Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Un serial de nota 10


florinacyo

Recommended Posts

Vreau sa va prezint un serial facut in alta tara pe un server de san andreas online , am ramas placut impresionat de acest serial , partea proasta este ca nu ca nu este tradus in engleza,dar oricum se intelege foarte bine,vizionare placuta.

 

Partea 1

 

 

Partea 2

 

Partea 3

 

 

Partea 4

 

Partea 5

 

 

As face si eu ceva de genul asta pe b-zone,dar nu sunt destui oameni cu care te poti organiza si care sa aiba rabdare sa faca asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

E bestial. Ceva de munca, dar ar merita daca ar iesi ceva frumos. Mai multe episoade, ba chiar sezoane :)) (vise :-J). Cameramani si editori avem, povesti se gasesc (din cati jucatori suntem, s-o gasi unu sa aiba o idee super, nu ?), singurul lucru pe care nu-l avem e server... faze ca alea nu le putem face aici :)

Link to comment
Share on other sites

super tare....cel mai frumos si original film SAMP pe care l-am vazut

 

e bestial:X:Xam uitat sa adaug...am facut si eu vreo 2 filme pana acum pe bz..si am vazut multe filme facute de florin...dar asta e exceptional

Link to comment
Share on other sites

Super tare filmul prezentat....dar florin realizezi k pentru un film asemanator acestuia (o copie) pe b-zone este cam imposibil. In primul rand iti trebuiesc oameni care sa inteleaga si sa asculte de anumite sfaturi....care pe b-zone nu sunt foarte mult. In al doilea rand iti trebuiesc foarte multi playeri trafic bodyguarzi etc ma rog ii poti pune pe aceeasi. Este o idee foarte buna si eu unul iti urez succes si poate nu este imposibil si vei reusii acest lucru.

Link to comment
Share on other sites

Oho oho :)) tu nu vezi cata echipa a lucrat la el =))

Scripter ,sound mix,cameraman si o gramada de oameni :| Ce vb serveru ala era gol .... Nu poti face pe b-zone cand te gandesti ca serverul b-zone are aprox 300 de oameni care joaca ... tot se gaseste unu sa fure ceva sa faca vreo prostie...

Ar mai exista solutia B-Zone Fun .... dar fara sa ai niste drepturi sau sa te ajute owneru ... Si tot nu iese ca ala:|

Link to comment
Share on other sites

adevaru e ca este un film frumos dar trebuie aici munca in echipa intelegere si seriozitate dar ...multi duc lipsa de aceste calitati si cu ei nu se poate face nimic niciodata...

 

mai sunt si oameni seriosi care vor sa munceasca si munca lor sa fie apreciata ei nu o fac in sictir sau ca sa se laude oricum frumos lucrat filmul asta a fost facut cu cap

Link to comment
Share on other sites

Guest l3m0n

da ma florinacyo da sti ca aici nu mai merge movie maker si iti trebe photoshop si sony vegas :) ! mda aici pe b-zone cand vrei sa filmezi vin deaia de lev 2-3 si te omoara | te injura !

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos.Efectele sunt super,scenele de actiune/urmarie fenomenale.Totul e perfect.Faza cand arunca masina in heli sau urmaririle :X :X .Prea tare filmul.

 

Foarte frumos.Efectele sunt super,scenele de actiune/urmarie fenomenale.Totul e perfect.Faza cand arunca masina in heli sau urmaririle :X :X .Prea tare filmul.

Link to comment
Share on other sites

Pt b-zone este o sansa de 1% sa facem asa cv . De obicei se iau la cearta , se omoara , se bat , se injura , mai vin si aia de lvl mic care si ei pe acolo cu capu in nori ... Nu avem destui playeri seriosi si disciplinati
Link to comment
Share on other sites

"vin aia de level mic si te iau la bataie"

 

Ma baieti,sa fim realisti putin,cei ce au facut filmul au facut o treaba excelenta,dar ca orice film de succes efectele fac multe.Aici au fost combinate cateva spirite experimentate in SA:MP,Movie Maker,Photoshop si alte programe.Au avut un server de SA:MP la dispozitie + admini de level mare,care sa schimbe vremea,sa roteasca server-ul dupa bunul plac,totul fiind benefic filmarilor.Nu este vorba ca nu se poate face un film de tipul asta pe B-zone,se poate,dar pe un server gol,cu admini la indemana si cateva persoane care sa se descurce la efecte.

 

Frumos serialul,l-am urmarit cu placere. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.