Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[B-Zone TV] Beg 4 Lenity - The Rise


paulyks
 Share

Recommended Posts

În caz că vreți să vedeți scenariul:

 

 

Melodia de fundal sa fie asta:

 

La 0:02 sa apara logo-ul nostru. http://i.imgur.com/F5Wl1j3.png

La 0:06 apar eu vorbind la telefon. (Îmi chem membrii)

La 0:12 sunt eu intr-un HQ care ar trebui sa aiba un calculator inauntru. Incep sa le vorbesc (/chat)

La 0:30 apare pe calculator o poza cu niste lideri de clan, clanul meu fiind pe ultimul loc, iar sus sa scrie "Clan leaders". ( in total o sa fie 4 lideri de clan, 5 cu tot cu mine)

La 0:37 incep sa gesticulez ca si cum doresc sa ii batem mar.

La 0:42 (cand e acel mic drop) incep sa fac /chant si toti membrii mei incep sa fuga, isi iau armele dintr-un dulap ceva, si dupa ies din HQ. Isi iau masinile (Infernus, Bullet, Sultan, Elegy, Turismo, Banshee, adica doar din astea scumpe) si incep sa se duca dupa cei din clanuri.

La 0:57 (la drop) incepe atacul. Toti membrii din clanul advers sunt intr-un anumit loc si 2 din clanul meu ii omoara cu M4. Toti trebuie sa fie morti pana la 1:02. La 1:04 apare o poza cu un lider de clan cu un X rosu pe el (ca si cum l-am eliminat de pe lista) (atunci cand in melodie este acea mica pauza pui poza, nu trebuie sa dureze mult)

Fix dupa 1:04 (cand e drop din nou) incepe alt atac. Toti membrii din alt clan advers sunt omorati de grenadele aruncate de cativa membrii de-ai mei.

La 1:12 se termina atacul si apare iar poza cu liderul taiat de pe lista (fix dupa cea din melodie zice zap, la paw dispare poza)

La 1:13 incepe alt atac. Aici membrii din celalalt clan vor fi omorati cu bazooka.

La 1:19 se termina atacul. Apare iar poza cu liderul taiat de pe lista.

La 1:21 incepe ultimul atac. Membrii din clanul advers vor fi omorati de un avion in cadere.

La 1:27 cand aia din melodie zice "PAW" trebuie sa cada avionul pe ei. La 1:28 apare poza cu ultimul lider taiat de pe lista.

La 1:29 apar eu la HQ felicitandu-mi membrii (folosesti /sup)

Si vreo 10 secunde apar doar eu pe acel panou, adica poza mea, deasupra sa scrie #1 Beg 4 Lenity.

La 1:45 melodia se aude din ce in ce mai incet si totul se intuneca treptat.

Dupa vreo 2 secunde de liniste si de intuneric incepe melodia asta:

Sa pui acelasi efect in film la inceput ca si la cel din linkul de mai sus.

Pe aceasta melodie aparem toti cei din B4L, in Jizzy, langa multe femei, avem bautura la noi, etc.

Toata chestia cu Jizzy sa dureze cam 10 secunde.

La final, apare "Beg 4 Lenity" scris exact cu culoarea aia (codul culorii este #ff6600) si dupa motto-ul nostru "Only the strong survive", scris cu alb.

 

Alte precizari pentru film:

Esti genial. Felicitari tie si lui paulyks pentru acest film minunat.

 

Bravo actorilor!

Edited by FConstantin
Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos, genial. Ti-am dat +1

Tot asa si nu te lasa de treaba. GG ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.