Jump to content

[B-Zone TV] Zona B


paulyks
 Share

Recommended Posts

Care le-ai zis tu sunt nişte buguri ale jocului. La ce mă gândeam eu e asta:

0:52, 1:18 - La volan este ţăranul, cu o mână albă şi fragilă

1:31 - este altă mână, aici am făcut greşeala şi am uitat să schimb skinul

Link to comment
Share on other sites

Ti-a iesit superb! Acele mici greseli le gasesti doar daca il cauti cu de-amanuntul. In rest, este super. Felicitari pentru munca depusa si tine-o tot asa, chiar imi place.

Link to comment
Share on other sites

OMG ^:)^^'> ^:)^^'> , am ramas :O:O . Nu am cuvinte, totul a fost foarte interesant.

 

@@paulyks, Poti sa imi zici ce melodia ai folosit pentru coloana sonora? E foarte...hmm "interesanta" sa zic.

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos video-ul.Ai fost creativ , si foarte ingenios cand a venit vorba de animurile folosite. Sunt mandru ca am putut contribui cu ceva la creearea acestui filmulet.

Edited by IB Kew
Link to comment
Share on other sites

@@paulyks,

nu gasesc sa o downloadez :/. Poti sa-mi lasi un link ( dar sa nu fie editata ). Mersi

Link download

 

Foarte frumos video-ul.Ai fost creativ , si foarte ingenios cand a venit vorba de animurile folosite. Sunt mandru ca am putut contribui cu ceva la creearea acestui filmulet.

Mulţumesc.:)

 

Cum se numește melodia?

Tech N9ne - Fear, am răspuns şi mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Mici erori,nu sunt mici,acele lucruri pe care voi le numiti mici erori sunt niste erori majore,afecteaza foarte mult filmul,micile erori sunt la subtritari,partea audio. In partea vizuala nu se accepta erori,pentru ca un film sa fie reusit toate fazele trebuie sa fie la perfectie facute. Cascada care curge de niciunde,gloantele in roata,soldatul care intra prin masina,intr-un video trebuie sa eviti bugurile jocului,nu sa le evidentiezi,trebuie sa refilmezi orice faza gresita,nu trebuie facut in graba daca vrei sa faci/ sa castigi ceva cu acest video,dupa mine este mult mai slab ca celelalte video participante la editia COTM 42 si inca ceva, titlul nu are nici o legatura cu continutul.

Edited by Genocide
Link to comment
Share on other sites

Merci.

Hai la 50 reply!!

Deocamdată nu filmez nimic, trebuie să găsesc nişte moduri şi să pun idei cap la cap. Pe 01.08 vine al 3-lea clip(drepturile de autor îmi aparţin în totalitate spune youtube :) )

Edited by paulyks
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.