Jump to content
Petronella

Cereri pachete de anunţuri / Pack of news

Recommended Posts

@impala70 De anuntul tau se va ocupa reporterul .xAGENTxWoLf_ ( @xAGENTxWOLF )

Anunţul pe care trebuie să îl dai, sună astfel:

• Sunteti invitati pe canalul de youtube b-zone.ro/impala unde se ornanizeaza giveaway-uri saptamanale.
Deadline: 30.05.2018 - 14.06.2018
Anunţul va fi dat între orele 16:00-23:00, indiferent daca impala70. este online sau nu.

Informaţii suplimentare:
  • Având în vedere că impala70. a comandat pachetul cu numărul 8, ai de dat 80 de anunţuri. Succes!
  • Plata s-a facut la mine insa impala nu mai poate da edit:  https://imgur.com/a/lD9bweC

Dacă ai nelămuriri, consultă regulamentul, sau poţi să îmi laşi un PM.

• Nick:Tendoi
  • RPG Bar mic:Tendoi.png
  • Pachetul numarul (1-8):8
  • Anuntul dorit:''Esti incepator? Ai ramas pe jos si nu iti dai seama cum sa te intorci la HQ sau casa fara sa chemi taxi? Atunci vino la Car Rent LV, solutia potrivita cu preturi avantajoase!''
  • Poza cu suma achitata liderului:https://imgur.com/gbULZBV
  • Alte precizari:Doresc ca anunturile sa se dea doar atunci cand sunt eu ON, NU SLEEP, ONLINE!

• Nick:Tendoi
  • RPG Bar mic:Tendoi.png
  • Pachetul numarul (1-8):8
  • Anuntul dorit:Nu exista taximetristi la datorie? Vrei sa termini task-urile rapid? Nu sti unde sa gasesti un Previon? Atunci vino la Car Rent LV! /gps->Locatii Importante->Car Rent LV.
  •  Poza cu suma achitata liderului:https://imgur.com/Kb9Gwdp
  • Alte precizari:Doresc ca anunturile sa se dea doar atunci cand sunt eu ON, NU SLEEP, ONLINE!

• Nick: NoNick.
  • RPG Bar mic:NoNick..png
  • Pachetul numarul (1-8): 4
  • Anuntul dorit: /Ad Te crezi de incredere si esti sociabil? Elite Group cauta membri cu capul pe umeri si seriosi! Aplicatii pe web,lvl 25+
  • Poza cu suma achitata lideruluihttps://imgur.com/a/Y1aowvf
  • Alte precizari: Intre orele 16:00 si 23:00. Nu conteaza daca sunt online sau nu!

@DYNAMITE 007 De anuntul tau se va ocupa reporterul [GG]D[a]N ( @D a n )

• Te crezi de incredere si sociabil? Ei bine, clanul Elite Group cauta astfel de [...]
  • [...] membri! Daca indeplinesti conditiile, aplica chiar acum pe website-ul serverului!
Deadline: 11.06.2018 - 25.06.2018
Anunţul va fi dat între orele 16:00 - 23:00, indiferent daca NoNick. este online sau nu.

Informaţii suplimentare:
  • Având în vedere că NoNick. a comandat pachetul cu numărul 4, ai de dat 40 de anunţuri. Succes!
  • Dupa cum vezi si mai sus, anuntul este prea lung, asa ca ti l-am pus pe doua randuri.

@DYNAMITE 007, anuntul meu este putin schimbat fata de al tau, dar asta sper sa nu creeze vreo problema.

@Tendoi De anuntul tau se va ocupa reporterul Robert(R) ( @Robert R )

• Ai ramas pe jos in Las Venturas? Nu stii de unde poti face rost de o masina? Nu te [...]
  • [...] panica, Car Rent Las Venturas este solutia potrivita cu preturi avantajoase!
Anunţul va fi dat între orele 10:00 - 00:00, indiferent daca Tendoi este online sau nu.

Informaţii suplimentare:
  • Având în vedere că Tendoi a comandat pachetul cu numărul 8, ai de dat 80 de anunţuri. Succes!
  • Dupa cum vezi si mai sus, anuntul este prea lung, asa ca ti l-am pus pe doua randuri.

