Jump to content

Interzicere Cleo la War.


SiSu cu S

Cleo interzis pentru mafii.  

98 members have voted

  1. 1. Fara cleo la war. Corect?

    • Da!
      62
    • Nu!
      36


Recommended Posts

Imi este greu sa votez. De ce? Sunt multe moduri CLEO care ajuta la a avea o experienta mai placuta pe server: digihp.cs iar la waruri damage informer. Astea sunt doar 2 ce mi-au venit in minte pe moment. Sunt argumente pro si contra cam in aceeasi masura.

Link to comment
Share on other sites

Bai, deci daca tu esti praf la war nu inseamna ca tre' sa se interzica CLEO.

 

Stiti doar sa acuzati de aim sau alte chestii, d'asta se umbla prin pc-uri (proprietate privata in moloz). Jucati-va naibii ca niste oameni normali si lasati oftica.

Link to comment
Share on other sites

Ceea ce ziceam si eu , daca aceasta este o dovada normala pentru aimbot eu imi si dau foc .

Pe vremuri cand era fostul sistem de war , se faceau Test TW si mai ales unipregalabilul [/aimtest] care pe acum admini filmeaza si dau ban aiurea fara o dovada test TW sau [/aimtest] .

Daca eu am avut aimbot , de ce nu mi-ati fii facut un [/aimtest] , ceea ce ma enerveaza pe mine cel mai mult ca eu nu am avut macar un [/aimtest] .

DH01 , putea sa imi dea ban cu o dovada mai '' speciala'' macar am precizat mai sus .

Vechiurile war-uri erau cele mai misto cum erau asa erau atat de bune si misto incat te multumea-i acum cam toti iau admin , si toti sunt smecheeri cu comanda [/ban] dar paacat ca unii sunt pe pile , ma rog .

100 % unii dintre voi veti zice ca am aimbot , dupa cum vedeti in video , dau 3/3 in spate , in spate nu cred ca mai are nimeni scapare pentru ca 1 , daca nu ai DMG Informer nu vezi , daca nu ai nu mai vezi tu cand iti scade si alte chestii . + cand aveam duel fata in fata dadeam 5/3 se mai poate vedea ca mai ratam din 2 gloante , unele persoane nu dau nume dau si 3/3 , cu deagle , dar 10/10 m4 ce sa mai zicem dar acestia niciodata nu sa fie prinsi , sunt prinsi doar cei care nu folosesc .

Link to comment
Share on other sites

@@Amigo,

Digi HP si HPVerlust ce am in cleo, restu nimic. Daca nu am aceste 2 moduri ce e? Sunt mai varza fara ele? Nu inteleg la ce va ajuta oameni buni.

Va arata " Waw asta mi-a scazut 45 cu deagle " mare branza. Moduri anti lag, mie imi este tot una cu sau fara, acelasi FW il am.

Link to comment
Share on other sites

Normal regenesis ca-i trimiți pe altii la antrenamente,dar uiti un lucru. RDT detine cel puțin 5 codati cu experienta care scap foarte usor de adminii astia pusi pe pile.

 

Rdt a prins grai odata cu introducerea cleo la fel multe alte ganguri.

Link to comment
Share on other sites

Yes, well first of all as everyone know that cleo can be use for normal mods and for cheats too, so without it will be much better for everyone, for gang members and for admins that will make their job much easier to catch cheaters ,a nice day.

Link to comment
Share on other sites

PRO, dar sa fie asa : Doar cei din gang sa nu aiba voie cu cleo deoarece cei din factiuni pasnice nu vad cu ce ar incurca nu se baga ei peste waruri pentru ca sunt sanctiuni. Au aparut multi magicieni de level 10-11 care fac cate 10-1 15-2

Link to comment
Share on other sites

 

 

Eu detin niste moduri folositoare pentru SAMP cum ar fi: Memory2048

Hahaha, memory acela poate fi denumit, poate e renko dar nu stii nici tu ce ti-ai pus pe acolo. Alta viata fara cleo o sa veizi.

O sa va fie si drag sa veniti la waruri fara cleo ;)

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, memory acela poate fi denumit, poate e renko dar nu stii nici tu ce ti-ai pus pe acolo. Alta viata fara cleo o sa veizi.

O sa va fie si drag sa veniti la waruri fara cleo ;)

Daca vrei, iti pot da .cs-ul cu placere sa te convingi si tu ca nu e cheat sau ceva

Link to comment
Share on other sites

Adminii nu stiu sa caute asta e problema...ar fi indiferent, mai nou exe e puterea.

 

apropo, exista asi /cleo finder care gaseste acel aim.cs.

 

.exe e mai greu de detectat cu metodele de cautare de aici...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.