Jump to content
Sign in to follow this  
RakneTT VIP

Cerere - RakneTT[ZEW] - RESPINS

Recommended Posts

Date reale:

Prenume: Mihai.

Varsta: 16.

Domiciliu: Bucuresti.

Ce hobby-uri ai?: Am ca hobby sportul pe care il practic de 6 ani , luptele libere.

Biografie reala(minim 50 cuvinte): Ma numesc Mihai, am 16 ani si locuiesc in Bucuresti. Sunt un tip de treaba,prietenos,amabil,respectuos,atent si serios care nu tolereaza glumele aiurite. Mereu sunt dornic sa invat cat mai multe lucruri noi si imi place sa duc totul la extrem. Cat despre comportamentul pe server, pot spune ca este impecabil. Respect pe toati playerii, dar am si eu limite. Pana acum nu am avut probleme cu cineva.

Date virtuale:

Nick SA:MP: RakneTT

Conturi / nick-uri anterioare: Nu am mai avut.

Level: 19

De cat timp joci pe B-Zone: Pe aceste server joc de peste 2 ani , dar nu mi-a placut munca si imi faceam multe conturi. Acum vreau sa ma apuc serios de treaba.

Bara RPG(OBLIGATORIU):

De ce vrei sa intri in acest clan: Vreau sa intru in acest clan pentru ca sunt membri seriosi , care pot invata multe lucruri de la ei. Am si cativa prieteni , Robert , AntiDoT si Antycus , si vreau sa ma alatur. Si vreau sa ne intelegem bine. Sper sa fiu acceptat!

Poti dona 1 EURO daca esti acceptat?: Da , donez.

Ai posibilitatea de a dona MINIM 1-2 euro pe clienti?(lunar): Da.

Care a fost ultimul clan din care ai facut parte?: Nu am facut parte din niciun clan.

Ai avut antecedente cu vreun membru ZEW?: Nu.

Pe o scara de la 1 la 10 cat de bine stii sa tragi cu o arma?: Stiu destul de bine.

Cateva poze cu scorurile tale de la waruri: ( Nu mai vechi de o luna ): Nu am pentru ca nu am fost in mafie.

Iti poti schimba numele pe forum?: Da.

Cel mai mare rank avut intr-o factiune(precizeaza care): Tow Truck Company - Rank 3.

Esti capabil sa lucrezi in echipa?: Da.

Ai avut ban/ajail/mute/warn?+motiv: Nu am avut asa ceva.

Motto-ul clanului(engleza+romana): "The best of the best" & "Cei mai buni dintre cei mai buni".

contra,

Da si un motiv ca sa fie votul tau validat!

PRO!

@,nu imi trebuie. nu il vreau in clan e un motiv destul de bun. sal

Contra, suntem 25/25

Lung e prost.

Ai primit contra, respins.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.