Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Vand Cont de Minecraft


KiddutzuRO

Recommended Posts

Numele produsului Cont minecraft
Model: -
Starea produsului: -
Detalii despre produs:Minecraft: http://i.imgur.com/zakjl6J.png

Preţ: Steam -MINECRAFT - 5 EURO PAYSAFECARD
Schimb pe (în cazul în care vreţi un schimb): -
Metoda de plată: PAYSAFECARD
Contact: Skype : alykex1 , steam : leviathan1333
Alte precizări: LA CUMPARAREA CONTULUI DE MINECRAFT DAU SI EMAIL+PASS

Link to comment
Share on other sites

B4L KroppeR - tepar

Dovezi : http://imgur.com/a/c6nv3

http://imgur.com/clrroEw

http://imgur.com/M1MQ9QN

http://imgur.com/brjp727

Dupa mi-a dat block si a schimbat email + pass . Sfarsit :)

E bine pentru mine ca il pot recupera , iti zic sa te bucuri KROPPER , peste 1 sapt maxim nu il mai ai.

Trebuia sa ii verifici putin istoricul pe aceasta comunitate, a mai dat tepe intrecut, un nesimtit care continua sa dea tepe.

 

Ai iteme pe contul de steam de CS:GO?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Trebuia sa ii verifici putin istoricul pe aceasta comunitate, a mai dat tepe intrecut, un nesimtit care continua sa dea tepe.

Ai iteme pe contul de steam de CS:GO?





Contul are vac ban pe csgo deci itemele sunt blochate :)
In 2-3 zile imi recuperez contul ca am CD-KEY
Link to comment
Share on other sites

Interesant...va faceti conturi si imi ziceti ca sunt tepar? Bravo! Tepar cum sunt dar sunt mai inteligent ca voi. Cred ca toti stiu id-ul meu de skype. Cine? Poti intreba persoane cunoscute pe comunitate. De ex: BmwM5 (Lider LV Taxi), kaZeP (Fost owner MC Server) NeutRU (Actual owner MCRO) Blade (Fost global moderator si co-owner RPG2). Si eu pot sa imi fac un cont de skype si sa zic ca sunt Bobo...Hai? Imi dai un cont de Steam? Iti dau owner RPG1, vrei? Nu merge...nu?

 

 

Edit: Care aveti probleme cu conturile furate de la Ahz. sa imi dati un PM, cred ca va pot ajuta.

Link to comment
Share on other sites

Interesant...va faceti conturi si imi ziceti ca sunt tepar? Bravo! Tepar cum sunt dar sunt mai inteligent ca voi. Cred ca toti stiu id-ul meu de skype. Cine? Poti intreba persoane cunoscute pe comunitate. De ex: BmwM5 (Lider LV Taxi), kaZeP (Fost owner MC Server) NeutRU (Actual owner MCRO) Blade (Fost global moderator si co-owner RPG2). Si eu pot sa imi fac un cont de skype si sa zic ca sunt Bobo...Hai? Imi dai un cont de Steam? Iti dau owner RPG1, vrei? Nu merge...nu?

 

 

Edit: Care aveti probleme cu conturile furate de la Ahz. sa imi dati un PM, cred ca va pot ajuta.

 

 

 

Bun, nu esti tu Ahz nu? I-am zis sa-mi trimita pm pe forum si cerere de prietenie si contul de pe care a trimis a fost ASTA ! B4L Kropper

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Bun, nu esti tu Ahz nu? I-am zis sa-mi trimita pm pe forum si cerere de prietenie si contul de pe care a trimis a fost ASTA ! B4L Kropper

 

 

Da, este adevarat ce zici tu aici. Hai sa iti explic. Ahz - un bun prieten a zis sa iti trimit PM pe forum cu textul "Sunt ahz"...Asta pentru mine era ca o rugaminte nestiind ce este la mijloc. Eu asa cum am fost bun cu el am trimis PM. Dupa ce am aflat ca a spart asa un cont de Steam....ce crezi ca am facut? Acum eu am vorbit frumos cu el si am zis ca nu este frumos ce face asa ca platesc pentru cont ca sa te decizi cine e Ahz si cine e kRoPPeR. Te rog accepta cererea MEA pe skype sa vezi cine e adevaratul kRoPPeR. Cred ca vei face diferenta cand vei vedea.

Link to comment
Share on other sites

 

 

B4L KroppeR - tepar Dovezi : http://imgur.com/a/c6nv3
Dupa mi-a dat block si a schimbat email + pass . Sfarsit E bine pentru mine ca il pot recupera , iti zic sa te bucuri KROPPER , peste 1 sapt maxim nu il mai ai.

