Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

🚓LV Police Department🚓 - 📋 Sugestii | Suggestions 📋


Black Thief
 Share

Recommended Posts

 

  • Nick:DJmix
  • Rank:3
  • Vechime:4 Lunii.
  • Sugestia:Sa se adauge intr'o parte un Code list, unde putem sa vorbim cifral adica cand vrem sa punem radar sa folosim un cod ceva de genul 10-1 strip ( sa fie mai multe cazuri de exemplu cand intrebi de un radar in zona nu stiu este o idee iar liderul poate sa o dezvolte).
  • Alte precizari:Daca sunteti de acord cu mine + 1 (Multumesc).

 

Propunere respinsa. Unii abia vand cand se intreaba RADAR THE STRIP si vrei sa vada acel cod?...

Link to comment
Share on other sites

Nick:DJmix

Rank:3

Vechime: 5 Lunii.

Sugestia:

1. Cei de la rank 3 sa poata sa mearga dupa w3-w4, dupa parerea mea cei care poarta acest rank sunt destul de pregatiti atat cat au experienta dar si au cu sa se duca dupa ei (inf,nrg etc).

2.La fiecare 1 luna sa se organizeze cate un antrenament special de ex un blocaj rutier la intersectie, o razie la mafii.

3.Sa se creeze un nou topic numit Instruirea Generala iar aici cei care nu-si amintesc regulamentul sau nu inteleg anumite regulii sa posteze acolo iar in joc sa-l ia un r3+ sau r4+ la instruire si sa-i explice totul pe indelete si clar.

4.Din cate am observat la antrenamente, totul tine numai de swat adica cum sa tragi cu armele deagle,m4,mp5 etc, dar de ce nu se efectueaza si unele intrebarii de cultura generala pt road sau alte antrenamente specifice si pentru echipa Road acesteia fiind o echipa rutiera si nu una care merge dupa suspecti cu wanted.

Alte precizari:Sper ca o parte din regulii sa se aplice, iar la aceea cu instruirea generala se poate dezvolta cred ca liderul stie despre ce este vorba, multumesc ( +1).

Link to comment
Share on other sites

Nick:DJmix

Rank:3

Vechime: 5 Lunii.

Sugestia:

1. Cei de la rank 3 sa poata sa mearga dupa w3-w4, dupa parerea mea cei care poarta acest rank sunt destul de pregatiti atat cat au experienta dar si au cu sa se duca dupa ei (inf,nrg etc).

2.La fiecare 1 luna sa se organizeze cate un antrenament special de ex un blocaj rutier la intersectie, o razie la mafii.

3.Sa se creeze un nou topic numit Instruirea Generala iar aici cei care nu-si amintesc regulamentul sau nu inteleg anumite regulii sa posteze acolo iar in joc sa-l ia un r3+ sau r4+ la instruire si sa-i explice totul pe indelete si clar.

4.Din cate am observat la antrenamente, totul tine numai de swat adica cum sa tragi cu armele deagle,m4,mp5 etc, dar de ce nu se efectueaza si unele intrebarii de cultura generala pt road sau alte antrenamente specifice si pentru echipa Road acesteia fiind o echipa rutiera si nu una care merge dupa suspecti cu wanted.

Alte precizari:Sper ca o parte din regulii sa se aplice, iar la aceea cu instruirea generala se poate dezvolta cred ca liderul stie despre ce este vorba, multumesc ( +1).

1. RESPINS - nu putem face asta numai pentru departamentul nostru + ca wanted 3-4 este pentru cei din F.B.I.

2. Vom incerca, insa cel putin blocajele rutiere inseamna kamikaze, bubuituri etc.!

3. Nu cred ca este nevoie de un topic special pentru asa ceva deoarece jucatorii pot reciti singuri regulamentele iar daca au nedumeriri pot contacta un rank superior prin PM sau sa caute pe cineva in joc sa ii explice!

