Jump to content
South NUTU

Din ce religie faci parte?

Din ce religie faci parte?  

162 members have voted

1. 1. Care este religia ta? // What's your Religion ?

Recommended Posts

7 minutes ago, AnxietyTBH said:

Transmite-le salutari parintilor tai. Ti-au spalat bine creierul...

"Ateii" sunt posibil cei mai toxici oameni de pe planeta. Fiecare crede in ce vrea si isi traieste viata cum vrea. Nu trebuie sa vina unul si sa-i zica ca nu e real. E real pentru el, nu trebuie sa fie si pentru tine. 

Nu cred ca trece o zi fara sa va luati de cineva pentru credinta pe care o are in Dumnezeu, vedeti-va de treaba. 

Si in plus, ai un vers la semnatura care il mentioneaza pe Dumnezeu, si pun pariu ca mai treci prin momente in care spui "Doamne ajuta", practicam ateismul doar cand trebuie sa ne dam destepti? 

Edited by woodstar
  • Like 1
  • Upvote 1

10 minutes ago, AnxietyTBH said:

Transmite-le salutari parintilor tai. Ti-au spalat bine creierul...

Hai să ne vedem fiecare de viața lui, nu e cazul sa vorbești despre părinții mei si de mine daca nu cunoști absolut nimic. :)

• Upvote 1

12 hours ago, woodstar said:

"Ateii" sunt posibil cei mai toxici oameni de pe planeta. Fiecare crede in ce vrea si isi traieste viata cum vrea. Nu trebuie sa vina unul si sa-i zica ca nu e real. E real pentru el, nu trebuie sa fie si pentru tine. 

Nu cred ca trece o zi fara sa va luati de cineva pentru credinta pe care o are in Dumnezeu, vedeti-va de treaba. 

Si in plus, ai un vers la semnatura care il mentioneaza pe Dumnezeu, si pun pariu ca mai treci prin momente in care spui "Doamne ajuta", practicam ateismul doar cand trebuie sa ne dam destepti? 

Nu ma rog la nimeni. Sunt niste versuri. 

Marina & The Diamonds

–   TEEN IDLE  se numeste melodia

Crestin ortodox. Prima religie ca si existenta, cu foarte multe dovezi de toate tipurile, conform carora, este singura religie corecta (care are pe Dumnezeu cel adevarat)

Am sa las asta aici.

asta.thumb.jpg.7bbbbea38787c6db72642e9898112f5d.jpg

Ateu

Ortodox.