Jump to content

[Ajutor] Am o problema.


Recommended Posts

LeBron - am incercat si asta

Bladde - nu am buget

Balon - nu e vorba doar de SA:MP de exemplu si cand stau pe forum + youtube + mess + lockerz se restarteaza sau cand ma joc cs , fifa

rkokiller - asa se pare ca e de la slot 8-| insa alta rezolvare decat reparatu ? (nu am buget , 0 , nada :(( am probleme familiare nu intru in amanunte)

Link to comment
Share on other sites

deci nu se poate face nimic decat reparatie....respectiv inlocuire

 

Balon - vezi-ti nene de trb daca esti chior si nu vezi ca a schimbat windows....sau ca ii da don't send la fiecare,vina este a SLOTULUI

Link to comment
Share on other sites

Cea mai buna idee este sa salvezi toate salvarile de la jocuri si torentele bune si alte informatii importante de pe HDD si sa dai format la tot HDD si mai intai sa ii faci un scan de bad-uri si sa incerci sa le repari ! Dupa ce faci astea instalezi windows-ul si itri faci partitziile la loc si incepi sa instalezi esentzialu (antivirus , CS , SA:MP , Torrent , Browseru tau , mess etc. deocamdata ) Si cum s-a mai zis daca vrei sa mai ramai cu PC-ul asta mai mult timp mai adauga inca cel putzin 1GB ram , daca nu stai cu el asa (si sa il formatezi;curatza cooleru si cumpara o pasta termoconductoare nu ff scumpa) pana itzi iei altu :P !

Edited by KatzZE
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.