Jump to content

[B-zone TV] B-Vlog 1 - "Lansare"


Furtuna
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: B-Vlog 1 - "Lansare"
Gen: Comedie, Divertisment
Data: 19 Iulie 2014
Scurta prezentare: "B-Vlog" sau mai exact, B-zone Vlog, este o noua emisiune ce imita Vloguri adevarate. B-vlog va continua cu aceasta serie, urmand sa aducem in componenta sa si lucruri ce se intampla pe serverele RPG.
Link:
Cast:
Regizor, cameraman, scenarist - FurtunaS
Actor, regizor-secundar - AlexCez
Audio - AlexCez
Montaj - FurtunaS
Furtuna Studio este in cautare de actori. Pentru mai multe detalii contactati-ne la adresa de email: studio.furtuna@gmail.com sau la adresa de Skype: furtuna.catalin.

 

Link to comment
Share on other sites

, îmi place să văd un asemenea gen de filmuleț, a fost interesant dar puțin cam scurt, bravo.

 

Citatul de la sfârșit îmi place. ;)

 

Foarte frumos. Skyntei are dreptate in legatura cu durata clipului

Edited by 4FS Strandy
Link to comment
Share on other sites

, îmi place să văd un asemenea gen de filmuleț, a fost interesant dar puțin cam scurt, bravo.

 

Citatul de la sfârșit îmi place. ;)

 

Iti multumesc mult, Skyntei. Intradevar, a fost cam scurt. Pe viitor, vom implementa mai multe lucruri in el, il vom face din ce in ce mai lung. Totul tine de public, el iti modifica moralul si cheful de filmari. Multumesc inca o data!

Link to comment
Share on other sites

Nu-i rău puștiule ;) . Durata într-adevăr e cam scurtă, dar în general e bine. Aștept să văd și următoarele ediții. Keep the good work!

 

 

Pai sper sa iti placa urmatoarele editii, deja am obtinut alte voci, avem alte idei, echipa Furtuna Studio se extinde :). Daca doresti sa ne ajuti, la partea de actorie si audio, esti bine-venit!

Link to comment
Share on other sites

So Funny Video !

Good Job

With Wich Program did u record the Movie pls?

 

You don't know what happy i am, it's a romanian video but you like it.

 

I used Fraps to record, smooth camera for moving and Sound Recorder from Windows 7 to record the sound.

Link to comment
Share on other sites

 

You don't know what happy i am, it's a romanian video but you like it.

 

I used Fraps to record, smooth camera for moving and Sound Recorder from Windows 7 to record the sound.

It's Right that i"m english, but i could understand it ! And i like it, So Funny xD

Good Job Again

Link to comment
Share on other sites

E un clip reusit, continua emisiunea, chiar vrem sa vedem si alte stiri.

 

 

 

Multumesc, ma bucur ca va place! O sa avem un progam saptamanal in care va aparea emisiunea, pentru a putea filma si inregistra linistiti, fara sa ne grabim.

Link to comment
Share on other sites

Multumim tuturor de apreciere

E un clip reusit, continua emisiunea, chiar vrem sa vedem si alte stiri.

Chop, productia dureaza mult timp si aranjarea platoului deasemenea. Stay tunned pentru un nou episod mai lung, mai bun, mai amuzant.

Edited by AlexCez
Link to comment
Share on other sites

Ideea e buna dar ar fi mai amuzat daca videoclipul s-ar baza pe evenimente reale, gen codatii de la waruri, banatii pt cheats, suferinte, interventii, chesti care ne intereseaza si care MERITA caricaturizate !

Mult noroc

Link to comment
Share on other sites

Ideea e buna dar ar fi mai amuzat daca videoclipul s-ar baza pe evenimente reale, gen codatii de la waruri, banatii pt cheats, suferinte, interventii, chesti care ne intereseaza si care MERITA caricaturizate !

Mult noroc

 

Rabdare, amigo, rabdare. Episodul 2 din B-vlog va fi bazat pe noile update-uri, despre avantajele si dezavantajele aduse. Bineinteles, totul facut intr-un mod amuzant. Daca ai propuneri, te rog sa ni le comunici :)

Link to comment
Share on other sites

 

Rabdare, amigo, rabdare. Episodul 2 din B-vlog va fi bazat pe noile update-uri, despre avantajele si dezavantajele aduse. Bineinteles, totul facut intr-un mod amuzant. Daca ai propuneri, te rog sa ni le comunici :)

 

 

E frumos si a iesit bine. Eu zic ca merita sa continuati

 

Multumim pentru incurajare si sustinere! Va aparea episodul doi, care va arata o schimbare majora adusa vlogului. Mai mult ca sigur o sa va placa!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.