Jump to content

[B-Zone TV] Zona B


paulyks
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: [b-Zone TV] Zona B
Gen: Mister/Dramă, Acţiune
Data: 01.07.2014
Scurta prezentare: Un soldat dezertat vrea să ajungă în Zona B(este un mit activ din al doilea război mondial, în această zonă e fericirea, considerat ca un rai). Pe drum îşi întâlneşte fostul general. Crezând că acesta îi ştie planurile şi din aroganţa lui, găseşte un moment potrivit şi-l împuşcă.
Link:



Mulţumesc Adi007, GABRIEL10, Haron, Kew, TaoRens, Cristi_Rider, Beyondd, Florance, Sp3cTeRx, [AIM]Robertoo pentru ajutor.
For english users, SuperSoldier translated subtitles in English, thanks!
Link to comment
Share on other sites

Fara cuvinte! Ai avut cea mai bogata imaginatie, ai ales cea mai potrivita linie sonora, ai folosit cel mai bun edit pe care il puteai aplica unui film de genul. Mi-a placut extraordinar de mult cand a fost dat timpul inapoi, iar deznodamantul se termina intr-un mod complet neasteptat.

Te felicit, ai facut o treaba serioasa si foarte, foarte buna. Mai marii comunitatii ar trebuii sa fie mandri.

Putine comunitati detin asa ceva. Felicitari inca odata si succes in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Îmi place povestea și textul.

Mulţumesc! :)

 

Fara cuvinte! Ai avut cea mai bogata imaginatie, ai ales cea mai potrivita linie sonora, ai folosit cel mai bun edit pe care il puteai aplica unui film de genul. Mi-a placut extraordinar de mult cand a fost dat timpul inapoi, iar deznodamantul se termina intr-un mod complet neasteptat.

Te felicit, ai facut o treaba serioasa si foarte, foarte buna. Mai marii comunitatii ar trebuii sa fie mandri.

Putine comunitati detin asa ceva. Felicitari inca odata si succes in continuare!

10 secunde din film sunt ale tale

True_Story_Black_Text_SS_png_h_500_w_500 Pune link-ul topicului la signature să-mi faci reclamă. :D

 

Un regizor dacă are un scenariu în faţă, stie ce cadre vrea şi cum să scoată cei mai bun din ele.

Dacă faci un film pe moment, nu e garantat aceeaşi imagine.

Super faina povestea! imi place foarte mult ai un + de la mine.

Mulţumesc! :D

Edited by paulyks
Link to comment
Share on other sites

Extraordinar....

Foarte, foarte bine.

 

Felicitari, ai +1 si un like pe youtube.

 

Bravo.

Văd că am 0Like-uri pe youtube...

Şi un subscribe şi un share.

Mulţumesc! Mă bucur că v-am făcut seara frumoasă. Aştept dimineata I-)

Edited by paulyks
Link to comment
Share on other sites

 

 

ețul

 

Skyntei , am vrut sa intreb pe cineva din staf,iar acest exemplu este foarte bun:

 

In cazul filmul a fost facut pe 1 iulie (Trecand de luna iunie), iar castigatorul COTM n-a fost anuntat, atunci videoclipul respecitv (acest videoclip in cazul acesta) va fi integrat la COTM Iunie sau Iulie?

Link to comment
Share on other sites

Mulţumesc tuturor;))

@, din momentul în care se închid topicurile vechi, începe selectare/votarea. După poţi să postezi un clip pentru că se va lua pentru următorul COTM. Sunt clipuri postate pe 28.06 şi vor participa la următorul COTM.

Link to comment
Share on other sites

Glonțu în roată dat de mine =))))))))))))))))))))

Ai evidenţiat un defect din două care aşteptam să mi-l zică Ady007.

Un singur glonţ trebuia, nu 2-3...ţi-am spus că se vede :-J

Mai este unul, Ady007, încă ai speranţe la + :)>-

Edited by paulyks
Link to comment
Share on other sites

Paulyks

Secunda 0:35, incepe sa licare o liniuta alba langa general.

Secunda 1:12, cand ultima cascada, cea din dreapta curge de nicaieri.

Secunda 2:23, in care cand soldatul vorbind intra cu jumatate de corp in masina.

 

Astea cred ca sunt toate micile erori..+1?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.