Jump to content

Probleme tehnice pe serverele de sa-mp. Mai multe detalii aici.

Modificări ore jucate facțiuni + sloturi ganguri. Mai multe detalii aici.

Clarificări despre c-bug/c-shot aici.

Sign in to follow this  
SKYTERORISTU

VIP - Demisii / Resignations

Recommended Posts

Untitled-2_zps435796cc.png

Daca doriti sa faceti o cerere de demisie o puteti face in acest topic.

Atentie! Ganditi-va de trei ori inainte de a face cererea de demisie, a doua sansa in clan nu veti mai primi.

Model:

• Nick:
  • Level:
  • Rank:
  • Vechime:
  • De ce doresti sa pleci din VIP ?:
  • Care este parerea ta dupa timpul petrecut alaturi de noi?:
  • Alte precizari:

Cei care-şi dau demisia vor putea reaplica după 2 săptămâni în clan.

Edited by S k Y V i P
  • Upvote 1

- Nick: zEk0.

- Level: 51

- Rank: 2

- Vechime: 2 saptamani cam asa.

- De ce doresti sa pleci din VIP ?: Vreau sa merg in ZEW, sau daca nu sa raman singur, nu prea am timp de sedinte si alte chestii.

- Care este parerea ta dupa timpul petrecut alaturi de noi?: Un clan foarte bun, membri excelenti, aveti grija de clan sa ajunga undeva sus.

- Alte precizari: Multumesc.

apetrei , o sa primesti report, nu faci parte din acest clan, deci nu ai dreptul sa postezi aici.

- Nick: Dragos07

- Level: 34

- Rank: 3

- Vechime: 1 luna si 2 zile .

- De ce doresti sa pleci din VIP ?: Am incercat sa ajut clanul, sa ajunga mai sus, sa fac activitati/sedinte....dar am facut degeaba, veneau 2-3 membri la activitate tinand cont ca noi eram gazda si ....Inteleg ca e vara, dar nu cred ca joaca nimeni samp ca-l obliga parintii, tot de distractie joci si samp-ul.Cred ca mi-am facut si dusmani, imi cer scuze fata de cei pe care i-am deranjat..Imi pare rau ca plec, dar, nu mai am cu ce ajuta clanul, am incercat si nu am reusit...Salut pe toata lumea, am fost al 3-lea care a intrat in acest clan, dupa Tantu si .Sky. si chiar imi pare rau ca plec...Sper sa ne mai intalnim. :*

- Care este parerea ta dupa timpul petrecut alaturi de noi?: In acest timp petrecut langa clanul VIP, m-am simtit ..bine, putin inactiv clanul.Poate o sa ma reintorc aici dupa vara, desigur, daca o sa primesc sansa.

- Alte precizari: Tantu, scuze ca plec, sper ca nu te-am deranjat prea rau:), mai vorbim pe /f :*. .Sky....esti nab:*, sper sa ma tinem legatura, Chevy salut, imi pare rau ca ne-am certat atunci la inceput, scuze daca te-am deranjat, Divaio, sa ai grija de tine:*. Paulynho,Raw, multumesc ca v-ati facut timp sa veniti 4-5 min la sedinte si activitati.Vipera, Florance, pe voi va cunosteam de ceva timp:*, sa fiti cuminti si sa ascultati de conducere:).

Succes la toti, sa fiti sanatosi si iubiti:*.Vara placuta.

Edited by Dragos07 VIP

@,Cerere de demisie respinsă

Vorbim în game.

- Nick: Raw

- Level: 42++++++

- Vechime: o luna ++

- De ce doresti sa pleci din VIP ?: Nu mi se pare corect sa iau CW eu avand invoire pai cum e aia nu ti se pare ce sti ce . Ea sa pleci tu undeva si sa nu ai laptop si sa nu poti intra a? , iti convine ? . Lasa mai muale nu e HitMan agenty aici da inteleg vreti sa fiti un clan cunoscut sau etc . Da nu se va face un clan cunoscut facand astfel de chestii . Pentru ca nu o sa steie membrii cunoscuti si o sa fie tot timpul ...

- Care este parerea ta dupa timpul petrecut alaturi de noi?: La inceput buna la sfarsit lasa de dorit.

- Alte precizari: Bafta.

@, Demisie acceptata! Multa bafta, sper sa mai ne auzim in joc.

- Level: 34

- Rank: 4

- Vechime: 1 luna si 2-3 saptamani

- De ce doresti sa pleci din VIP ?: Pentru ca ma chinui degeaba, nu am ce face aici.Imi pare rau daca v-am incurcat cu ceva.

