Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

🚖San Fierro Taxi - Ședințe și activități / Meetings and activities👁‍🗨


DarreNa
 Share

Recommended Posts

Nume in joc: Roice95

Rank : 5

Activitate: LMS + Duels 1vs1

Data si ora: 22.04.2018 ora 20:00

Locatia: Sala de sedinte dupa care in Training Room.

Premiu: 50.000$ pentru primul castigator iar 50.000$ pentru celalalt.

Alte precizari: Aceasta activitate este optionala. Insa eu v-as ruga totusi sa va faceti timp pentru ea.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:PriseJderul

Rank :4

Activitate:Un fel de LMS va explic mai multe maine.

Data si ora:23/04 20:30

Locatia:Ne intalnim prima data HQ.

Premiu:70.000$

Alte precizari:Va astept in numar cat mai mare!Activitatea este optionala.

Edited by PriseJderul
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Roice95

Rank : 5

Activitate: Telefon fara fir (whisper) diferit. (OBLIGATORIE).

Data si ora: 28.04.2018 ora 20:00

Locatia: Ne intalnim mai intai in sala de sedinte.

Premiu: 400.000$

Alte precizari: Activitatea v-a fi OBLIGATORIE! Deci v-as ruga sa veniti in numar cat mai mare deoarece cei care nu vor ajunge vor fi sanctionati cu FW, cererile de invoire acceptate vor fi in numar de 3 sau 4. Daca aveti motive banale precum "plec in oras", "am treaba", nu vor fii acceptate! Cred ca va puteti face timp o ora pe saptamana sa va faceti prezenta la aceasta activitate. Voi fi ajutat de asemnea de catre HumDrumMinaj si Sckuasy, v-a fi o activitate foarte interesanta.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc : [TLG]El.NiNo 

Rank : ''(4) SF Dispatcher El.NiNo''

Activitate : Par Impar 

Data si ora : 24.04.2018 / 21:00

Locatia : Ne intalnim in Sala de sedinte pentru prezenta si dupa mergem in Training !

Premiu : $100,000

Alte precizari : Activitatea este OPTIONALA ! Va astept in numar cat mai mare , stiti ca de fiecare data ca prezenta conteaza daca asteptati sa luati rank up sau FW clear !

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Robertw0w.FAKETAXI

Rank : 4 - Dispatcher

Activitate: Duele Deagle 1v1.

Data si ora: 25.04.2018, 20:00.

Locatia: Training SF Taxi.

Premiu: 100,000$.

Alte precizari: Este o activitate OPTIONALA. Sper sa veniti in numar cat mai mare!

Edited by Robertw0www
Link to comment
Share on other sites

On 4/23/2018 at 9:38 AM, sL0wLy NiNo said:

Nume in joc : [TLG]El.NiNo 

Rank : ''(4) SF Dispatcher El.NiNo''

Activitate : Par Impar 

Data si ora : 24.04.2018 / 21:00

Locatia : Ne intalnim in Sala de sedinte pentru prezenta si dupa mergem in Training !

Premiu : $100,000

Alte precizari : Activitatea este OPTIONALA ! Va astept in numar cat mai mare , stiti ca de fiecare data ca prezenta conteaza daca asteptati sa luati rank up sau FW clear !

Activitatea a fost anulata fiindca nu am putut sa ajung la accea ora si cand am intrat cu 6 minute ma devreme am uitat ca sunt la jail !

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Robertw0w.FAKETAXI

Rank : 4 - Dispatcher

Activitate: Duele Deagle 1v1.

Data si ora: 25.04.2018, 21:00.

Locatia: Training SF Taxi.

Premiu: 100,000$.

Alte precizari: ACTIVITATE REPROGRAMATA LA ORA 21:00, CEL TARZIU ORA 21:10. Au intervenit niste probleme foarte urgente si a trebuit sa plec de acasa.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Furio[Legend]

Rank :4

Activitate: LMS

Data si ora: 01.05.2018 21:00

Locatia: In sala de sedinta si dupa mergem in Training.

Premiu: 100.000$

Alte precizari: *Activitatea este optionala ! Va astept in numar cat mai mare. Am pus ora asta pentru ca atunci sunteti mai multi liberi. 