@Tendoi, anuntul meu este putin schimbat fata de al tau, dar asta sper sa nu creeze vreo problema. Iar @Robert R va da anunturile chiar daca nu esti online deoarece sunt 80 de anunturi de dat, ceea ce este greu de realizat cand trebuie sa le dai cand cel care a comandat pachetul este online, dar principalul motiv pentru care acesta va da anunturile chiar daca esti offline este ca nu vad rostul, adica daca vindeai Car Rent sau altceva, da, dar este acelasi lucru daca da anunturile cand esti online sau nu. Daca ai ceva impotriva, te rog sa revii cu un PM, alaturi de un motiv. Daca chiar am facut o greseala, o voi remedia. Celalalt pachet il voi incredinta maine unui nou membru. Multumesc pentru intelegere!

Edited by DaNiElSaN123

20 hours ago, DaNiElSaN123 said:

@Tendoi De anuntul tau se va ocupa reporterul Robert(R) ( @Robert R )

• Ai ramas pe jos in Las Venturas? Nu stii de unde poti face rost de o masina? Nu te [...]
  • [...] panica, Car Rent Las Venturas este solutia potrivita cu preturi avantajoase!
Anunţul va fi dat între orele 10:00 - 00:00, indiferent daca Tendoi este online sau nu.

Informaţii suplimentare:
  • Având în vedere că Tendoi a comandat pachetul cu numărul 8, ai de dat 80 de anunţuri. Succes!

@Tendoi, anuntul meu este putin schimbat fata de al tau, dar asta sper sa nu creeze vreo problema. Iar @Robert R va da anunturile chiar daca nu esti online deoarece sunt 80 de anunturi de dat, ceea ce este greu de realizat cand trebuie sa le dai cand cel care a comandat pachetul este online, dar principalul motiv pentru care acesta va da anunturile chiar daca esti offline este ca nu vad rostul, adica daca vindeai Car Rent sau altceva, da, dar este acelasi lucru daca da anunturile cand esti online sau nu. Daca ai ceva impotriva, te rog sa revii cu un PM, alaturi de un motiv. Daca chiar am facut o greseala, o voi remedia. Celalalt pachet il voi incredinta maine unui nou membru. Multumesc pentru intelegere!

Multumesc pentru modificari si nu este nicio problema daca se dau cand sunt offline !

• Nick: SynK.
  • RPG Bar micSynK..png
  • Anuntul dorit
  • Te crezi de incredere si sociabil? Ei bine, clanul Elite Group cauta astfel de [...]
  • [...] membri! Daca indeplinesti conditiile, aplica chiar acum pe website-ul serverului!
  • Poza cu suma achitata lideruluihttps://imgur.com/a/O9tGZjW
  • Alte precizari: Intre orele 16:00 si 22:30. Nu conteaza daca sunt online sau nu!

@TendoiDe anuntul tau se va ocupa reporterul HYP3R.G30 ( @Geo0w02 )

• Ai ramas pe jos in Las Venturas? Nu sunt taximetristi la datorie? Foloseste comanda [...]
  • [...] [/gps > Locatii importante > Car Rent LV], apoi du-te si inchiriaza o masina pe placul tau!
Deadline: 13.06.2018 - 27.06.2018

Informaţii suplimentare:

Tendoi, aceasta este a doua cerere de pachet in aceasta saptamana, nu mai poti face alte cereri saptamana asta.

@DYNAMITE 007 De anuntul tau se va ocupa reporterul [G]Alex. ( @AlexpSP )

Deadline: 13.06.2018 - 27.06.2018
Anunţul va fi dat între orele 16:00 - 22:30, indiferent daca SynK. este online sau nu.

Informaţii suplimentare:
  • Având în vedere că SynK. a comandat pachetul cu numărul 4, ai de dat 40 de anunţuri. Succes!

• Nick: Andrei
  • RPG Bar mic
  • Anuntul doritAndrei.png&key=a47c892c4c1761a2bc8e17a66
  • [zL]Andrei vinde casa cu ID-ul 519 situata in desertul Las Venturas, zona Valle Ocultado. Nivel 20, [...]
  • [...] interior, parcare mare, iesire spre mare, oferte pe website sau joc, pret $35.000.000 negociabil.
  • Poza cu suma achitata liderului: s a pierdut ss ul, stie samsung ca i am dat banii, exista si loguri
  • Alte precizari: Intre orele 16:00 si 23:30. Nu conteaza daca sunt online sau nu!
  • sa fie dat de un reporter activ.
Edited by zL Andrei

@zL AndreiDe anuntul tau se va ocupa reporterul petrecristi ( @CristiPet )

• [zL]Andrei vinde casa cu ID-ul 519 situata in desertul Las Venturas, zona Valle Ocultado. Nivel 20, [...]
  • [...] interior, parcare mare, iesire spre mare, oferte pe website sau joc, pret $35.000.000 negociabil.
Deadline: 14.06.2018 - 28.06.2018
Anunţul va fi dat între orele 16:00 - 23:30, indiferent daca Andrei este online sau nu.

