Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Bug rob


Catalin1994 ToV

Recommended Posts

Nick-ul tau: Catalin1994

Server: Rpg1
Descrierea bugului: Am vrut sa dau rob si imi spune ca nu am grup de 4 persoane. Am schimbat oamenii de rob si imi apare acelasi mesaj. Mentionez ca toti aveam 10 rob points+.
Screenshot(s): http://i.imgur.com/hmHrCjJ.png

Link to comment
Share on other sites

Trebuia sa dai un relog si isi revenea, se mai intampla ca jocul sa se desyncronizeze cu statusul tau...

Mie pana ieri nu mi s-a intamplat si am dat rob de foarte multe ori, deci e un bug si trebuie reparat. Nu poti sa dai relog mereu cand vrei sa dai rob, cateodata e politia dupa tine, cateodata e masina personala furata etc.

Link to comment
Share on other sites

Mie pana ieri nu mi s-a intamplat si am dat rob de foarte multe ori, deci e un bug si trebuie reparat. Nu poti sa dai relog mereu cand vrei sa dai rob, cateodata e politia dupa tine, cateodata e masina personala furata etc.

Nu e bug al serverului, avea desync de aia nu mergea. E vina netului lui, serverul nu are nici o problema, sa isi schimbe provideru intr-unu care ii ofera un net bunicel si nu de tot ... si sa vezi apoi ca ii merge. Serverul n-are nici o treaba cu asta, el cerea informatiile de la client (de la tine/el), netul lui ii raspundea cu informatiile, dar fiindca netul lui nu era asa bun se desyncroniza si ii trimitea alte informatii (care s-au intamplat mai devreme, cand nu erau 4 in masina). Pe scurt, cauta un provider mai bun de net.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.