Jump to content

News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]


BoDoSeLLL
 Share

Recommended Posts

Nume: Pa1N.

Link-ul catre profilul de website: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Pa1N.

Tipul de pachet dorit: Pachet tip 4

Anunțul dorit: "Bizz-ul cu ID-ul 21 va asteapta sa va vindeti pestii la un pret de intrare SUPER BUN."

Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0

Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

Alte precizări: Nu am alte precizari

Edited by pa1nsef
Link to comment
Share on other sites

Nume: 20CMRec0rd 

- Link-ul catre profilul de website: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/20CMRec0rd

- Tipul de pachet dorit: Pachet tip 4

- Anunțul dorit: Clanul Zero Limits recruteaza membrii activi si seriosi, cu nivelul minim 40.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da, eu nu sunt foarte inspirat.

- Alte precizări: Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

@20CMRec0rd, cerere acceptata. De pachetul tau se va ocupa Albu si te costa 40.000$.

Albu, ai un pachet de tip 4 (40 /news) activ cu anuntul: Clanul Zero Limits recruteaza membrii activi si seriosi, cu nivelul minim 40.

@pa1nsef, cerere acceptata. De pachetul tau se va ocupa AlecSoy si te costa 40.000$.

AlecSoy, ai un pachet de tip 4 (40 /news) activ cu anuntul: Afacerea cu ID-ul 21 de tip 24/7 va asteapta sa vindeti pestii la un pret foarte accesibil.

Nu uitati sa transferati banii reporterului care se ocupa de pachet [/transfer]. 

  • Nu verificam activitatea reporterilor!! 
  • Aveți 72 de ore la dispoziție  achitați suma stabilită in contul reporterului responsabil de pachetul dumneavoastră.
  • Dacă doriți ca un anume reporter să vă preia pachetul, verificați ultima mea postare din topicul "Evidența pachetelor de anunțuri" și alegeți pe cineva ''disponibil''.
  •  News Reporters nu răspunde în niciun fel în situația în care reporterul părăsește facțiunea, indiferent de motiv, până să fi terminat de publicat anunțurile din pachet. 
  •  Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.
  •  Dacă pe viitor doriți să evitați situația în care vă este modificat anunțul din cerere, țineți cont de următoarele:

           - încadrați-vă în 109 caractere.

           - exprimați-vă cât mai coerent.

           - nu utilizați prescurtări decât dacă este vorba despre locații, facțiuni sau unități de măsură.

           - includeți și numele dumneavoastră dacă doriți să vindeți sau să cumpărați ceva.

Link to comment
Share on other sites

Nume: [Bz]Kon

- Link-ul catre profilul de website:  https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Kon

- Tipul de pachet dorit: pachet tip 3

- Anunțul dorit: “Casa cu id-ul 531 primeste jucatori cu /rentroom pe timp de coronavirus. Stati in casa ! Stati in siguranta !“

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Desigur.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.

- Alte precizări: Sper ca te ajuta mult link-ul ala , Dar ce sa faci cand esti in carantina si n-ai ce face, faci mai multe posturi. Mersi ,pa.

Link to comment
Share on other sites

Nume: 20CMRec0rd 

- Link-ul catre profilul de website: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/20CMRec0rd

- Tipul de pachet dorit: Pachet tip 4

- Anunțul dorit: Noul clan Zero Limits cauta noi membrii activi si seriosi, cu nivelul minim 30.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.

- Alte precizări: Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

- Nume: MikeTyson

- Link-ul catre profilul de website: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/MikeTyson

- Tipul de pachet dorit: Pachet tip 4 

- Anunțul dorit: Casa cu id-ul 732 va ofera rent in conditii de lux foarte aproape de jobul Camionagiu.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: Este primul meu pachet. 

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: da sigur 

- Alte precizări: Multumesc frumos.

Link to comment
Share on other sites

@Bz Kon, cererea ta pentru pachet de anunturi este realizata corect. De aceasta cerere se va ocupa reporterul Flavi.. Pretul pe care trebuie sa i-l platesti reporterului responsabil este de $30.000!