Informaţii suplimentare:
  • Având în vedere că Andrei a comandat pachetul cu numărul 4, ai de dat 40 de anunţuri. Succes!
  • Am vorbit cu Samsung, plata a fost achitata, te iert de data asta, fiule.

Edited by DaNiElSaN123

• Nick: Dynamite_007
  • RPG Bar micDynamite_007.png
  • Anuntul dorit
  • Poza cu suma achitata lideruluihttps://imgur.com/a/9cyboMM
  • Alte precizari: Intre orele 16:00 si 22:30. Nu conteaza daca sunt online sau nu!

@eG DynamiteKIADe anuntul tau se va ocupa reporterul Yurnero ( @MihaiD05 )

Deadline: 22.06.2018 - 06.07.2018
Anunţul va fi dat între orele 16:00 - 22:30, indiferent daca Dynamite_007 este online sau nu.

Informaţii suplimentare:
  • Având în vedere că Dynamite_007 a comandat pachetul cu numărul 4, ai de dat 40 de anunţuri. Succes!

Edited by DaNiElSaN123

• Nick: .Louie
  • RPG Bar mic.Louie.png
  • Pachetul numarul (1-8): 7
  • Anuntul dorit
  • Doresti o viata mai buna si un primar serios si capabil? Atunci voteaza Towwy primar!
  • Poza cu suma achitata lideruluihttps://imgur.com/a/A3XDqXp
  • Alte precizari: Intre orele 14:00-00:00, nu conteaza daca sunt online sau nu!

@RW Louie

De anuntul tau se va ocupa reporterul AlexGRG ( @ALeXGrg )

• Doresti un trai mai bun? Vrei un primar serios si capabil? Atunci voteaza Towwy primarul lunii iulie!
Deadline: 26.06.2018 - 01.07.2018
Anunţul va fi dat între orele 16:00 - 00:00, indiferent daca .Louie este online sau nu.

Informaţii suplimentare:
  • Având în vedere că .Louie a comandat pachetul cu numărul 7, ai de dat 70 de anunţuri. Succes!
  • Intervalul, din pacate, nu este de 2 saptamani deoarece nu ar avea rost, asa ca grabeste-te!

@Tendoi, reporterul care trebuia sa se ocupe de pachetul tau tocmai a demisionat, asa ca de pachetul tau se va ocupa LORD]Laur99 ( @LORD Laur99 ).

• Ai ramas pe jos in Las Venturas? Nu sunt taximetristi la datorie? Foloseste comanda [...]
  • [...] [/gps > Locatii importante > Car Rent LV], apoi du-te si inchiriaza o masina pe placul tau!
Deadline: 26.06.2018 - 10.07.2018

Informaţii suplimentare:

Desigur, @Tendoi, daca nu vrei sa ti se mai dea anuntul sau ai vandut acel business, te rog sa-mi dai PM sau sa ma contactezi in game pentru a anula pachetul.

PACHETE IN DESFASURARE:

• AlexGRG ( @ALeXGrg )  - Doresti un trai mai bun? Vrei un primar serios si capabil? Atunci voteaza Towwy primarul lunii iulie!
  • Yurnero ( @MihaiD05 ) - Te crezi de incredere si sociabil? Ei bine, clanul Elite Group cauta astfel de [...]
  •                  [...] membri! Daca indeplinesti conditiile, aplica chiar acum pe website-ul serverului!
  • petrecristi ( @CristiPet )- [zL]Andrei vinde casa cu ID-ul 519 situata in desertul Las Venturas, zona Valle Ocultado. Nivel 20, [...]
  •                     [...] interior, parcare mare, iesire spre mare, oferte pe website sau joc, pret $35.000.000 negociabil.
Edited by DaNiElSaN123

