Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]


BoDoSeLLL
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, deivid133 said:

Nume: deivid1

- Linkul catre profilul de website / RPG bar:https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/deivid1

- Tipul de pachet dorit: 2

- Anunțul dorit: Clanul [TLG] recrutează noi jucători cu minim lvl 25 și r4 in FH ,aplicații pe website.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 2/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:da

- Alte precizări:o zi buna 

Cerere acceptată! Te rugăm să îi transferi 20.000$ reporterului [AIM]Zum în cel mai scurt timp!

Anunț: Clanul [TLG] recruteaza noi jucatori de nivel 25+ si rang 4 in istoricul factiunilor. Aplicati pe site!

Mulțumim! Seară faină!

Data: 17 iulie, anul 2021, ora 23:30

Link to comment
Share on other sites

Nume: dLs_TeQuila

- Linkul catre profilul de website: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/dLs_TeQuila

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit:  Clanul L2P este in cautare de noi membrii activi la job/xp ! Oferim salariu saptamanal !

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Desigur!

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur!

- Alte precizări: Un reporter activ daca se poate, multumesc!

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, dLs TeQuila said:

Nume: dLs_TeQuila

- Linkul catre profilul de website: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/dLs_TeQuila

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit:  Clanul L2P este in cautare de noi membrii activi la job/xp ! Oferim salariu saptamanal !

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Desigur!

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur!

- Alte precizări: Un reporter activ daca se poate, multumesc!

Cererea dumneavoastră este acceptată! Vă rugăm să transferați suma de 40.000$ în contul reporterului [FBI]CatalynN. Pentru acest lucru, vă punem la dispoziție doar trei (3) zile.

Anunțul este: Clanul L2P este in cautare de noi jucatori activi! Se ofera un salariu saptamanal!

Vă mulțumim! Duminică plăcută.

Data: 18 iulie, anul 2021, ora 19:08.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Nutzu13SV

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Nutzu13SV

- Tipul de pachet dorit:  4

- Anunțul dorit:  Clanul Mayans Motorcycle Club [MMC] recruteaza noi membri activi. Contactati un membru online pentru mai multe detalii!

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: da

- Alte precizări: 

 

- Nume: Nutzu13SV

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Nutzu13SV

- Tipul de pachet dorit:  4

- Anunțul dorit:  Benzinaria id 83 de langa Gunshop Las Venturas va sta la dispozitie cu carburant premium!

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: da

- Alte precizări: Multumesc.

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Nutzu13SV said:

- Nume: Nutzu13SV

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Nutzu13SV

- Tipul de pachet dorit:  4

- Anunțul dorit:  Clanul Mayans Motorcycle Club [MMC] recruteaza noi membri activi. Contactati un membru online pentru mai multe detalii!

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: da

- Alte precizări: 

 

- Nume: Nutzu13SV

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Nutzu13SV

- Tipul de pachet dorit:  4

- Anunțul dorit:  Benzinaria id 83 de langa Gunshop Las Venturas va sta la dispozitie cu carburant premium!

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: da

- Alte precizări: Multumesc.

 

Prima cerere (aia de sus) este acceptată! Te rugăm să îi transferi suma de 40.000$ reporterului RelaXx.SENPAI[S4F] în cel mai scurt timp.

Anunț: Clanul Mayans Motorcycle Club recruteaza noi membri activi! Contactati un membru pentru detalii.

 

A doua cerere (aia de jos) este acceptată! Te rugăm să îi transferi suma de 40.000$ reporterului [low]Amnezie în cel mai scurt timp.

Anunț: Benzinaria cu ID-ul 83 de langa Gunshop LV va sta la dispozitie cu carburant premium!

Mulțumim! Zi faină.

Data: 19 iulie, anul 2021, ora 16:30.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Heineken

- Link-ul catre profilul de websiteHeineken.png

- Tipul de pachet dorit: Tip 4

- Anunțul dorit: Clanul TLG recruteaza jucatori de nivel 25+, rang 3 intr-o factiune ori 30 de zile intr-un clan anterior.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Desigur.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări: Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, TLG Heineken said:

Nume: Heineken

- Link-ul catre profilul de websiteHeineken.png

- Tipul de pachet dorit: Tip 4

- Anunțul dorit: Clanul TLG recruteaza jucatori de nivel 25+, rang 3 intr-o factiune ori 30 de zile intr-un clan anterior.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Desigur.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări: Multumesc!

