, pachet de tip 4. Anunț: Casa cu ID-ul 683 situata in Palomino Creek ofera rent la doar 1$, aceasta avand o curte imensa.

 

-Nu verificăm activitatea reporterilor. Aceștia sunt repartizați în ordinea unei liste prezente în topicul "Evidența pachetelor de anunțuri"!

-News Reporters nu răspunde în niciun fel în situația în care reporterul părăsește facțiunea, indiferent de motiv, până să fi terminat de publicat anunțurile din pachet. 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită in contul reporterului responsabil de pachetul dumneavoastră.
- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.

- Dacă doriți ca un anume reporter să vă preia pachetul, verificați ultima mea postare din topicul "Evidența pachetelor de anunțuri" și alegeți pe cineva ''disponibil''.
- Dacă pe viitor doriți să evitați situația în care vă este modificat anunțul din cerere, țineți cont de următoarele: încadrați-vă în 109 caractere; nu utilizați prescurtări decât dacă este vorba despre locații, facțiuni sau unități de măsură; includeți și numele dumnevoastră dacă doriți să vindeți sau să cumpărați ceva; exprimați-vă cât mai coerent.

Link to comment
Share on other sites

  • - Nume: [uS]BAWGdahn
  • - RPG Bar: BAWGdahn.png
  • - Tipul de pachet dorit: Pachet tip 4 = 40 de anunturi / $30.000
  • - Anunțul dorit: Rent Bike Las Venturas (/GPS -> Business -> ID: 67) oferă spre închiriere motociclete și scutere!
  • - Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2
  • - Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.
  • - Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Sunt de acord.
  • - Alte precizări: Mulțumesc.
Edited by South BAWGdahn
Link to comment
Share on other sites

- Nume: PyrOceL

- RPG Bar: PyrOceL.png

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: Clanul Ultras West [uW] recruteaza, minim level 30, aplicatie pe rpg.b-zone.ro.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: da

- Alte precizări:

Link to comment
Share on other sites

 Nume: Tomitzza

- RPG Bar: Tomitzza.png

- Tipul de pachet dorit: Pachetul 4 x2

- Anunțul dorit: Clanul The Legends [TL] Recruteaza membrii.Cerinte:Nivel minim 40,FH bun,Activitate,O aplicatie pe RPG.Let's Be The Legends

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.Doar daca este cazul

- Alte precizări: Paste Fericit

Edited by Tomitza1
o mica greseala la numarul de pachete folosiste pe spatamana asta
Link to comment
Share on other sites

@South BAWGdahn, cerere acceptată. De pachetul tău se va ocupa Robertw0w.FAKENEWS și te costă 30.000$.

 

Robertw0w.FAKENEWS, pachet de tip 4. Anunț: Rent Bike Las Venturas (ID: 67) ofera spre inchiriere motociclete si scutere.

 

@PyrOceL, cerere acceptată. De pachetul tău se va ocupa Rock.S[Gucci_Gang] și te costă 30.000$.

 

Rock.S[Gucci_Gang], pachet de tip 4. Anunț: Clanul Ultras West [uW] recruteaza jucatori de minim nivel 30. Aplicatiile se fac pe website.

 

@Tomitza1, va fi acceptat doar un pachet. De pachetul tău se va ocupa Krysty. și te costă 30.000$.

 

Krysty., pachet de tip 4. Anunț: Clanul The Legends [TL] recruteaza jucatori de minim nivel 40. Aplicatiile se fac pe website.

 

-Nu verificăm activitatea reporterilor. Aceștia sunt repartizați în ordinea unei liste prezente în topicul "Evidența pachetelor de anunțuri"!

-News Reporters nu răspunde în niciun fel în situația în care reporterul părăsește facțiunea, indiferent de motiv, până să fi terminat de publicat anunțurile din pachet. 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită in contul reporterului responsabil de pachetul dumneavoastră.
- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.

