Jump to content

[B-zone TV] Summer Party - coming soon


Furtuna
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: "Summer Party" teaser
Gen: Actiune, Aventura
Data: 09 Iulie 2014
Scurta prezentare: In aceasta vara, cativa tovarasi se gandesc sa incinga o petrecere pe plaja. In cadrul pregatirilor, acestia intalnesc obstacole ce le vor trece cu brio pana la finalul filmului.
Link:
Alte precizari: Subtitrarea a fost realizata astfel incat au fost evitate cuvintele vulgare.
[b-zone TV] Summer Party teaser
Echipa Furtuna Studio recruteaza actori si scenaristi. Pentru mai multe detalii contactati-ma la adresa de email: catalin.furtuna99@gmail.com sau la adresa de Skype: furtuna.catalin

 

Edited by Furtuna Studio
Link to comment
Share on other sites

Ohh, Realy Nice Video, I Like it !

Good Job Man

 

Thank you very much! Strandy here ^.^

Edited by Furtuna Studio
Link to comment
Share on other sites

Salut, îmi place video-ul, dar la început nu prea se întelege ce ai scris, mai bine foloseai altă culoare.

Good job, ţine-o tot aşa.

 

 

Daca foloseam alta culoare iesea prea mult in evidenta, albul acela este perfect. Esti singurul care mi-a reclamat asta pana acum, probabil ai luminozitatea prea ridicata la ecran, sau in camera, chiar se intelege ce scrie. Multumesc :)

 

P.s: Am contul nou pe forum, si nu merge functia de "Quote".

Edited by Furtuna Studio
Link to comment
Share on other sites

Frumos..ne-a iesit bine!

 

La inceput nu se prea vede ce scrie...

M-am gandit si eu sa fac filme cu voce, dar asta doar cu multi actori...Acolo presupun ca doar tu ai vorbit...Daca n-ai 10-12 actori care sa vorbeasca mai bine nu mai faci decat sa-ti faci voce de magar la un personaj,la altu' voce de tocilar obosit si tot asa...

 

 

Sincer sa fiu, m-am uitat peste unul dintre videoclipurile tale recente (Aventurile lui Vasile) si mi se pare de o calitate inferioara fata de ce am produs noi aici, tinand deasemenea cont ca este doar teaserul ci nu rezultatul final. Deasemenea in productia ta am remarcat unele glume de prost gust care nu-si au locul. Si BTW: Tocilarii au alta voce?

@Furtuna Studio, repet good job!

Edited by Unite
Link to comment
Share on other sites

La inceput nu se prea vede ce scrie...

M-am gandit si eu sa fac filme cu voce, dar asta doar cu multi actori...Acolo presupun ca doar tu ai vorbit...Daca n-ai 10-12 actori care sa vorbeasca mai bine nu mai faci decat sa-ti faci voce de magar la un personaj,la altu' voce de tocilar obosit si tot asa...

Link to comment
Share on other sites

La inceput nu se prea vede ce scrie...

M-am gandit si eu sa fac filme cu voce, dar asta doar cu multi actori...Acolo presupun ca doar tu ai vorbit...Daca n-ai 10-12 actori care sa vorbeasca mai bine nu mai faci decat sa-ti faci voce de magar la un personaj,la altu' voce de tocilar obosit si tot asa...

 

Imi place parerea ta, dar nu presupui bine, nu am vorbit doar eu. Inca sunt in cautare de actori :)

Link to comment
Share on other sites

Felicitări, îmi place.

Deja este vara, ar trebui deja acea atmosferă veselă, muzică (house, electro, trance, etc), cam triste unele părți... te poți conduce de video-ul meu din spoiler.

Link to comment
Share on other sites

Felicitări, îmi place.

Deja este vara, ar trebui deja acea atmosferă veselă, muzică (house, electro, trance, etc), cam triste unele părți... te poți conduce de video-ul meu din spoiler.

 

Multumesc! In teaserul acesta am ales sa folosesc o coloana sonora mai linistita. Filmul original va avea alta coloana sonora, va fi o atmosfera buna. Inca o data, multumesc de parere!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari ! Chiar imi place cum ai organizat totul, sper sa fie facut de tine singur :) !

 

 

Multumesc! Partea de regie si montaj este facuta in totalitate de mine. La texte si la partea de actorie, bineinteles, am fost ajutat!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.