Cerere acceptată! Te rugăm să îi transferi suma de 40.000$ reporterului [low]Aqqua. Ai la dispoziție doar trei zile.

Anunț: Clanul TLG recruteaza jucatori de nivel 25+, rang 3 intr-o factiune, ori 30 de zile intr-un clan anterior.

Mult succes!

Data: 19 iulie, anul 2021, ora 21:00.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: KartherYEET

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: acilișa

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: Casa cu ID-ul 824 din Angel Pine va asteapta cu chirie ieftina! Doar 1.000$.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Yes, sir.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Affirmative.

- Alte precizări: mi-a cerut Alucard sa refac cererea deoarece Fuji si-a pus demisia si nu mai aveam pe nimeni sa se ocupe de pachetelu meu

Link to comment
Share on other sites

- Nume: BROASCA

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: Click

- Tipul de pachet dorit: 1

- Anunțul dorit: Broasca vinde Tampa de colectie, ofertele se fac pe website.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.

- Alte precizări: Pt activitate la bo$$ii astia.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Karther said:

- Nume: KartherYEET

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: acilișa

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: Casa cu ID-ul 824 din Angel Pine va asteapta cu chirie ieftina! Doar 1.000$.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Yes, sir.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Affirmative.

- Alte precizări: mi-a cerut Alucard sa refac cererea deoarece Fuji si-a pus demisia si nu mai aveam pe nimeni sa se ocupe de pachetelu meu

Cerere acceptată! Te rugăm să îi transferi suma de 40.000$ reporterului [low]Lauuuuur. în cel mai scurt timp.

Anunț: Casa cu ID-ul 824 din Angel Pine va asteapa cu chirie ieftina! Doar 1.000$.

Mulțumim!

 

8 hours ago, FROG ZEW said:

- Nume: BROASCA

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: Click

- Tipul de pachet dorit: 1

- Anunțul dorit: Broasca vinde Tampa de colectie, ofertele se fac pe website.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.

- Alte precizări: Pt activitate la bo$$ii astia.

Cerere acceptată! Te rugăm să îi transferi suma de 10.000$ reporterului [SoA]Radwell în cel mai scurt timp.

Anunț: BROASCA vinde Tampa de colectie! Ofertele se fac pe website.

Mulțumim!

Data: 20 iulie, anul 2021, ora 18:18.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Staicu

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Staicu

- Tipul de pachet dorit:  4

- Anunțul dorit: Staicu cumpara afacere in valoare de 35.000.000$.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: da

- Alte precizări: -

Edited by Staicu
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Staicu said:

- Nume: Staicu

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Staicu

- Tipul de pachet dorit:  4

- Anunțul dorit: Staicu cumpara afacere in valoare de 35.000.000$.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: da

- Alte precizări: -

Cerere acceptată! Facțiunea News Reporters îți pune la dispoziție trei zile pentru a transfera suma de 40.000$ reporterului BROASCA[ZEW]. În caz contrar, pachetul se va anula.

Anunț: Staicu cumpara afacere profitabila in valoare de 35.000.000$.

Mulțumim! Seară frumoasă!

Data: 20 iulie, anul 2021, ora 23:52.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Adi.17

- RPG Bar: adi.17.png

- Tipul de pachet dorit: Tip 4

- Anunțul dorit: Clanul The Last Generation [TLG] recruteaza membrii activi si seriosi, minim level 25 si o aplicatie buna pe Web.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Desigur.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări: Am facut alta cerere deoarece reporterul alocat la cealalta cerere a parasit factiunea.Doresc sa se ocupe un reporter activ de acest pachet!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TLG adi17 said:

Nume: Adi.17

- RPG Bar: adi.17.png

- Tipul de pachet dorit: Tip 4

- Anunțul dorit: Clanul The Last Generation [TLG] recruteaza membrii activi si seriosi, minim level 25 si o aplicatie buna pe Web.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Desigur.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări: Am facut alta cerere deoarece reporterul alocat la cealalta cerere a parasit factiunea.Doresc sa se ocupe un reporter activ de acest pachet!

