Jump to content

Problema instalare sa:mp


Louie.Baftosu ZEW

Recommended Posts

Salut, azi am instalat san andreasu din nou si cand sa instalez si samp-ul nu mi-l deschide si imi da eroarea asta "error launching installer" va rog sa ma ajutati, multumesc

Ai bagat crackul? Daca da, incearca sa faci ce apare in urmatorul video: https://www.youtube.com/watch?v=IA1hj1ttgqo

Link to comment
Share on other sites

Nsis erorr.... iti apare asta cand instalezi samp??

Si eu am intampinat aceasta problema azi, iar pentru a scapa de ea iti spun aici ce am facut eu:

Daca folosesti mozilla pentru a downloada samp`ul...browserul este de vina!

Trebuie sa mergi la My Computer->My Documents-> Descarcari...si acolo gasesti ce ai descarcat, iei instalul de la samp de acolo si il scoti pe ecran sau il muti oriunde inafara de folderul acela, il deschizi si o sa vezi ca nu mai ai acea eroare.

Poti cauta si pe internet despre NSIS error:)

Link to comment
Share on other sites

Este pentru ca nu ai CRACK-ul bagat in folderul cu Grand Theft Auto San Andreas, incearca sa il copii in folder si o sa mearga, daca nu reninstaleaza-l, sau downloadeaza alt Grand Theft Auto San Andreas de pe net.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.