4. Ma voi gandi la acest lucru, eventual la organizarea unor antrenamente separate in functie de echipe!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: TheoNeuer

  • Rank: 4

Vechime: 5 luni si 11 zile dupa calculele mele.

Sugestii:

1. Propun sa se faca o modificare la regulamentul actual (sa se propuna mai intai adminilor de level 4+). Noi in prezent nu avem voie sa tragem spre cei cu wanted CU drept sau cei fara wanted. Insa sa zicem eu merg dupa un trucker, el opreste dar nu vrea sa coboare. Sa am voie sa-i sparg rotile (doar la roti am voie sa trag). In cazul in care masina ii bubuie ca am tras aiurea si-mi face post, iau FW. Daca imi face post ca i-am spart rotile nu iau nimic. Este mult mai role-play, plus ca putem sa-i oprim mai usor pe cei "smecheri"

2. Organizarea unui antrenament aerian sa zicem asa. Stiu ca in NG e chestia asta, dar totusi nu strica sa zicem sa fim mobilizati in cazul in care se face DM de pe Restaurant LS sa zicem. Trebuie sa luam heli. Pana ajungem noi sus, chiar daca sunt aproape 100m, bubuim. Prin acest antrenament sa invatam sa manevram aparatele de zbor pentru situatii limita.

3. Daca nu ma insel, cand am intrat eu in PD, pentru o licenta confiscata se puneau 2 puncte la raport. Poti sa propui unui admin 4+ si probabil se va reimplementa. Un membru roads face mult mai greu raportul ca unul SWAT + ca o licenta rar confiscam.

4. Scoaterea jobului Detective ca job obligatoriu. Sa fim obligati sa-l avem la activitati, sedinte, antrenamente sau in niste perioade stabilite de lider cu scopul X. Nu ca vreau sa fac work sau ceva, nu joc pentru avere. Nici nu ma intereseaza banii :)). Da' totusi nu strica sa putem avea ce job vrem oricand, deoarece pana la urma nu ne foloseste la nimic jobul Detective daca nu suntem duty. In plus, daca nu ma insel, suntem singurul departament cu job obligatoriu si printre singurele factiuni ce impun asta. Daca si la pasnice s-a scos, de ce sa nu se scoata si la noi?

5. Dupa cum a zis si DJMix mai sus. Adaugarea unui topic "LV Police Department - Nelamuriri / Doubts". Stiu ca repet si ca deja ai respins-o, insa eu consider ca nu e o idee rea. Doar membrii rank4+ pot raspunde la acele nelamuriri, considerand ca sunt membrii cu o vechime de peste 88 de zile (cca. 3 luni) in factiune. De asemenea, cei rank4+ sunt obligati sa raspunda la acele nelamuriri.

6. Momentan nu avem membrii din alte tari care nu vorbesc romana insa regulamentul actual trebuie tradus in limba engleza (actualizat). Ca de exemplu, la test log poate fi o intrebare "Ai voie sa confisti carnetul unui player AFK?". El o sa zica nu deoarece regulamentul in engleza nu a fost actualizat si poate fi respins. De asemenea, nici comenzile departamentului nu sunt traduse din Romana in Engleza. Pentru actualizarea regulamentului in engleza ma ofer chiar eu.

Alte precizari: Neh, mersi ca le-ai citit, sper sa si accepti cateva din ele :))