Cerere acceptată! Te rugăm să îi transferi suma de 40.000$ reporterului [AIM]Zum în cel mai scurt timp.

Anunț: Clanul [TLG] recruteaza membri activi si seriosi de nivel 25 +! Aplicati pe site.

Mulțumim! Seară faină!

Data: 21 iulie, anul 2021, ora 19:47.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Dani.Negoi

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Dani.Negoi

- Tipul de pachet dorit: 3

- Anunțul dorit: Clanul S4F recruteaza noi jucatori activi si seriosi. Aplicatiile se fac pe website.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Desigur.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur, Aku.

- Alte precizări: Multumesc mult!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Daniel Negoi said:

- Nume: Dani.Negoi

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Dani.Negoi

- Tipul de pachet dorit: 3

- Anunțul dorit: Clanul S4F recruteaza noi jucatori activi si seriosi. Aplicatiile se fac pe website.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Desigur.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur, Aku.

- Alte precizări: Multumesc mult!

Cerere acceptată! Te rugăm să îi transferi suma de 30.000$ reporterului [FBI]CatalynN. În caz contrar, pachetul se anulează.

Anunț: Clanul S4F recruteaza noi jucatori activi si seriosi. Aplicatiile se fac pe website.

Mulțumim! Spor.

Data: 26 iulie, anul 2021, ora 19:00.

 

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Radius14

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Radius14 

- Tipul de pachet dorit: 3

- Anunțul dorit:  Radius14 vinde casa cu ID-ul 167 din zona Marina LS, ofertele se fac in joc!

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Dap.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Dap.

- Alte precizări: Nope.

 

 

- Nume: Radius14

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Radius14 

- Tipul de pachet dorit: 3

- Anunțul dorit: Clanul TLG recruteaza jucatori de nivel 25+, rang 3 intr-o factiune sau 30 de zile intr-un clan anterior.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 2/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Dap.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Dap.

- Alte precizări: Nope.

Edited by Radius14
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Radius14 said:

- Nume: Radius14

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Radius14 

- Tipul de pachet dorit: 3

- Anunțul dorit:  Radius14 vinde casa cu ID-ul 167 din zona Marina LS, ofertele se fac in joc!

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Dap.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Dap.

- Alte precizări: Nope.

 

 

- Nume: Radius14

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Radius14 

- Tipul de pachet dorit: 3

- Anunțul dorit: Clanul TLG recruteaza jucatori de nivel 25+, rang 3 intr-o factiune sau 30 de zile intr-un clan anterior.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 2/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Dap.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Dap.

- Alte precizări: Nope.

Prima cerere (aia de sus) este acceptată! Te rog să îi transferi suma de 30.000$ reporterului [PH][SV].Amarok.[W12] în cel mai scurt timp.

Anunț: Radius14 vinde casa cu ID-ul 167 din zona Marina LS. Ofertele se fac in joc!

______

A doua cerere (aia de jos) este acceptată! Facțiunea News Reporters îți pune la dispoziție trei zile pentru a transfera suma de 30.000$ reporterului [low]Aqqua.

Anunț; Clanul TLG recruteaza jucatori de nivel 25+, rang 3 intr-o factiune sau 30 de zile intr-un clan anterior.

Mulțumim, Radi!

Spor.

Data: 28 iulie, anul 2021, ora 18:45.

Edited by .Aku
Link to comment
Share on other sites

- Nume: KartherYEET

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: nu iei viruși promit

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: Casa cu ID-ul 824 din Angel Pine va asteapta cu o priveliste frumoasa la o chirie de numai 69$.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: da

- Alte precizări: irina s+s restu ajuta

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Karther said:

- Nume: KartherYEET

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: nu iei viruși promit

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțul dorit: Casa cu ID-ul 824 din Angel Pine va asteapta cu o priveliste frumoasa la o chirie de numai 69$.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: da

- Alte precizări: irina s+s restu ajuta

Cerere acceptată! Te rugăm să îi transferi suma de 40.000$ reporterului Shojin în cel mai scurt timp.