Anuntul pe care trebuie sa-l dai arata cam asa: "Casa cu ID-ul 531 primeste jucatori care sa dea [/rentroom] in perioada dificila cauzata de coronavirus."

 

@zL 20CMRec0rd, cererea ta pentru pachet de anunturi este realizata corect. De aceasta cerere se va ocupa reporterul xRayBlade2. Pretul pe care trebuie sa i-l platesti reporterului responsabil este de $40.000!

Anuntul pe care trebuie sa-l dai arata cam asa: "Noul clan Zero Limits cauta noi membri activi si seriosi, cu nivelul minim 30."

 

@MikeTyson Trimisu Domnului, cererea ta pentru pachet de anunturi este realizata corect. De aceasta cerere se va ocupa reporterul OHDUDE43. Pretul pe care trebuie sa i-l platesti reporterului responsabil este de $40.000!

Anuntul pe care trebuie sa-l dai arata cam asa: "Casa cu ID-ul 732 va ofera rent in conditii de lux foarte aproape de jobul Camionagiu."

 

  • Nu verificam activitatea reporterilor!! 
  • Aveți 72 de ore la dispoziție  achitați suma stabilită in contul reporterului responsabil de pachetul dumneavoastră.
  • Dacă doriți ca un anume reporter să vă preia pachetul, verificați ultima mea postare din topicul "Evidența pachetelor de anunțuri" și alegeți pe cineva ''disponibil''.
  •  News Reporters nu răspunde în niciun fel în situația în care reporterul părăsește facțiunea, indiferent de motiv, până să fi terminat de publicat anunțurile din pachet. 
  •  Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.
  •  Dacă pe viitor doriți să evitați situația în care vă este modificat anunțul din cerere, țineți cont de următoarele:

           - încadrați-vă în 109 caractere.

           - exprimați-vă cât mai coerent.

           - nu utilizați prescurtări decât dacă este vorba despre locații, facțiuni sau unități de măsură.

           - includeți și numele dumneavoastră dacă doriți să vindeți sau să cumpărați ceva.

Link to comment
Share on other sites

- Nume:.RokFITE.

- Link-ul catre profilul de website:https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/.RokFITE.

- Tipul de pachet dorit: Pachet tip 4

- Anunțul dorit:Clanul [HQ] recuteaza membri activi la XP.Cerintele:|300 ore|10 ore luna curenta|Minim un rank 3|Minim level 20|.Aplicatiile pe WEB,succes!

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: Acesta este primul deci 1/2.

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:Da sigur.

- Alte precizări:Multumesc!

 

Link to comment
Share on other sites

 - Nume: FiTnR1.BELEAUA

- Link-ul catre profilul de website: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/fitnr1.beleaua

- Tipul de pachet dorit:4

- Anunțul dorit: Clanul [HQ] recruteaza membri activi, seriosi, cu FH decent si nivel 20+. Aplicatiile se fac pe website!

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări: Da-mi si mie pachetul la un reporter activ ca iar nu dau de el in alea 72 ore.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: RelaXx

- Link-ul catre profilul de website: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/RelaXx

- Tipul de pachet dorit:4

- Anunțul dorit: RelaXx vinde Clothes Store id 105 langa CNN LV. Ofertele se fac pe samp sau pe site, 12kk negociabil.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări: Buna emiii.

Link to comment
Share on other sites

@RokFITE, cererea ta pentru pachet de anunturi este realizata corect. De aceasta cerere se va ocupa reporterul Manny.Iscusitul. Pretul pe care trebuie sa i-l platesti reporterului responsabil este de $40.000!

Anuntul pe care trebuie sa-l dai arata cam asa: "Clanul [HQ] recruteaza membri activi la XP, aplicatiile facandu-se pe website."

 

@HQ Florin, cererea ta pentru pachet de anunturi este realizata corect. De aceasta cerere se va ocupa reporterul Careba.Reporterul. Pretul pe care trebuie sa i-l platesti reporterului responsabil este de $40.000!

 

Anuntul pe care trebuie sa-l dai arata cam asa: "Clanul [HQ] recruteaza membri activi, seriosi, cu FH decent si minim nivel 20. Puteti aplica pe website."

