Jump to content

Plangere Lorin, Kepa limbaj


That Evil That Seph
 Share

Recommended Posts

Nume în joc: citricsquid
Numele celui reclamat: Lorin si Kepa
Descrierea situatiei: Limbaj, pentru staff hmmm..
Martori: AllenMinyo
Poze/Video-uri: http://imgur.com/1F1Mer9,yl5uc9f,GM7bjQC,QBkRspg#0
Alte precizari: La Lorin n-am prins ss cand jignise. pacat.


@@Cartofel, Nu jigniti? Cuvinte delicate? "prost" "degenerati" "maimute" sunt cat se poate de delicate nu? Aici ma refer la Kepa, se poate vedea in poze.
@@Keparianu, Ma bucur ca sunt cel mai mare reclamist, atata timp cat esti admin n-ar trebui sa ai comportamentul pe care l-ai avut de fata cu mine.
@@avatar90, Gata sefu', acu' ca te-ai bagat tu, am sa retrag postul. Indiferent daca oi avea partea mea de vina sau nu, acesta nu e limbaj de admin.
Eu m-am luat de un helper ca a dat kick aiurea iar el se baga aiurea jignindu-ne.


Citez din AchiLLes: "Ma asta se pune cu staffu". Pui, cand oi avea tu experienta mea atunci discutam.

 

@@Whaq, Noi te-am intrebat frumos de ce i-ai dat kick si tu ai inceput cu comentarii de genul "faceti-mi post", "ce v-as injura daca n-as avea helper", "daca pierd helperul va injur chiar daca iau ban"

Edited by Wikkid EvilSeph
Link to comment
Share on other sites

Tin sa te anunt ca eu si Kepa nu am jignit/injurat. Tu si citric ati inceput , noi doar ripostam cu cuvinte cat mai delicate. De exemplu eu nu am injurat, sunt cuminte decand am 1.5/3 warn

 

EDIT: Daca am fi facut noi din staff poze cu toate jignirile si injuraturile adresate la adresa noastra, nu cred ca v-ar fi placut.

Edited by Cartofel
Link to comment
Share on other sites

Nume în joc: citricsquid

Numele celui reclamat: Lorin si Kepa

Descrierea situatiei: Limbaj, pentru staff hmmm..

Martori: AllenMinyo

Poze/Video-uri: http://imgur.com/1F1Mer9,yl5uc9f,GM7bjQC,QBkRspg#0

Alte precizari: La Lorin n-am prins ss cand jignise. pacat.

Din poza ta reies doar niste cuvinte aruncate aiurea pe chat nu inteleg nimic, nu stiu cine cu cine se cearta sau ce ar trebui sa insemne toate aceste replici.

Desi lorin nu a avut nici un fel de limbaj doar kepa a sarit un pic calu, dar sunt sigur ca si tu ai partea ta de vina.

Link to comment
Share on other sites

citricsquid eu chiar nu inteleg de ce ai inceput aceast cearta,eu i-am dat kick din neatentie lu' allenminyo si cand s-a reconectat ai inceput sa sari la gatu meu ca de ce i-am dat kick si noi cum suntem uniti am ripostat cum zice si lorin cu cuvinte cat mai delicate dar tu tot nu ai incetat si am ajuns aici numai din vina ta,katzuno cer sa te uiti in log-uri,sa fii sigur ce decizii iei.

Link to comment
Share on other sites

citricsquid eu chiar nu inteleg de ce ai inceput aceast cearta,eu i-am dat kick din neatentie lu' allenminyo si cand s-a reconectat ai inceput sa sari la gatu meu ca de ce i-am dat kick si noi cum suntem uniti am ripostat cum zice si lorin cu cuvinte cat mai delicate dar tu tot nu ai incetat si am ajuns aici numai din vina ta,katzuno cer sa te uiti in log-uri,sa fii sigur ce decizii iei.

Nu conteaza ca ei va provoaca, sunteti admini, aveti MUTE, nu raspundeti si voi tot prin insulte.

Link to comment
Share on other sites

Lorin a fost demis din functia de helper inainte sa raspund la aceasta plangere.

 

Voi verifica logurile si voi reveni cu o sanctiune pentru Kepa. Bineinteles, daca tu ai starnit un conflict si el s-a limitat doar la o jignire minora "maimuta fara creier", Kepa nu va primi nimic.

 

Revin cu edit, cine mai posteaza dupa mine are 10% WARN

 

Edit:

 

Kepa primeste un avertisment verbal pentru jigniri minore. Ai grija data viitoare.

Edited by AIM Katzuno
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.