Jump to content

Problema Animale


nairda10
 Share

Recommended Posts

Salut.

Pe 6.3.2014 am intrat si am observat faptul ca au disparut toate animalele, am vorbit cu mai multi si se pare ca nu era problema doar la mine, la un prieten s-a rezolvat (i`au inlocuit animalele) dar pe mine continua sa ma ignore cand cer sa se faca ceva, sincer nu prea mi se pare normal + ca stiu foarte bine cum au disparut si respectiv , un moderator sau unu care avea acces la comenzi , nu dau nume dar sunt 90% sigur ca stiu cine e, a folosit comanda "/kill all" neavand habar de ce face.

Link to comment
Share on other sites

Numai eu si mos avem acces la killall, avand in vedere ca katzuno e plecat, daca folosea cineva comanda aceea nu erai tu singuru care se plangea stai linistit, cel mai probabil au fost omorate.

Link to comment
Share on other sites

Pai nu sunt singuru si i`am zis lui mos de 3 ori si nu m`a bagat in seama + ca lu un prieten i le-a pus inapoi.

In seara aceasta sau maine dimineata voi reveni acasa, daca tu chiar zici ca aveai acele animale, voi avea nevoie de locul unde erau si data exacta cand au disparut.

Te asigur ca nimeni nu a folosit comanda /killall.

Link to comment
Share on other sites

Ok dar naiba mai stie cand au disparut acum 4-5 zile. In orice caz nu ma mai intereseaza ca le fac eu inapoi dar nu mi se pare ok deloc ce s-a intamplat pt ca daca aveam mai multe cine mi le dadea inapoi? Si nu aveam 3 animale in orice caz ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.