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: TheoNeuer
  • Rank: 4
  • Vechime: 5 luni si 11 zile dupa calculele mele.
  • Sugestii:
  • 1. Propun sa se faca o modificare la regulamentul actual (sa se propuna mai intai adminilor de level 4+). Noi in prezent nu avem voie sa tragem spre cei cu wanted CU drept sau cei fara wanted. Insa sa zicem eu merg dupa un trucker, el opreste dar nu vrea sa coboare. Sa am voie sa-i sparg rotile (doar la roti am voie sa trag). In cazul in care masina ii bubuie ca am tras aiurea si-mi face post, iau FW. Daca imi face post ca i-am spart rotile nu iau nimic. Este mult mai role-play, plus ca putem sa-i oprim mai usor pe cei "smecheri"
  • 2. Organizarea unui antrenament aerian sa zicem asa. Stiu ca in NG e chestia asta, dar totusi nu strica sa zicem sa fim mobilizati in cazul in care se face DM de pe Restaurant LS sa zicem. Trebuie sa luam heli. Pana ajungem noi sus, chiar daca sunt aproape 100m, bubuim. Prin acest antrenament sa invatam sa manevram aparatele de zbor pentru situatii limita.
  • 3. Daca nu ma insel, cand am intrat eu in PD, pentru o licenta confiscata se puneau 2 puncte la raport. Poti sa propui unui admin 4+ si probabil se va reimplementa. Un membru roads face mult mai greu raportul ca unul SWAT + ca o licenta rar confiscam.
  • 4. Scoaterea jobului Detective ca job obligatoriu. Sa fim obligati sa-l avem la activitati, sedinte, antrenamente sau in niste perioade stabilite de lider cu scopul X. Nu ca vreau sa fac work sau ceva, nu joc pentru avere. Nici nu ma intereseaza banii :)). Da' totusi nu strica sa putem avea ce job vrem oricand, deoarece pana la urma nu ne foloseste la nimic jobul Detective daca nu suntem duty. In plus, daca nu ma insel, suntem singurul departament cu job obligatoriu si printre singurele factiuni ce impun asta. Daca si la pasnice s-a scos, de ce sa nu se scoata si la noi?
  • 5. Dupa cum a zis si DJMix mai sus. Adaugarea unui topic "LV Police Department - Nelamuriri / Doubts". Stiu ca repet si ca deja ai respins-o, insa eu consider ca nu e o idee rea. Doar membrii rank4+ pot raspunde la acele nelamuriri, considerand ca sunt membrii cu o vechime de peste 88 de zile (cca. 3 luni) in factiune. De asemenea, cei rank4+ sunt obligati sa raspunda la acele nelamuriri.
  • 6. Momentan nu avem membrii din alte tari care nu vorbesc romana insa regulamentul actual trebuie tradus in limba engleza (actualizat). Ca de exemplu, la test log poate fi o intrebare "Ai voie sa confisti carnetul unui player AFK?". El o sa zica nu deoarece regulamentul in engleza nu a fost actualizat si poate fi respins. De asemenea, nici comenzile departamentului nu sunt traduse din Romana in Engleza. Pentru actualizarea regulamentului in engleza ma ofer chiar eu.
  • Alte precizari: Neh, mersi ca le-ai citit, sper sa si accepti cateva din ele :))

 

1. Respins - ii poti acorda neconformare apoi runner sau daca fuge pe jos il poti omori.

2. Daca voi reusi voi incerca sa iau legatura cu cei din conducerea NG poate organizam un mic antrenament aerian cu ei, insa doar cei cu rank3+

3. Respins - nu cred ca Master a facut asta fara sa isi dea seama. Nu este greu sa iei o licenta. Trebuie doar sa iti dai interestul.

4. Respins - aveti un interval orar in care puteti folosi ce job vreti. Mi se pare normal ca atunci cand esti intr-o factiune sa ai anumite obligatii iar asta este si va ramane una dintre ele. Daca vreti sa faceti bani din joburi puteti face asta pe un cont secundar sau in perioada de timp stabilita!

5. Ma voi gandi la asta insa momentan sunt de parere ca e mai ok cum am zis eu...

6. Astept sa ma contactezi oricand doresti pentru a te ajuta la actualizarea regulamentului EN!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:DJmix

  • Rank:4

Vechime:5-6 lunii.

Sugestia:Sa se creeze un nou topic LV Police-Departament Evidenta Seif etc, in care aici vor fi bagati banii din blacklist si tot in acest topic sa se posteze evidenta cat ai bagat si din ce motiv, asa vom stii cine a bagat banii din bl etc sau cand se scot banii din acesta si motivul

Alte precizari:Bafta! (+1 care sunt de acord).

