Jump to content

Problema SA:MP pe Windows 8/8.1


IB Theo Boss

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea: Am Windows 8.1 si cand inceerc sa ma conectez la orice server imi apare o fereastra pe care scrie ceva de genul: gta_sa.exe is not responding. Inainte incercam sa ma conectez de mai multe ori si reuseam, dar acum nu mai merge asa. Pe Windows 8 aveam aceeasi problema. Nu vreau raspunsuri de genul instaleaza-ti Windows 7.

Screenshot (în caz că este necesar): -

Link to comment
Share on other sites

Nu are legatura cu Windows-ul, ar trebui cel mai bine sa reinstalezi jocu, daca iti face aceeasi problema s-ar putea sa nu fi luat GTA de unde trebuie. Eu am Windows 8.1 si nu am nici cea mai mica problema.

Link to comment
Share on other sites

Clar, tu nu stii ce inseamna 'driver audio - video', si detii Windows 8, ruleaza pe windows XP pana avansezi, succes!

 

Nu stiu, si am zis ca nu accept raspunsuri de genul acesta. Ai merita report, dar am bun simt. Zi-mi macar niste instructiuni.

Nu are legatura cu Windows-ul, ar trebui cel mai bine sa reinstalezi jocu, daca iti face aceeasi problema s-ar putea sa nu fi luat GTA de unde trebuie. Eu am Windows 8.1 si nu am nici cea mai mica problema.

Am incercat sa-l descarc din multe locuri, dar ciudat era acelasi fisier. Poti sa-mi dai tu unul?

 

@, http://www.girlshare.ro/412737.6 eu pe acesta îl folosesc, nu uita să montezi imaginea.

Nu merge.

Link to comment
Share on other sites

@, Cel mai bun sfat, ruleaza pe Windows 7, respectiv XP, o zi buna !

Ti-am mai zis ca nu accept asemenea raspunsuri. Nu dispun de windows 7 si nu-mi da tutoriale despre cum pot sa-l iau gratuit. As vrea doar un pic de ajutor.

Link to comment
Share on other sites

EDIT : Nu trebuie cu Deemon tools , doar il dezarhivezi si DONE . Nici de crack nu cred ca ai nevoie , am uitat .

Ala care i l-am dat eu e [.iso] tras dupa DvD original. ;) si are Crack 1.1 si lui ii trebuie 1.0! Deci e bine ce i-am propus eu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Toti cei care au incercat sa ma ajutati vor primi +1 reputatie pentru ca s-au ostenit sa-mi gaseasca o solutie, eu acum o sa le incerc pe fiecare in parte si sunt sigur ca unul dintre ele va merge. De asemenea alte incercari de ajutor vor fi bine venite.

 

EDIT: Din cate vad nu pot da decat 1 reputatie pe zi, dar veti primi toti care m-ati ajutat, in timp.

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca nu accepti astfel de raspunsuri, dar asta e adevarul. San Andreas a fost facut in 2005-2006, gandeste-te cat de mult a evoluat Windows-ul de la XP la 8. Sunt slabe sanse sa-l faci sa mearga pe 8. Cel mai bine e pe 7 sau XP.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.