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc : [TLG]El.NiNo 

Rank : ''(4) SF Dispatcher El.NiNo''

Activitate : Par Impar 

Data si ora : 03.05.2018 / 21:00

Locatia : Ne intalnim in Sala de sedinte pentru prezenta si dupa mergem in Training !

Premiu : $100,000

Alte precizari : Activitatea este OPTIONALA ! Va astept in numar cat mai mare , stiti ca de fiecare data ca prezenta conteaza daca asteptati sa luati rank up sau FW clear !

Edited by sL0wLy NiNo
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Furio[Legend]

Rank :5

Activitate: LMS

Data si ora: 07.05.2018 21:00

Locatia: In sala de sedinta si dupa mergem in Training.

Premiu: 100.000$

Alte precizari: *Activitatea este optionala ! Va astept in numar cat mai mare. Am pus ora asta pentru ca atunci sunteti mai multi liberi. 

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc : [TLG]El.NiNo 

Rank : ''(4) SF Dispatcher El.NiNo''

Activitate : Race 1v1

Data si ora : 09.05.2018 / 21:00

Locatia : Ne intalnim in Sala de sedinte pentru prezenta si dupa mergem in Training !

Premiu : $50,000

Alte Precizari : Activitatea este OPTIONALA! Va astept in numar cat mai mare ! Locul 1 - $50,000 | Locul 2 - $30,000 | Locul 3 - $20,000 ! 

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: WediN

Rank: 6

Activitate: Duele

Data si ora: 10/05/2018 ora 20:00

Locatia: Ne intalnim in HQ prima data pentru poza, dupa care totul o sa fie o minune dumnezeiasca.

Premiu: 500,000$.

Alte precizari: Eu cu BogdanINFINITE ne-am decis sa facem o activitate intre SF Taxi si Paramedic. Aceasta este OBLIGATORIE, deci sunteti OBLIGATI sa veniti la ea. Am decis sa fac activitatea cu scopul de a ne cunoaste mai bine si de a scapa de monotonia pe care o aveti unii dintre voi in cadrul factiunii. Sper sa va placa si sa veniti cat mai multi. Activitatea este sustinuta financiar de catre BogdanINFINITE si seiful factiunii SF Taxi ! O sa ne intalnim in HQ prima data pentru poze. Mai multe detalii o sa va spun in joc. Chiar daca n-o sa castigati macar va distrati si ramaneti cu ceva amintiri si voi de aici. Dupa poze o sa plecam spre Aeroport LS cu masinile factiunii unde acolo o sa ne intalnim cu cei din Paramedic. Sa va luati si job mecanic cativa ca sa nu avem probleme. Va pwp si va respect ! Daca nu puteti ajunge faceti o cerere de invoire la topicul "Invoiri sedinte si activitati", o sa fie acceptate toate invoirile.

 

                                                                                                                                                                        Daca apreciezi munca noastra, apasa pe Upvote.

Edited by North WediN
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Roice95

Rank : 5

Activitate: Secret (OBLIGATORIE)

Data si ora: 15.05.2018 ora 20:00

Locatia: Sala de sedinte dupa care Training room.

Premiu: 400.000$

Alte precizari: Aceasta activitate este OBLIGATORIE! Vor participa si membri Paramedics! alaturi de Lamaita1234. Deci sunteti obligati sa veniti, nu uitati ca nu voi accepta toate  cererile de invoire celor care au facut la activitatea de data trecuta, doar celor care au avut motiv "Preventiv" si intr-un final au venit. Am anuntat asta si atunci si pe parcurs, anunt si acum. Voi accepta doar pe un motiv bine intemeiat, si sa nu credeti ca o explicatie facuta in fuga o sa primeasca un raspuns pozitiv.

Edited by Roice Legend
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: HARDSTYLE.

Rank : ** (3) SF Cabbie **

Activitate: Voi organiza o activitate de tip LMS

Data si ora: 20:00 / pe data de / 14 mai (Luni)

Locatia: Ne vom intalni in sala de sedinte.

Premiu: 50.000$

Alte precizari: Activitatea este optionala, insa se va tine cont de prezenta

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: WediN

Rank: 6

Activitate: Special

Data si ora: 19/05/2018 ora 21:00

Locatia: Ne intalnim in HQ prima data pentru poze.