 

@RelaXx S4F, cererea ta pentru pachet de anunturi este realizata corect. De aceasta cerere se va ocupa reporterul Devin. Pretul pe care trebuie sa i-l platesti reporterului responsabil este de $40.000!

Anuntul pe care trebuie sa-l dai arata cam asa: "RelaXx vinde afacerea de tip Binco cu ID-ul 105 situata langa CNN LV la pretul de $12.000.000, negociabil."

 

  • Nu verificam activitatea reporterilor!! 
  • Aveți 72 de ore la dispoziție  achitați suma stabilită in contul reporterului responsabil de pachetul dumneavoastră.
  • Dacă doriți ca un anume reporter să vă preia pachetul, verificați ultima mea postare din topicul "Evidența pachetelor de anunțuri" și alegeți pe cineva ''disponibil''.
  •  News Reporters nu răspunde în niciun fel în situația în care reporterul părăsește facțiunea, indiferent de motiv, până să fi terminat de publicat anunțurile din pachet. 
  •  Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.
  •  Dacă pe viitor doriți să evitați situația în care vă este modificat anunțul din cerere, țineți cont de următoarele:

           - încadrați-vă în 109 caractere.

           - exprimați-vă cât mai coerent.

           - nu utilizați prescurtări decât dacă este vorba despre locații, facțiuni sau unități de măsură.

           - includeți și numele dumneavoastră dacă doriți să vindeți sau să cumpărați ceva.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Fresh

- Link-ul catre profilul de website: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Fresh

- Tipul de pachet dorit:  4

- Anunțul dorit: Clanul Zero Limits [zL] recruteaza noi jucatori cu minim nivel 30! Aplicatiile se fac pe website!

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Categoric.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Sigur că da.

- Alte precizări: Vreau ca de acest pachet să se ocupe un membru activ, mulțumesc!

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Skipper

- Link-ul catre profilul de website: Click

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: Clanul BanHammer recrutează membrii activi, seriosi, devotati ce au o experiență pe măsură, aplicatiile le puteti face pe RPG.B-ZONE.RO!

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur

- Alte precizări: Aș dori să fie dat acest pachet când sunt minim 700 playeri ONLINE

 

 

- Nume: Skipper

- Link-ul catre profilul de website: Click

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: Clanul BanHammer a revenit, recrutăm membrii activi și legendele vii, aplicatiile se fac pe website-ul RPG.B-ZONE.RO!

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur

- Alte precizări: Aș dori să fie dat acest pachet când sunt minim 700 playeri ONLINE

Link to comment
Share on other sites

@Freshu, cerere acceptata. De pachetul tau se va ocupa Fitzanu si te va costa 40.000$.

Fitzanu, ai un pachet de tip 4 (40 /news) activ cu anuntul: Clanul Zero Limits [zL] recruteaza jucatori cu nivel 30+. Aplicatiile se fac pe website!

@Skipper, cerere acceptata. De primul pachet se va ocupa PiERDEvara si te costa 40.000$. De al doilea pachet se va ocupa ALECSOY si te costa tot 40.000$.

PiERDEvara, ai un pachet de tip 4 (40 /news) activ cu anuntul: Clanul [BanH] recruteaza jucatori activi, seriosi, devotati si cu experienta. Aplicatiile se fac pe website!

ALECSOY, ai un pachet de tip 4 (40 /news) activ cu anuntul: Clanul [BanH] a revenit si acesta recruteaza jucatori activi si legende vii. Aplicatiile se fac pe website!

Pachetele se vor da chiar si atunci cand nu sunt 700 de jucatori online.

! Nu uitati sa transferati banii reporterului care se ocupa de pachet [/transfer]. !

  • Nu verificam activitatea reporterilor!
  • Aveți 72 de ore la dispoziție  achitați suma stabilită in contul reporterului responsabil de pachetul dumneavoastră.
  • Dacă doriți ca un anume reporter să vă preia pachetul, verificați ultima mea postare din topicul "Evidența pachetelor de anunțuri" și alegeți pe cineva ''disponibil''.
  • News Reporters nu răspunde în niciun fel în situația în care reporterul părăsește facțiunea, indiferent de motiv, până să fi terminat de publicat anunțurile din pachet. 
  • Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.
  • Dacă pe viitor doriți să evitați situația în care vă este modificat anunțul din cerere, țineți cont de următoarele:

           - încadrați-vă în 109 caractere.

