Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Ședințe și activități / Meetings and activities👁‍🗨


DarreNa
 Share

Recommended Posts

Nume in joc: Roice95

Rank : 4

Activitate: LMS + Duel.

Data si ora: 02.03.2018 ora 20:00.

Locatia: Training room SF Taxi.

Premiu: 100.000$ respectiv 100.000$

Alte precizari: Vom incepe activitatea cu LMS dupa care vom termina cu cealalta serie Duel-uri. Aceasta activitate este OPTIONALA deci nu sunteti obligati sa veniti.

Edited by Roice Legend
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:PriseJderul

Rank :3

Activitate:Mini quiz+Race.

Data si ora:4/9/2018 ora 19:00.

Locatia:Incepem in sala de sedinte.

Premiu:150.000$

Alte precizari:Am sa pun 6 intrebari.Primii 3 care raspund la o intrebare primesc un punct.Dupa cele 6 intrebari primii 5,se vor califica in urmatoarea etapa care va fi un race(daca este egalitate intre locul 5 si 6 am sa pun inca o serie de 3 intrebari).Urmatoarea etapa va fi un race.Am sa spun o propozite din care ar trebuii sa va dati seama care este locatia.Daca dupa 5 minute nu ajunge nimeni spun direct locatia.Locul 1:100.000$,locul 2 :30.000$ si locul 3:20.000$.Sper ca o sa fie o prezenta decenta.Activitatea este optionala.

 

Edited by PriseJderul
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:PriseJderul

Rank :3

Activitate:Duele cu masini pe chiliad.

Data si ora:4.10.2018 ora 20:05

Locatia:Incepem in sala de sedinte.

Premiu:100.000$

Alte precizari:Fiecare veti lua un taxi,si veti veni dupa mine pe chiliad.Acolo o sa faceti duele 1v1.Locul 1 60.000$ locul 2 40.000$

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: El.Nino

Rank : 3 (SF Cabbie)

Activitate: Dueluri/Duels

Data si ora: 22.03.2018 / 20:00

Locatia: HQ , sala de ședințe

Premiu: $100,000

Alte precizari: Vă aștept in număr cât mai mare . Activitatea este OPȚIONALĂ !

Edited by El Nin0
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Heisenberg
  • Rank: Lider
  • Activitate: Maraton (Optionala)
  • Data si ora: 24.03.18, ora 21:00
  • Locatia: La ei la sediu
  • Premiu: $100.000
  • Alte precizări: "M-am gandit sa organizez o activitate tip Marathon. O cursa prin apa, cu obstacole. Premiul este de 100.000 $." - Typhoon. Prezenta obtionala, dar mergeti sa va distrati. Eu din pacate nu voi fi prezent ca nu voi fi acasa.

 

  • Nick: Heisenberg
  • Rank: Lider
  • Activitate: Hide and Seek (Optionala)
  • Data si ora: 21.03.18, ora 20:00
  • Locatia: La noi la sediu
  • Premiu: $100.000
  • Alte precizări: Activitatea se va desfasura in TR la noi, vom colabora cu ei, doresc limbaj decent, sa ma ascultati in tot ce spun, doresc sa aratati ca sunteti educati si cu bun simt, ce va spun faceti
Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: KevLaR
  • Rank: 3
  • Activitate: LMS (Optionala)
  • Data si ora: 23.03.18, ora 21:00
  • Locatia: GSSF
  • Premiu: $50.000
  • Alte precizări: va astept, nu pot sa o pun mai devreme de ora aceea.
Edited by KevLaR
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:Mariane

Rank: 3

Activitate: Ruleta Ruseasca

Data si ora: 29.03.2018 ora 20:00

Locatia: Ne intalnim in training 

Premiu: 50.000$

Alte precizari:Va astept in numar cat mai mare!Activitatea este optionala.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Furio[Legend]

Rank : 3

Activitate: LMS (Last Man Standing)

Data si ora: 30.03.2018 20:00

Locatia: Training

Premiu: 100.000$

Alte precizari: Va astept in numar cat mai mare!Activitatea este optionala.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Furio[Legend]

Rank : 3

Activitate: Dueluri

Data si ora: 02.04.2018 20:00

Locatia: Training

Premiu: 100.000$

Alte precizari: Va astept in numar cat mai mare!Activitatea este optionala.