- Dacă doriți ca un anume reporter să vă preia pachetul, verificați ultima mea postare din topicul "Evidența pachetelor de anunțuri" și alegeți pe cineva ''disponibil''.
- Dacă pe viitor doriți să evitați situația în care vă este modificat anunțul din cerere, țineți cont de următoarele: încadrați-vă în 109 caractere; nu utilizați prescurtări decât dacă este vorba despre locații, facțiuni sau unități de măsură; includeți și numele dumnevoastră dacă doriți să vindeți sau să cumpărați ceva; exprimați-vă cât mai coerent.

Link to comment
Share on other sites

 Nume: Styler

- RPG Bar: Styler.png

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: Styler vinde P'n'S principal SF si benzinaria din Dillimore. Ofertele se fac pe joc.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: da.

- Alte precizări:-

 

Link to comment
Share on other sites

- Nume: NicuD14

- RPG Bar: NicuD14.png

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: NicuD14 cumpara afacere, avand un buget de 1.100.000$. Ofertele se fac prin [/sms] in joc.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.

- Alte precizări: Multumesc Danony!

Link to comment
Share on other sites

@Styleeer, cerere acceptată. De pachetul tău se va ocupa Oxigen și te costă 30.000$.

 

Oxigen, pachet de tip 4. Anunț: Styler vinde P'n'S principal SF si benzinaria din Dilimore. Ofertele se fac pe joc.

 

@NicuD14, cerere acceptată. De pachetul tău se va ocupa RaphaRafael și te costă 30.000$.

 

RaphaRafael, pachet de tip 4. Anunț: NicuD14 cumpara afacere, avand un buget de 1.100.000$. Ofertele se fac prin [/sms] in joc.

 

-Nu verificăm activitatea reporterilor. Aceștia sunt repartizați în ordinea unei liste prezente în topicul "Evidența pachetelor de anunțuri"!

-News Reporters nu răspunde în niciun fel în situația în care reporterul părăsește facțiunea, indiferent de motiv, până să fi terminat de publicat anunțurile din pachet. 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită in contul reporterului responsabil de pachetul dumneavoastră.
- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.

- Dacă doriți ca un anume reporter să vă preia pachetul, verificați ultima mea postare din topicul "Evidența pachetelor de anunțuri" și alegeți pe cineva ''disponibil''.
- Dacă pe viitor doriți să evitați situația în care vă este modificat anunțul din cerere, țineți cont de următoarele: încadrați-vă în 109 caractere; nu utilizați prescurtări decât dacă este vorba despre locații, facțiuni sau unități de măsură; includeți și numele dumneavoastră dacă doriți să vindeți sau să cumpărați ceva; exprimați-vă cât mai coerent.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Baoke. 

- RPG Bar:Baoke..png

- Tipul de pachet dorit: 1

- Anunțul dorit: Baoke. vinde casa cu ID-ul 236 din zona Redsands West LV. Oferte pe joc.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: primul

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: da

- Alte precizări: As dori, daca se poate, sa dau eu pachetul. 

Link to comment
Share on other sites

- Name: RightHand
- Bar RPG:image.png.fb01195c77c5b2de1c2df9214cfd6b02.png
- Bundle type: 2
- News wanted: Clanul Born To Die (BTD) recruteaza playeri seriosi si activi de nivel 20, aplicatiile se fac pe website.
- Number of packages I received this week: x / 2: 1/2
- I acknowledge the rules outlined on the first page: Yes!
- I agree that the type of package and advertisement to be modified: Sure, you have the right to do it!
- Other specifications: Nothing, thank you very much!
Link to comment
Share on other sites

@Baoke, cerere acceptată. De pachetul tău se va ocupa Baoke. și te costă 15.000$.

 

Baoke., pachet de tip 1. Anunț: Baoke. vinde casa cu ID-ul 236 din zona Redsands West LV. Ofertele se fac in joc.

 

@South RightHand, accepted request. Your package will be handled Daniel40 and will cost you 20.000$.

 

Daniel40, pachet de tip 2. Anunț: Clanul Born To Die [BTD] recruteaza jucatori de minim nivel 20. Aplicatiile se fac pe website.

 

-Nu verificăm activitatea reporterilor. Aceștia sunt repartizați în ordinea unei liste prezente în topicul "Evidența pachetelor de anunțuri"!