 

Nu stiu cine este Ahz. si nu prea imi pasa...

Eu unul am facut mici ''afaceri'' cu kroppper si chiar l-am recmandat si nu este tepar..Totul a decurs Ok Tu aici ai facut afacere cu Ahz. si nu cu kropper, daca faceai cu kropper deznodamantul era altul.

Link to comment
Share on other sites

MAi, nu inteleg de ce Kropper este acuzat asa ca ar fi tepar pe nedrept..... Il cunosc pe kropper, suntem colegi are si moderator toate luate pe meritul sau, a ajuns cineva pe B-zone fara tepe as acum il acuzati voi pe nedrept. NU AR DA TEAP NICI BATUT... Hai s afim seriosi. Sincer el si MAryan sunt cei mai de treaba din FActiune.... Nu merita aceasta acuzatie.

Link to comment
Share on other sites

Kropper e un tepar, moderatoru nu te face o persoana buna. Il recomanda pe AHZ urmand ca mie sa imi dea teapa. Dupa spune ca vinde key-uri de dayz, nu vrea sa dea primul, ii spun sa luam o persoana importanta de pe comunitate pe post de intermediar, nu vrea nici asta. E clar ca e tepar, a venit hoarda de tepari pe b-zone.

Link to comment
Share on other sites

Cel putin cred ca am lamurit. Ahz a fost ajutat de kRoPPeR sa ajunga si el undeva. kRoPPeR nu are aici nici o treaba. Totusi ce a facut, a facut fara sa gandeasca pe cine ajuta.

 

EDIT: kRoPPeR l-a pus pe Ahz. sa imi dea contul inapoi. Contul a ajuns la mine !!!!

Link to comment
Share on other sites




Kropper e un tepar, moderatoru nu te face o persoana buna. Il recomanda pe AHZ urmand ca mie sa imi dea teapa. Dupa spune ca vinde key-uri de dayz, nu vrea sa dea primul, ii spun sa luam o persoana importanta de pe comunitate pe post de intermediar, nu vrea nici asta. E clar ca e tepar, a venit hoarda de tepari pe b-zone.

HAi nu mai mintii atata, ma faci sa te bat pe bune acum, eu sunt perfect deacord cu Kropper, a luat el teapa din postul pus de el mai sus, nu a dat una...
Da si @@KiddutzuRO, Kropper nu a afcut nimic, Ahz. s-a ajutata de kropper fara ca el sa stie sa sparga acel cont da? Deci kropper nua re nici o vina maaa.... , am vazut edit, am dta si eu EDIt, vezi? Kropper il cunoaste pe AHz. dar Ahz s-a ajutata de kropper fara ca kropper sa stie,..... DECI KROPPER E NEVINOVAt in aceasta situatie, chiar din potriva acesta incearca sa reparae lucrurile...

 

Link to comment
Share on other sites

 

HAi nu mai mintii atata, ma faci sa te bat pe bune acum, eu sunt perfect deacord cu Kropper, a luat el teapa din postul pus de el mai sus, nu a dat una...
Da si @@KiddutzuRO, Kropper nu a afcut nimic, Ahz. s-a ajutata de kropper fara ca el sa stie sa sparga acel cont da? Deci kropper nua re nici o vina maaa.... , am vazut edit, am dta si eu EDIt, vezi? Kropper il cunoaste pe AHz. dar Ahz s-a ajutata de kropper fara ca kropper sa stie,..... DECI KROPPER E NEVINOVAt in aceasta situatie, chiar din potriva acesta incearca sa reparae lucrurile...

 

 

Te fac sa ma bati? Te astept sa ma bati, cere-mi prin PM adresa. Nu spun minciuni, totul se poate verifica, ahz(fantomes) a luat interdictie iar discutia cu kropper e la el in topic, dar tu evident esti aici doar pentru posturi si nu pentru discutia in sine.

 

Sa garantezi pentru un tepar nu e ceva frumos.

Link to comment
Share on other sites

MA eu nu's aici pentru posturi, in plus ai vazut, a fost o greseala, pana si Kidutzuu a recunoscut, si a cedat, dar tu te tot ti sus? haa? HAi nu te mai tot zbate atata dca avrei s ail faci pe Kropper tepar poti s ail faci, nu e traba mea, dar mai numai tu il consideri asa, hai sa fim serios nu mai mintii atata, te rog frumso da-mi un exemplu de o afacere facuta de tine cu kRoPPer.... Si apoi mai povestim CLAR?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.