Edited by Furio Legend
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [TLG]El.Nino

Rank : 4

Activitate: Last Man Standing [LMS]

Data si ora: 10.04.2018 / 21:00

Locatia: GSSF

Premiu: $50,000

Alte precizari: Va astept in numar cat mai mare ![Activitatea este OPTIONALA]

Edited by El Nin0
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Heisenberg

Rank : Leader

Tema Sedintei: Sedinta lunara

Data si ora: 14.04.2018, ora 20:00

Locatia:  Sediu

Alte precizari: Prezenta obligatorie. Daca nu puteti ajunge, faceti o invire in topicul corespunzator.

Edited by Heisenberg ToV
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: WediN

Rank: 6

Activitate: Race

Data si ora: 15/04/2018 ora 20:00

Locatia: Ne intalnim in HQ prima data pentru poza, dupa care totul o sa fie o surpriza.

Premiu: 500,000$.

Alte precizari: Eu cu Typhoon ne-am decis sa facem o activitate intre companiile de taxi LS si SF. Aceasta este OPTIONALA, deci nu sunteti obligati sa veniti la ea. Am decis sa fac activitatea cu scopul de a ne cunoaste mai bine si de a scapa de monotonia pe care o aveti unii dintre voi in cadrul factiunii. Sper sa va placa si sa veniti cat mai multi. Activitatea este sustinuta financiar de catre Typhoon, florynn_fly, seiful factiunii SF Taxi si WediN ! O sa ne intalnim in HQ prima data pentru poze. Mai multe detalii o sa va spun in joc. Chiar daca este optionala o sa se tina cont de prezenta, pana la urma voi aveti sansa sa castigati banii acestia. Chiar daca n-o sa castigati, va garantez ca o sa fie cea mai frumoasa activitate la care ati mai participat vreodata, totul o sa fie o surpriza si ceva nou pentru voi. Va pwp si va respect !

 

                                                                                                     Daca apreciezi munca noastra, apasa pe Upvote.

Edited by North WediN
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: WediN

Rank: 6

Activitate: Race

Data si ora: 21/04/2018 ora 21:00

Locatia: Ne intalnim in HQ prima data pentru poza, dupa care totul o sa fie o surpriza.

Premiu: 500,000$.

Alte precizari: Eu cu Typhoon ne-am decis sa facem o activitate intre companiile de taxi LS si SF. Aceasta este OBLIGATORIE, deci sunteti OBLIGATI sa veniti la ea. Lasati orice activitate in weekend si intrati pe samp, daca la sedinta s-au dat sanctiuni si unii dintre voi nu va recunoasteti greselile, o sa mai facem cateva obligatorii. Am decis sa fac activitatea cu scopul de a ne cunoaste mai bine si de a scapa de monotonia pe care o aveti unii dintre voi in cadrul factiunii. Sper sa va placa si sa veniti cat mai multi. Activitatea este sustinuta financiar de catre Typhoon, florynn_fly, seiful factiunii SF Taxi si WediN ! O sa ne intalnim in HQ prima data pentru poze. Mai multe detalii o sa va spun in joc. Chiar daca este optionala o sa se tina cont de prezenta, pana la urma voi aveti sansa sa castigati banii acestia. Chiar daca n-o sa castigati, va garantez ca o sa fie cea mai frumoasa activitate la care ati mai participat vreodata, totul o sa fie o surpriza si ceva nou pentru voi. Va pwp si va respect ! Imi pare rau ca activitatea de data trecuta nu a putut sa se desfasoare, adminii nu au putut ajunge, mie mi s-a stricat modemul si din ce am inteles, server-ul isi dadea rr-uri. Daca nu puteti ajunge faceti o cerere de invoire la topicul "Invoiri sedinte si activitati".

 

                                                                                                     Daca apreciezi munca noastra, apasa pe Upvote.

Edited by North WediN
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc : [TLG]El.NiNo

Rank : (4) SF Dispatcher El.Nino 

Activitate : HnS [ Hide'n Seek ]

Data si ora : 18.04.2018 | 21:00

Locatie : HQ SF Taxi --> Training Room 

Premiu : $69,000

Alte precizari : Va astept in numar cat mai mare ! Activitatea este OPTIONALA !

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:PriseJderul 

Rank :4 

Activitate:Ghicitori. 

Data si ora:19.04.2018 20:05

Locatia:Ne strângem la hq

Premiu:50.000

Alte precizari:O sa spun 10 ghicitori, care răspunde la cele mai multe primul și corect câștiga. Știu ca premiul este mic dar va aștept în număr cât mai mare. Dacă o sa am timp o sa gândesc eu ghicitorile și sa fie despre factiune noastră, membrii și samp. 

Edited by PriseJderul
Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Ședințe și activități / Meetings and activities👁‍🗨

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.