-News Reporters nu răspunde în niciun fel în situația în care reporterul părăsește facțiunea, indiferent de motiv, până să fi terminat de publicat anunțurile din pachet. 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită in contul reporterului responsabil de pachetul dumneavoastră.
- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.

- Dacă doriți ca un anume reporter să vă preia pachetul, verificați ultima mea postare din topicul "Evidența pachetelor de anunțuri" și alegeți pe cineva ''disponibil''.
- Dacă pe viitor doriți să evitați situația în care vă este modificat anunțul din cerere, țineți cont de următoarele: încadrați-vă în 109 caractere; nu utilizați prescurtări decât dacă este vorba despre locații, facțiuni sau unități de măsură; includeți și numele dumneavoastră dacă doriți să vindeți sau să cumpărați ceva; exprimați-vă cât mai coerent.

Edited by Victory Danony
Link to comment
Share on other sites

Nume: Adi.17

- RPG Bar: adi.17.png

- Tipul de pachet dorit: Tip 4

- Anunțul dorit: Clanul The Last Generation [TLG] recruteaza membrii activi si seriosi, minim level 25 si o aplicatie buna pe Web.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Desigur.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări: Multumesc si sper sa fie un reporter activ cel care se va ocupa de anunt.

Link to comment
Share on other sites

(❤️) Nume : EileeN

(❤️)RPG Bar:image.png.b4da9d4c8210c637edb25e85745d2e2a.png

(❤️) Tipul de pachet dorit: 4

(❤️Anunțul dorit: EileeN cumpara afacere. Ofertele se fac prin [/sms] in joc.

(❤️) Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

(❤️) Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: da

(❤️Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: da

(❤️) Alte precizări: As dori ca de pachetul meu sa se ocupe membrul Krysty. ;) 

Link to comment
Share on other sites

@TLG adi17, cerere acceptată. De pachetul tău se va ocupa An[d]re[y] și te costă 30.000$.

 

An[d]re[y], pachet de tip 4. Anunț: Clanul The Last Generation [TLG] recruteaza jucatori de minim nivel 25. Aplicatiile se fac pe website.

 

@EileeN, cerere acceptată. De pachetul tău se va ocupa Krysty. și te costă 30.000$.

 

Krysty., pachet de tip 4. Anunț: EileeN cumpara afacere. Ofertele se fac prin [/sms] in joc.

 

-Nu verificăm activitatea reporterilor. Aceștia sunt repartizați în ordinea unei liste prezente în topicul "Evidența pachetelor de anunțuri"!

-News Reporters nu răspunde în niciun fel în situația în care reporterul părăsește facțiunea, indiferent de motiv, până să fi terminat de publicat anunțurile din pachet. 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită in contul reporterului responsabil de pachetul dumneavoastră.
- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.

- Dacă doriți ca un anume reporter să vă preia pachetul, verificați ultima mea postare din topicul "Evidența pachetelor de anunțuri" și alegeți pe cineva ''disponibil''.
- Dacă pe viitor doriți să evitați situația în care vă este modificat anunțul din cerere, țineți cont de următoarele: încadrați-vă în 109 caractere; nu utilizați prescurtări decât dacă este vorba despre locații, facțiuni sau unități de măsură; includeți și numele dumneavoastră dacă doriți să vindeți sau să cumpărați ceva; exprimați-vă cât mai coerent.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: [uV]Dabro.

- RPG Bar: Dabro..png

- Tipul de pachet dorit: TIP 2

- Anunțul dorit: Clanul United Victory [uV] recrutează jucători de minim nivel 30. Aplicatiile se depun pe website.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: 

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: 

- Alte precizări:  

Link to comment
Share on other sites

On 4/26/2019 at 5:40 PM, South BAWGdahn said:
  • - Nume: [uS]BAWGdahn
  • - RPG Bar: BAWGdahn.png
  • - Tipul de pachet dorit: Pachet tip 4 = 40 de anunturi / $30.000
  • - Anunțul dorit: Cu doar 1000$, Rent Bike LV va pune la dispozitie motociclete pentru 24 de ore! (/gps - Business - Important Places - Rent Bike LV). 
  • - Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2
  • - Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.
  • - Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Sunt de acord.
  • - Alte precizări: Doresc un reporter activ care se poate ocupa de acest anunt. Mulțumesc.