Premiu: 300,000$.

Alte precizari: Ne-am decis sa facem o activitate intre SF, LS si LV Taxi. Aceasta este OPTIONALA, deci NU sunteti obligati sa veniti la ea. Am decis sa fac activitatea cu scopul de a ne cunoaste mai bine si de a scapa de monotonia pe care o aveti unii dintre voi in cadrul factiunii. Sper sa va placa si sa veniti cat mai multi. O sa ne intalnim in HQ prima data pentru poze. Mai multe detalii o sa va spun in joc. Chiar daca n-o sa castigati macar va distrati si ramaneti cu ceva amintiri si voi de aici. Va pwp si va respect !

 

                                                                                                                                                                                                   Daca apreciezi munca noastra, apasa pe Upvote.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Roice95

Rank : 5

Activitate: OPTIONALA (1vs1).

Data si ora: 25.05.2018 ora 20:30

Locatia: Sala de sedinte dupa care training room.

Premiu: 50.000$

Alte precizari: Aceasta activitate este OPTIONALA deci nu sunteti obligati sa veniti, insa sper sa va faceti timp.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: WediN

Rank: 6

Activitate: Parada de ziua copilului + LMS intr-un training.

Data si ora: 01/06/2018 ora 20:00

Locatia: Ne intalnim in HQ prima data pentru poza.

Premiu: 200,000$.

Alte precizari: Eu cu JuSsTyn @JuSsTyn si Cataa @TL Cataane-am decis sa facem o activitate intre SF Taxi si LS Taxi. Aceasta este OPTIONALA, deci nu sunteti OBLIGATI sa veniti la ea. Am decis sa fac activitatea cu scopul de a ne cunoaste mai bine si de a scapa de monotonia pe care o aveti unii dintre voi in cadrul factiunii. Sper sa va placa si sa veniti cat mai multi. Activitatea este sustinuta financiar de catre SF Taxi si LS Taxi ! O sa ne intalnim in HQ prima data pentru poze. Mai multe detalii o sa va spun in joc. Chiar daca n-o sa castigati macar va distrati si ramaneti cu ceva amintiri si voi de aici. Dupa poze o sa plecam spre intersectie LV cu masinile factiunii unde acolo o sa ne intalnim cu cei din LS Taxi. Sa va luati si job mecanic cativa ca sa nu avem probleme. Va pwp si va respect !

 

 

 

Nume in joc: WediN

Rank: 6

Activitate: LCS cu taxi.

Data si ora: 02/06/2018 ora 20:00

Locatia: Ne intalnim in HQ prima data pentru poza.

Premiu: 200,000$.

Alte precizari: Eu cu JuSsTyn @JuSsTyn si Cataa @TL Cataane-am decis sa facem o activitate intre SF Taxi si LS Taxi. Aceasta este OPTIONALA, deci nu sunteti OBLIGATI sa veniti la ea. Am decis sa fac activitatea cu scopul de a ne cunoaste mai bine si de a scapa de monotonia pe care o aveti unii dintre voi in cadrul factiunii. Sper sa va placa si sa veniti cat mai multi. Activitatea este sustinuta financiar de catre SF Taxi si LS Taxi ! O sa ne intalnim in HQ prima data pentru poze. Mai multe detalii o sa va spun in jocVa pwp si va respect !

Edited by North WediN
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc : [TL]El.NiNo

Rank : **(5) SF Shift Supervisor [TL]El.NiNo **

Activitate : Ruleta Ruseasca

Data si ora : 31.05.2018 | 20:30

Locatia : Ne intalnim in Sala de sedinte pentru prezenta si dupa mergem in Training !

Premiu : $50,000 

Alte precizari : Activitatea este OPTIONALA ! Va astept in numar cat mai mare ! 

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Sir.SneeZy

Rank : **Cabbie (3)**

Activitate: Duele

Data si ora: 06/06/2k18

Locatia: Training Rooom

Premiu: 5o.0o0 g0g0sari.

Alte precizari: Daca nu va plac gogosarii am si niste castraveti.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Ședințe și activități / Meetings and activities👁‍🗨

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.