Jump to content

Miss and Mister B-Zone - Editia 5 a început. Te poți înscrie aici

Sign in to follow this  
SEZ

Cerere - [ZEW]Hover - RESPINS

Recommended Posts

Date reale:

Prenume: Claudiu

Varsta: 15 ani.

Domiciliu: Suceava.

Ce hobby-uri ai?: Handball , Progamator.

Biografie reala(minim 50 cuvinte): Ma numesc Claudiu, am varsta de 15 ani si sunt din orasul Suceava. Sunt o fire prietenoasa, glumeata dar si serioasa atunci cand este cazul. Imi place foarte mult sa-mi fac noi prieteni pe care sa-i respect chiar daca acestia nu ma respecta pe mine. Practic handbal de la varsta de 8 ani. Pot sa zic ca sunt mandru ca am ajuns pana aici deoarece am reusit sa castig cateva premii cum ar fii: diplome, titluri, medalii, cupe. Acesta sunt eu!

Date virtuale:

Nick SA:MP: Hover

Conturi / nick-uri anterioare: Ionut.01

Level: 12

De cat timp joci pe B-Zone: Joc pe B-Zone de aproape 5 luni, dar m-am retras o perioada si de 1 luna m-am re-apucat.

Bara RPG(OBLIGATORIU): Hover.png

De ce vrei sa intri in acest clan: Vreau sa intru in acest clan deoarece mi se pare unul dintre cele mai serioase clanuri de pe server. Mereu mi-am dorit sa fiu un ''ZEW'' si sa fiu tratat ca atare ca orice membru din acest clan deoarece toti avem o sansa.

Poti dona 1 EURO daca esti acceptat?: Desigur.

Ai posibilitatea de a dona MINIM 1-2 euro pe clienti?(lunar): Da.

Care a fost ultimul clan din care ai facut parte?: De Cavalcante (Rank 6)

Ai avut antecedente cu vreun membru ZEW?: Nu, ma inteleg bine cu toti playerii.

Pe o scara de la 1 la 10 cat de bine stii sa tragi cu o arma?: Undeva la 9-10.

Cateva poze cu scorurile tale de la waruri: ( Nu mai vechi de o luna ): Nu am, nu salvez scorurile.

Iti poti schimba numele pe forum?: Da.

Cel mai mare rank avut intr-o factiune(precizeaza care): Verdant Family | Rank 2 |. Peste o saptamana iau rank 3.

Esti capabil sa lucrezi in echipa?: Desigur.

Ai avut ban/ajail/mute/warn?+motiv: Da, am avut mute cand eram la inceput. Nu prea cunosteam regulamentul dar acum nu mai am probleme.

Motto-ul clanului(engleza+romana): The best of the best / Cei mai buni dintre cei mai buni!

pro ca esti din Suceava. De alta iti dadeam contra. Te saluta SIRET !

CONTRA- ai level 12.

- zici ca joci de 5 luni cu pauza de 1 luna, deci sa inteleg ca in 4 luni ai facut level 12?

- nu este inregistrat nici un cont cu nick "Ionut.01"

- nu ai experienta necesara.

Greseala post.

Edited by Hover

Nu ai voie sa postezi, aici primesti doar voturile, uita-te in topicurile celelalte, sa vezi ca nimeni nu a mai postat indiferent de voturi!

CONTRA! CONTRA! Nu ai experienta si pentru ce ai facut acum, sansele tale in aplicatiile viitoare sunt minime, spre 0!

CONTRA, level mic, nu esti ZEW.

Contra, ai aplicat si la VIP in acelasi timp.

Respins

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.