 

Edited by South BAWGdahn
Link to comment
Share on other sites

@uV Dabro, cerere acceptată. De pachetul tău se va ocupa VoKe. și te costă 20.000$.

 

VoKe., pachet de tip 2. Anunț: Clanul United Victory [uV] recruteaza jucatori de minim nivel 30. Aplicatiile se fac pe website.

 

@South BAWGdahn, cerere acceptată. De pachetul tău se va ocupa Posseydon și te costă 30.000$.

 

Posseydon, pachet de tip 4. Anunț: Cu doar 1000$, Rent Bike LV va pune la dispozitie motociclete pentru 24 de ore!

 

-Nu verificăm activitatea reporterilor. Aceștia sunt repartizați în ordinea unei liste prezente în topicul "Evidența pachetelor de anunțuri"!

-News Reporters nu răspunde în niciun fel în situația în care reporterul părăsește facțiunea, indiferent de motiv, până să fi terminat de publicat anunțurile din pachet. 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită in contul reporterului responsabil de pachetul dumneavoastră.
- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.

- Dacă doriți ca un anume reporter să vă preia pachetul, verificați ultima mea postare din topicul "Evidența pachetelor de anunțuri" și alegeți pe cineva ''disponibil''.
- Dacă pe viitor doriți să evitați situația în care vă este modificat anunțul din cerere, țineți cont de următoarele: încadrați-vă în 109 caractere; nu utilizați prescurtări decât dacă este vorba despre locații, facțiuni sau unități de măsură; includeți și numele dumneavoastră dacă doriți să vindeți sau să cumpărați ceva; exprimați-vă cât mai coerent.

Link to comment
Share on other sites

Nume: V86ulpea

- RPG Bar: V86ulpea.png

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: Vand Casa cu id-ul 40 zona buna Ls ! Oferte pe /sms 

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Nu.

- Alte precizări: Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

-RPG bar: Tomitzza.png

- Tipul de pachet dorit: Pachetul 4 x2

- Anunțul dorit: Clanul The Legends [TL] Recruteaza membrii.Cerinte:Nivel minim 40,FH bun,Activitate,O aplicatie pe RPG.Let's Be The Legends

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.Doar daca este cazul

- Alte precizări:

Link to comment
Share on other sites

@V86ulpea, cerere acceptată. De pachetul tău se va ocupa Evil. și te costă 30.000$.

 

Evil., pachet de tip 4. Anunț: V86ulpea vinde casa cu ID-ul 40 situata intr-o zona buna din LS. Ofertele se fac prin [/sms] in joc.

 

@Tomitza1, cerere acceptată. De pachetul tău se va ocupa mErIdIoNaL și te costă 30.000$.

 

mErIdIoNaL, pachet de tip 4. Anunț: Clanul The Legends [TL] recruteaza jucatori de minim nivel 40. Aplicatiile se fac pe website.

 

-Nu verificăm activitatea reporterilor. Aceștia sunt repartizați în ordinea unei liste prezente în topicul "Evidența pachetelor de anunțuri"!

-News Reporters nu răspunde în niciun fel în situația în care reporterul părăsește facțiunea, indiferent de motiv, până să fi terminat de publicat anunțurile din pachet. 

- Aveți 72 de ore la dispoziție să achitați suma stabilită in contul reporterului responsabil de pachetul dumneavoastră.
- Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.

- Dacă doriți ca un anume reporter să vă preia pachetul, verificați ultima mea postare din topicul "Evidența pachetelor de anunțuri" și alegeți pe cineva ''disponibil''.
- Dacă pe viitor doriți să evitați situația în care vă este modificat anunțul din cerere, țineți cont de următoarele: încadrați-vă în 109 caractere; nu utilizați prescurtări decât dacă este vorba despre locații, facțiuni sau unități de măsură; includeți și numele dumneavoastră dacă doriți să vindeți sau să cumpărați ceva; exprimați-vă cât mai coerent.

Link to comment
Share on other sites

  • E l e g a n t changed the title to News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]
  • TLG Valentinos changed the title to News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]
  • E l e g a n t locked this topic
  • E l e g a n t unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.