Anunț: Casa cu ID-ul 824 din Angel Pine va asteapta cu chirie la doar 69$.

Mulțumim! Seară faină.

Data: 29 iulie, anul 2021, 20:26.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Fuji.Acces_Direct

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Fuji.ACCES_DIRECT

- Tipul de pachet dorit: cel mai mare, 4.

- Anunțul dorit: Fuji.Acces_Direct vinde casa cu ID-ul 526. Zona Fisherman/Fermier LV, nivel 15. Casa are garaj electric!

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta:  0

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:  Sure!

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur.

- Alte precizări: Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, FUJI said:

- Nume: Fuji.Acces_Direct

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Fuji.ACCES_DIRECT

- Tipul de pachet dorit: cel mai mare, 4.

- Anunțul dorit: Fuji.Acces_Direct vinde casa cu ID-ul 526. Zona Fisherman/Fermier LV, nivel 15. Casa are garaj electric!

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta:  0

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:  Sure!

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur.

- Alte precizări: Multumesc anticipat!

Cerere acceptată! Te rog să îi transferi suma de 40.000$ reporterului [420]iplaylols în cel mai scurt timp. În caz contrar, pachetul se va anula.

Anunț: Fuji.ACCES_DIRECT vinde casa cu ID-ul 526. Aceasta este pozitionata pe langa parcelele din LV.

Mulțumim! Zi faină.

Data: 4 august, anul 2021, ora 18:15.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Hawkeye

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Hawkeye

- Tipul de pachet dorit: 1

- Anunțul dorit: Cumpar masini de colectie.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta:  0

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:  Sigur

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur.

- Alte precizări: Multumesc anticipat!

- Nume: Hawkeye

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Hawkeye

- Tipul de pachet dorit: 1

- Anunțul dorit: Cumpar masini de colectie.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta:  0

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:  Sigur

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur.

- Alte precizări: -

Edited by South Hawkeye
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, South Hawkeye said:

- Nume: Hawkeye

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Hawkeye

- Tipul de pachet dorit: 1

- Anunțul dorit: Cumpar masini de colectie.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta:  0

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:  Sigur

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur.

- Alte precizări: Multumesc anticipat!

- Nume: Hawkeye

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Hawkeye

- Tipul de pachet dorit: 1

- Anunțul dorit: Cumpar masini de colectie.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta:  0

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:  Sigur

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur.

- Alte precizări: -

Prima cerere (aia de sus) este acceptată! Te rog să îi transferi suma de 10.000$ reporterului [FBI]tuser. În caz contrar, pachetul se anulează.

Anunț: Hawkeye cumpara masini de colectie. Ofertele se fac in joc.

______________________________________________

A doua cerere (aia de jos) este acceptată. Te rog să îi transferi suma de 10.000$ reporterului [420]Blader. În caz contrar, pachetul se anulează.

Anunț: Hawkeye cumpara masini de colectie. Ofertele se fac in joc.

Mulțumim! Zi frumoasă.

Data: 4 august, anul 2021, ora 19:11.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Radius14

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Radius14

- Tipul de pachet dorit: 3

- Anunțul dorit: Radius14 vinde casa cu ID-ul 167 din zona Marina LS. Ofertele se fac in joc.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 1/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Dap

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Dap

- Alte precizări: Mi-e somn 

 

- Nume: Radius14

- Linkul catre profilul de website / RPG bar: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Radius14

- Tipul de pachet dorit: 3

- Anunțul dorit: Radius14 vinde casa cu ID-ul 167 din zona Marina LS. Ofertele se fac in joc.

- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 2/2

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Dap.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Dap.

- Alte precizări: Chiar imi e.

Link to comment
Share on other sites

  • TLG Valentinos changed the title to News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.