           - exprimați-vă cât mai coerent.

           - nu utilizați prescurtări decât dacă este vorba despre locații, facțiuni sau unități de măsură.

           - includeți și numele dumneavoastră dacă doriți să vindeți sau să cumpărați ceva.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: InfernalGuess

- Link-ul catre profilul de website: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/InfernalGuess

- Tipul de pachet dorit: 2

- Anunțul dorit: InfernalGuess ofera rent pentru veterani si legende la casa cu ID-ul 496

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări: As dori ca anunturile sa fie publicate intre 15:00 - 22:00 ( sau cand sunt ~800 jucatori online ). Multumesc

Link to comment
Share on other sites

- Nume: KenShy

- Link-ul catre profilul de website: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/KenShy

- Tipul de pachet dorit: Pachet tip 4.

- Anunțul dorit: KenShy vinde casa cu ID-ul 514 din Mulholland LS la pretul de 60,000,000$.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Sigur.

- Alte precizări: Mersi!

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Samurai.

- Link-ul catre profilul de website: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Samurai.

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: Cea mai buna pizza din oras va asteapta la afacerea cu ID-ul 59 din orasul Los Santos.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.

- Alte precizări: Vreau sa se ocupe Careba.REPORTERUL sau Albu.REPORTERUL de pachetul meu. Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Nini.

- Link-ul catre profilul de website: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Nini.

- Tipul de pachet dorit: 1

- Anunțul dorit: Afacerea cu ID-ul 58 va asteapta sa serviti o pizza de cea mai buna calitate la cel mai bun pret!

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări: As dori ca anunturile sa fie publicate intre 15:00 - 22:00 ( sau cand sunt ~800 jucatori online ). Multumesc

Link to comment
Share on other sites

- Nume: MikeTyson

- Link-ul catre profilul de website: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/MikeTyson

- Tipul de pachet dorit: Pachet tip 4 

- Anunțul dorit: Vrei sa ai mai mult noroc la peste ? Biz-ul ID 21 te asteapta. [/buy] [/lotto]. Plus Tigarii la bucata si Artificii. 

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări:Multumesc frumos!

Link to comment
Share on other sites

@GF Infernal, cerere acceptata. De pachetul tau se va ocupa RusIan si te costa 20.000$.

RusIan, ai un pachet de tip 2 (20 /news) activ cu anuntul: InfernalGuess ofera chirie veteranilor si legendelor la casa cu ID-ul 496.

@South KenShy, cerere acceptata. De pachetul tau se va ocupa Mister.Meeseeks si te costa 40.000$.

Mister.Meeseeks, ai un pachet de tip 4 (40 /news) activ cu anuntul: KenShy vinde casa cu ID-ul 514 din Mulholland LS la pretul de 60.000.000$.

@Samurai., cerere acceptata. De pachetul tau se va ocupa Careba.Reporterul si te costa 40.000$.

Careba.Reporterul, ai un pachet de tip 4 (40 /news) activ cu anuntul: Cea mai buna pizza din oras va asteapta la afacerea cu ID-ul 59 din orasul Los Santos.

@N I N I, cerere acceptata. De pachetul tau se va ocupa RoGvAiV.jr si te costa 5.000$.

RoGvAiV.jr, ai un pachet de tip 1 (10 /news) activ cu anuntul: Afacerea cu ID-ul 58 va asteapta sa serviti o pizza de buna calitate la cel mai bun pret!

@MikeTyson Trimisu Domnului, cerere acceptata. De pachetul tau se va ocupa Tartor. si te costa 40.000$.

Tartor., ai un pachet de tip 4 (40 /news) activ cu anuntul: Afacerea cu ID-ul 21 ofera bilete la loterie, artificii si altele. Folositi [/buy] in interiorul acesteia.

 

Pachetele se vor da chiar si atunci cand nu sunt 700 de jucatori online. Nu tinem cont de precizarile voastre.

