Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

bug iteme


Dorelus
 Share

Recommended Posts

Nick: DoReL
Descriere bug: Deci de dimineata am intrat si am crescut la un spawner de scheletoni a unui player. Seara cand am revenit am vazut ca nu mai aveam nici un item in inventoriu si itemele de inceput pe server adica kit tools 10 redstone torch si protectie. As dori si eu sa stiu de ce..... imi dispar itemele a 3a sau a 4a oara de cand joc pe svr asta si imi scot itemele mele cu kitu de inceput . Aveam si eu un tarnacop cu fortune 3 si eficienta 4 si o sabie cu fire 2 , knockback 3 si snarpshoot 3 , level 50 si alte chestii si mie le ia pe toate .... Pai las-o ma frate stau sa muncesc sa le fac si imi dispar pur si simplu/
World [i](Precizaţi lumea unde se întamplă)[/i]: Survival
Screenshots: TRebe sa pun screenshot cu inventoriu sau ce?
Alte precizări: As dori sa mi se returneze itemele .... Am martori care stiu itemele care le aveam ....

Link to comment
Share on other sites

Acest lucru s-a intamplat deoarece pe 26 may, dimineata, toate serverele B-Zone au fost in mentenanta, dupa ce s-au oprit fortat. Din cauza acestei opriri fortate, probabil nu s-au salvat itemele din acea zi. Vom vorbii in joc de itemele tale, gandeste-te si la o modalitate mai buna sa dovedesti ca le aveai in afara de martori, ma mai gandesc daca acest lucru va fi de ajuns.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.