- Care este parerea ta dupa timpul petrecut alaturi de noi?: Inactivitate mare....si nesimtire si mai si, nici macar o cerere sa nu poti sa faci....

- Alte precizari: Multumesc pentru increderea acordata Tantu, imi pare rau daca te dezamagesc ca plec, dar...este mult mai bine asa.Multumesc Alexu99,LevelUPz0r ca a-ti venit la activitate.

2 din 17, frumos asa....

Sa aveti o vara frumoasa, poate o sa ma intorc aici dupa vara....daca sunteti si voi de acord;).Salut!

- Nick: Hover

- Level: 15

- Vechime: 11 zile.

- De ce doresti sa pleci din VIP ?: Vreau sa nu mai intru intr-un clan o perioada de timp. Va multumesc pentru sansa acordata.

- Care este parerea ta dupa timpul petrecut alaturi de noi?: Un clan foarte frumos, unde mi-am legat diferite prietenii. Tineti-o tot asa baieti si multumesc pentru sansa acordata!

- Alte precizari: Merci Tantu si va salut.

- Nick:Florance

- Level:35

- Rank:2

- Vechime:3 saptamani aproape

- De ce doresti sa pleci din VIP ?:Deoarece vreau sa incerc ceva nou.

- Care este parerea ta dupa timpul petrecut alaturi de noi?: EXCELENTA, respect TanTu,Dre, Sky. saru'mana.

- Alte precizari:Bafta!

Nick: .DiVaio

Level: 33

Rank: 4

Vechime: Destul, cred.

De ce doresti sa pleci din VIP ?: Nu-mi place prezenta unor persoane.

Care este parerea ta dupa timpul petrecut alaturi de noi?: Este ok, succes! Probabil singurul clan in care am petrecut atat timp. Bafta Tantu, Sky, Dragos, dRE! Baieti valabili. (restul nu prea v-am cunoscut)

Alte precizari: Sa ne auzim de bine! See ya!

- Level: 39

- Rank: 5

- Vechime: 3luni si ceva.

- De ce doresti sa pleci din VIP ?: Unii sunt aici pe pile si mai sunt si nesimtiti sa nu mai vorbesc de fite.Andrei cand aveai rank 1 erai super de treaba, acum....s-a ales prafu.

- Care este parerea ta dupa timpul petrecut alaturi de noi?: A fost frumos.Clanul in care m-am simtit cel mai bine si a fost in el cat nu am fost in celelalte adunat.

- Alte precizari: Tantu, daca mai sti, cand m-ai acceptat, am vorbit de cat o sa stau aici si am zis ca o sa stau mai mult decat am stat in celalalte si asa a fost, cred ca deasta trb sa ies....

Sa aveti bafta.

- Nick: HeartKiller

- Level: 42

- Vechime: 3 saptamani si 5 zile

- De ce doresti sa pleci din VIP ?: Deoarece vreau sa nu mai fac parte din clanuri o vreme.

- Care este parerea ta dupa timpul petrecut alaturi de noi?: A fost frumos, m-am simiti bine si chiar mi-am facut cativa prieteni.

- Alte precizari: Bafta in continuare !

- Nick: YzZY

- Level: 31

- Rank: 3

- Vechime: 1 luna

- De ce doresti sa pleci din VIP ?: Nu am cum sa ajung la antrenament deoarece eu am antrenament si sedinta in SFPD + ca nu mai sunt asa de activ cum eram inainte.

- Care este parerea ta dupa timpul petrecut alaturi de noi?: A fain m-am simtit bine alaturi de voie.

- Alte precizari: Bafta in continuare cu clanul si sper sa ajungeti nr.1 adica cel mai bun clan.

Nick: Berti12[VIP]

- Level: 30

- Rank: 1

- Vechime: 2 saptamani aproxiamtiv

- De ce doresti sa pleci din VIP ?: Nu e un clan activ mi se pare, doar certuri si alte chestii, nu imi place asa...

- Care este parerea ta dupa timpul petrecut alaturi de noi?: Nu am o parere

- Alte precizari: bafta

- Nick: TheGrimReaper

- Level: 26

- Vechime: 1sapt+

- De ce doresti sa pleci din VIP ?: Vreau sa incerc altceva

- Care este parerea ta dupa timpul petrecut alaturi de noi?: Tot asa

- Alte precizari: Dau eu /resign

- Nick: MC1[VIP]

- Level: 42

- Rank: 5

- Vechime: mult

- De ce doresti sa pleci din VIP ?: Vreau sa incerc si alt clan,sa mai fac prieteni !

- Care este parerea ta dupa timpul petrecut alaturi de noi?: E un clan super !

- Alte precizari: Bafta baieti :*