! Nu uitati sa transferati banii reporterului care se ocupa de pachet [/transfer] !

  • Nu verificam activitatea reporterilor!
  • Aveți 72 de ore la dispoziție  achitați suma stabilită in contul reporterului responsabil de pachetul dumneavoastră.
  • Dacă doriți ca un anume reporter să vă preia pachetul, verificați ultima mea postare din topicul "Evidența pachetelor de anunțuri" și alegeți pe cineva ''disponibil''.
  • News Reporters nu răspunde în niciun fel în situația în care reporterul părăsește facțiunea, indiferent de motiv, până să fi terminat de publicat anunțurile din pachet. 
  • Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.
  • Dacă pe viitor doriți să evitați situația în care vă este modificat anunțul din cerere, țineți cont de următoarele:

           - încadrați-vă în 109 caractere.

           - exprimați-vă cât mai coerent.

           - nu utilizați prescurtări decât dacă este vorba despre locații, facțiuni sau unități de măsură.

           - includeți și numele dumneavoastră dacă doriți să vindeți sau să cumpărați ceva.

 

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Blue

- Link-ul catre profilul de website: https://www.rpg.b-zone.ro/account/general

- Tipul de pachet dorit: 3

- Anunțul dorit: Blue vinde Benzinaria id 84, detalii pe RPG la sectiunea "Economy - Las Venturas" sau in joc.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări: Nu

Edited by Blue ToV
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Kurtis

- Link-ul catre profilul de website: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Kurtis

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: Cele mai noi haine din Los Santos se gasesc doar la afacerea cu ID 101, vino si probeaza!

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.

- Alte precizări: Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

@Blue ToV, cerere respinsa. Acel link nu ma duce la profilul tau de website.

@Claudiu L, cerere acceptata. De pachetul tau se va ocupa Andreea.Teodora97 si te costa 40.000$.

Andreea.Teodora97, ai un pachet de tip 4 (40 /news) activ cu anuntul: Cele mai frumoase haine din Los Santos se gasesc doar la afacerea cu ID-ul 101.

 

! Nu uitati sa transferati banii reporterului care se ocupa de pachet [/transfer] !

  • Nu verificam activitatea reporterilor!
  • Aveți 72 de ore la dispoziție  achitați suma stabilită in contul reporterului responsabil de pachetul dumneavoastră.
  • Dacă doriți ca un anume reporter să vă preia pachetul, verificați ultima mea postare din topicul "Evidența pachetelor de anunțuri" și alegeți pe cineva ''disponibil''.
  • News Reporters nu răspunde în niciun fel în situația în care reporterul părăsește facțiunea, indiferent de motiv, până să fi terminat de publicat anunțurile din pachet. 
  • Durata maximă de publicare a pachetului este de 7 zile, începând din momentul plății.
  • Dacă pe viitor doriți să evitați situația în care vă este modificat anunțul din cerere, țineți cont de următoarele:

           - încadrați-vă în 109 caractere.

           - exprimați-vă cât mai coerent.

           - nu utilizați prescurtări decât dacă este vorba despre locații, facțiuni sau unități de măsură.

           - includeți și numele dumneavoastră dacă doriți să vindeți sau să cumpărați ceva.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Phenomenal.

- Link-ul catre profilul de website: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Phenomenal.

- Tipul de pachet dorit: 2

- Anunțul dorit: Clanul ATlantic Organization [AT] recruteaza noi membri cu minim nivel 30 si cu rank 3 intr-o factiune.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.

- Alte precizări: Doresc sa ma ocup eu insumi.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: KenShy

- Link-ul catre profilul de website: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/KenShy

- Tipul de pachet dorit: Pachet tip 4.

- Anunțul dorit: Casa 548 din Angel Pine ofera rent la 1$, aproape de jobul de miner.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 2/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Sigur.

- Alte precizări: Mersi!

Edited by South KenShy
Link to comment
Share on other sites

  • E l e g a n t changed the title to News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]
  • TLG Valentinos changed the title to News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]
  • E l e g a n t locked this topic
  • E l e g a n t unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.