• Nick: Towwy
  • RPG Bar micTowwy.png 
  • Pachetul numarul (1-8): 7
  • Anuntul dorit
  • Towwy candideaza la primar, ne-a ajutat cand a fost admin, haideti sa il ajutam si noi cu un vot!
  • Poza cu suma achitata lideruluihttps://imgur.com/a/24EWEJ2
  • Alte precizari: Intre orele 14:00-00:00, nu conteaza daca sunt online sau nu! As prefera ca dead-line sa fie pe 01.07.2018, dupa nu mai are rost. 
Edited by Towwy

• Nick: NNicox
  • RPG Bar mic:  NNicox.png
  • Anuntul dorit
  • Poza cu suma achitata lideruluihttps://imgur.com/a/tdBWLEJ
  • Alte precizari: Intre orele 15:00 si 23:30. Nu conteaza daca sunt online sau nu!

@Towwy De pachetul tau se va ocupa reporterul .Cosmin.HYENA (  ).

Cosmin, anuntul pe care trebuie sa-l dai, suna astfel:

• Towwy candideaza la primar, ne-a ajutat cand a fost admin, haideti sa il ajutam si noi cu un vot!

Deadline: 27.06.2018 - 01.07.2018.

Anuntul va fi dat intre orele 14:00-00:00, indiferent daca Towwy este online sau nu. 

Informatii suplimentare:

• Avand in vedere ca Towwy a comandat pachetul cu numarul 7, ai de dat 70 de anunturi. Succes!
  • Te vad un reporter activ, asa ca incearca sa le dai pana pe 1 iulie, te rog.

Daca ai nelamuriri, poti consulta regulamentul sau imi poti trimite un PM.

@eG DynamiteKIA De pachetul tau se va ocupa reporterul Quattro ( @Ionescu Darius ).

Quattro, anuntul pe care trebuie sa-l dai, suna astfel:

Deadline: 27.06.2018 - 11.07.2018.

Anuntul va fi dat intre orele 15:00-23:30, indiferent daca NNicox este online sau nu. 

Informatii suplimentare:

• Avand in vedere ca NNicox a comandat pachetul cu numarul 4, ai de dat 40 de anunturi. Succes!

Daca ai nelamuriri, poti consulta regulamentul sau imi poti trimite un PM.

Edited by DaNiElSaN123

PACHETE IN DESFASURARE:

• AlexGRG (26.06.2018 - 01.07.2018)  - Doresti un trai mai bun? Vrei un primar serios si capabil? Atunci voteaza Towwy primarul lunii iulie!

• Yurnero (22.06.2018 - 06.07.2018) - Te crezi de incredere si sociabil? Ei bine, clanul Elite Group cauta astfel de [...]
  •                  [...] membri! Daca indeplinesti conditiile, aplica chiar acum pe website-ul serverului!

• Laur99 (26.06.2018 - 10.07.2018) - Ai ramas pe jos in Las Venturas? Nu sunt taximetristi la datorie? Foloseste comanda [...]
  •                   [...] [/gps > Locatii importante > Car Rent LV], apoi du-te si inchiriaza o masina pe placul tau!

• .Cosmin.HYENA (27.06.2018 - 01.07.2018) - Towwy candideaza la primar, ne-a ajutat cand a fost admin, haideti sa il ajutam si noi cu un vot!

• Quattro (27.06.2018 - 11.07.2018) - Te crezi de incredere si sociabil? Ei bine, clanul Elite Group cauta astfel de [...]
    •                                                  [...] membri! Daca indeplinesti conditiile, aplica chiar acum pe website-ul serverului!

@zL Andrei, reporterul care trebuia sa se ocupe de pachetul tau a demisonat, asa ca de acum Anvire ( @Anvire ) se va ocupa de pachetul tau.

Anvire, anuntul pe care trebuie sa il dai, suna astfel:

Deadline: 27.06.2018 - 11.07.2018
Anunţul va fi dat între orele 16:00 - 23:30, indiferent daca Andrei este online sau nu.

Informaţii suplimentare:
  • Având în vedere că Andrei a comandat pachetul cu numărul 4, ai de dat 40 de anunţuri. Succes!

