Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Reclamatie Alon67b - probleme


Danisasuke
 Share

Recommended Posts

Nume în joc: Daanisasuke
Numele celui reclamat: Alon67b
Descrierea situatiei:Draga Alon, dupa cum stii mi-au picat protectiile printr-un bug pe care Katzuno l-a luat la cunostinta si l-a confirmat. Eu mi-am recuperat restul cladirilor si am primit rollback pe zonele respective deoarece au fost grifate. Tu ai decis sa imi iei palatul, lucru pe care Katzuno il stie, dar am decis de bun accord sa nu iti scoatem protectiile pana nu iei la cunostinta situatia creata din cauza unui mic bug! Sper ca esti destul de matur sa intelegi ce s-a intamplat si sper ca esti constient ca nu poti sa pastrezi palatul meu. Te-am contactat prin acest intermediu deoarece nu am reusit sa te prind pe joc. Tot ce vreau este sa dai un mesaj ca ai luat la cunostinta, pentru ca vreau sa imi recuperez locul meu. Multumesc! :)
Martori: Tu, Eu, [AIM]Katzuno

Poze/Video-uri:Stim despre ce e vorba
Alte precizari: Sper ca ai inteles despre ce e vorba, multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Daanisasuke, nu ai niciun drept sa pastrezi tu palatul. Kepa & Alon67b au cautat 4-6 ore incontinuu pentru a gasi palatul. Castelul este al lui ZeroCritics, chesturile sunt ale lui. Nu incerca sa il indulcesti pe Katzuno cu minciuni cum ca palatul ar fii al tau, deoarece, dupa cum stim toti, nu este.

 

 

EDIT: "Reclamatie alon67b - probleme" . Daca cineva are probleme, tu esti acela. (la cap)

Edited by Cartofel
Link to comment
Share on other sites

Defapt tineri copilasi. ZeroCritics dupa cum stiti nu mai este printre noi. Au trecut cele 21 de zile si adio protectiile lui. Bun! Eu am luat tot ce avea, palat, shop, ferma etc. Apoi am facut in fiecare zi login, am stat 10-20 minute si am iesit, am colectat banii din spital etc. Printr-un bug pe care Katzuno il stie, au picat protectiile,iar voi ce ati facut? Ati furat cat ati putut. Doar palatul, a primit protectia lui alon. Ii multumesc si acum il astept sa se intoarca din vacanta si o sa mi-l dea inapoi. De ce? Pentru ca protectiile au cazut printr-un bug si locul era al meu. Katzuno stie situatia si nu, nu il indulcesc. Mi-a zis ca cum se intoarce Alon imi da palatul inapoi! Katzuno are in calculator dovezi ca am avut protectie acolo care a cazut fara motiv, prin bug! Asa ca nu ma intereseaza parerea voastra! Imi pare rau de tine Kepa, dar daca tot te bagi? De unde stiai tu ca mi-a cazut protectia? Ce stii tu si nu stim noi? Ai vre-o implicatie? Die981 vei primii warn pentru ca ai comentat neintrebat unde nu era treaba ta si Cartofel iti multumesc ca unul dintre cele 3 posturi ale tale a fost facut sa ma jignesti pe mine! Asta ma face fericit, ca iti pasa asa tare! :*

Edited by Danisasuke
Link to comment
Share on other sites

Are dreptate kepa :)

Vei primi 10% warn pe forum pentru acest post aiurea.

 

Daanisasuke, nu ai niciun drept sa pastrezi tu palatul. Kepa & Alon67b au cautat 4-6 ore incontinuu pentru a gasi palatul. Castelul este al lui ZeroCritics, chesturile sunt ale lui. Nu incerca sa il indulcesti pe Katzuno cu minciuni cum ca palatul ar fii al tau, deoarece, dupa cum stim toti, nu este.

 

 

EDIT: "Reclamatie alon67b - probleme" . Daca cineva are probleme, tu esti acela. (la cap)

Lorin, nu va mai bagati in numele meu. Da, el are dreptate, este un bug, nu stiu prin ce metode i-au cazut protectiile, desi ultimul sau login fusese la doar o zi in urma. Eu i-am inapoiat toate proprietatile si am instiintat toti jucatorii care le protejasera ca a fost o greseala din server, inexplicabila. Palatul chiar era protejat de el, inca din ziua in care ZeroCritics facuse 20 de zile de inactivitate. Imi pare rau pentru eforturile lui Alon si Kepa de a gasi acel palat, dar proprietarul actual si de drept este Daanisasuke.

 

Dovezile vi le voi arata in particular si o dovada in plus este faptul ca in camera principala erau mai multe chesturi puse de Daanisasuke.

 

 

@Daanisasuke,

 

Cum ti-am spus in joc ca totul va fi rezolvat de fata cu alon67b, puteai sa ma intrebi si cand intra, iar atunci aflai ca are cerere de inactivitate si nu mai iesea atata "tam-tam".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.