Edited by DaNiElSaN123

• Nick: EdyTzzu
  • RPG Bar mic:  EdyTzzu.png
  • Pachetul numarul (1-8): 8
  • Anuntul dorit
  • Doresti sa te distrezi toata vara? Doresti evenimente zilnice, cu premii speciale? [...]
  • [...]Atunci voteaza EdyTzzu MAYOR pe luna iulie. #VaraAstaNeDistramNonStopCuEdyTzzu.
  • Poza cu suma achitata lideruluiCLICK
  • Alte precizari: De preferat intre orele 12:00-23:30. Nu conteaza daca sunt online sau nu. 

• PACHETE IN DESFASURARE:

• AlexGRG (26.06.2018 - 01.07.2018)  - Doresti un trai mai bun? Vrei un primar serios si capabil? Atunci voteaza Towwy primarul lunii iulie!
  •  

• Yurnero (22.06.2018 - 06.07.2018) - Te crezi de incredere si sociabil? Ei bine, clanul Elite Group cauta astfel de [...]
  •  

• Laur99 (26.06.2018 - 10.07.2018) - Ai ramas pe jos in Las Venturas? Nu sunt taximetristi la datorie? Foloseste comanda [...]
  •                   [...] [/gps > Locatii importante > Car Rent LV], apoi du-te si inchiriaza o masina pe placul tau!
  •  

• .Cosmin.HYENA (27.06.2018 - 01.07.2018) - Towwy candideaza la primar, ne-a ajutat cand a fost admin, haideti sa il ajutam si noi cu un vot!
  •  

• Quattro (27.06.2018 - 11.07.2018) - Te crezi de incredere si sociabil? Ei bine, clanul Elite Group cauta astfel de [...]
    •                                                  [...] membri! Daca indeplinesti conditiile, aplica chiar acum pe website-ul serverului!

@eB EdyTzzu, de pachetul tau se va ocupa .Lamporo  (@South lamporo).

Lamporo, anuntul pe care trebuie sa-l dai suna asa:

- Doresti sa te distrezi toata vara? Doresti evenimente zilnice, cu premii mari si speciale? [...]

[...] Atunci voteaza [eB]Edytzzu primar pe luna iulie. Vara asta ne distram alaturi de Edytzzu!

- Deadline: 27/06/2018 - 11/07/2018.

Avand in vedere ca Edytzzu a comandat pachetul cu numarul 8, ai de dat 80 de anunturi. Daca ai ceva nelamuriri, contacteaza-ma in joc. Succes.

Au avut loc multe demisii, au demisionat si cativa reporteri care aveau pachet, asa ca pachetele in desfasurare sunt acestea:

• PACHETE IN DESFASURARE:

•  

• .lamporo (22.06.2018 - 06.07.2018) -  Doresti sa te distrezi toata vara? Doresti evenimente zilnice, cu premii mari si speciale? [...]
  •                                               [...] Atunci voteaza [eB]Edytzzu primar pe luna iulie. Vara asta ne distram alaturi de Edytzzu!

•                                          [...] [/gps > Locatii importante > Car Rent LV], apoi du-te si inchiriaza o masina pe placul tau!
  •  
  • Anvire (27.06.2018 - 11.07.2018) -  [zL]Andrei vinde casa cu ID-ul 519 situata in desertul Las Venturas, zona Valle Ocultado. Nivel 20, [...]
  •                                   [...] interior, parcare mare, iesire spre mare, oferte pe website sau joc, pret $35.000.000 negociabil.
  •  

@eG DynamiteKIA Reporterul care se ocupa de pachetul tau a demisionat. De anuntul tau se va ocupa reporterul Raul.Faraon (  )

Deadline: 30.06.2018 - 14.07.2018
Anunţul va fi dat între orele 16:00 - 22:30, indiferent daca Dynamite_007 este online sau nu.

Informaţii suplimentare:
  • Având în vedere că Dynamite_007 a comandat pachetul cu numărul 4, ai de dat 40 de anunţuri. Succes!

Daca doresti ca pachetul sa-ti fie anulat, anunta-ma.

• Nick: MadbroVersaci
  • RPG Bar micMadbroVersaci.png
  • Pachetul numarul (1-8)4
  • Anuntul dorit
  • Poza cu suma achitata lideruluihttps://imgur.com/a/fJoUXum
  • Alte precizariIntre orele 12:00 si 17:00. Nu conteaza daca sunt online sau nu!
Edited by eG MadbroVersaci