Edited by DJmix LVPD
Link to comment
Share on other sites

  • Nick:oldrad

  • Rank:4(Lieutenant)

Vechime:19.11.2015

Sugestia:Eu propun ca in saptamana 25.04.2016-01.04.2016 sa atingem 6000 de puncte in total!

Alte precizari:Am facut aceasta propunere deoarece doresc ca graficul sa ajunga macar intr-o singura saptamana la 6000 de puncte!Mersi frumos ca ma-ti ascultat si doresc ca acest vis al meu sa il indeplinim!

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick:DJmix
  • Rank:4
  • Vechime:5-6 lunii.
  • Sugestia:Sa se creeze un nou topic LV Police-Departament Evidenta Seif etc, in care aici vor fi bagati banii din blacklist si tot in acest topic sa se posteze evidenta cat ai bagat si din ce motiv, asa vom stii cine a bagat banii din bl etc sau cand se scot banii din acesta si motivul
  • Alte precizari:Bafta! (+1 care sunt de acord).

 

 

Momentan e ok asa, deci propunere respinsa. Vom vedea pe viitor cum vor evolua lucrurile!

 

  • Nick:oldrad
  • Rank:4(Lieutenant)
  • Vechime:19.11.2015
  • Sugestia:Eu propun ca in saptamana 25.04.2016-01.04.2016 sa atingem 6000 de puncte in total!
  • Alte precizari:Am facut aceasta propunere deoarece doresc ca graficul sa ajunga macar intr-o singura saptamana la 6000 de puncte!Mersi frumos ca ma-ti ascultat si doresc ca acest vis al meu sa il indeplinim!

Aceasta nu este o propunere si nu tine de mine!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: DariusZ.

  • Rank: 4

Vechime: 4 luni, 2 saptamani si o zi.

Sugestia: Propun sa facem un mic eveniment saptamanal in cadrul factiunii, ce consta in "cele mai multe droguri confiscate intr-o saptamana". Premiu 25k, sponsorizat de mine. Evenimentul consta in cele mai mult droguri confiscate intr-o saptamana, adica daca confisti de la cineva 85g, de la altul 1260 si de la altul 124 sa fie 85+124+1260=1.469grame.

Alte precizari: -

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: DariusZ.
  • Rank: 4
  • Vechime: 4 luni, 2 saptamani si o zi.
  • Sugestia: Propun sa facem un mic eveniment saptamanal in cadrul factiunii, ce consta in "cele mai multe droguri confiscate intr-o saptamana". Premiu 25k, sponsorizat de mine. Evenimentul consta in cele mai mult droguri confiscate intr-o saptamana, adica daca confisti de la cineva 85g, de la altul 1260 si de la altul 124 sa fie 85+124+1260=1.469grame.
  • Alte precizari: -

 

Ma voi gandi la aceasta propunere!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Puiu_Alin

Rank: 4

Vechime: 5luni

Sugestia: Propun ca toti membri care primesc post cum ca au mers pe contra sens sa primeasca advertismente sau chiar sanctiuni. Am vazut cateva posturi in care unii colegi merg pe contra sens. Nu am nimic cu niciun coleg, ii respect pe toti indiferent de rank, dar noi cei din PD ar trebui sa fim un exemplu pentru ceilalti, nu sa mergem pe contra sens sa abuzam de functie. Zicea intr-un post un coleg Mihai, ca e doar un joc si sa nu se supere pe el ca a mers si el pe contra sens. Dar Mihai daca te-ar lasa si pe tine fara carnet, ai mai termina raportul? E corect ca noi sa mergem pe contra sens, cand suntem fara /duty? In timp ce lucram la un anune job? Eu nu imi amintesc sa fi citit asta in regulament. Asa cum noi confiscam carnete pentru contra sens, sa fie si pentru noi anumite sanctiuni.

Alte precizari: - Chiar daca am suprat anumiti colegi cu aceasta sugestie, nu uitati ca trebuie sa respectam anumite reguli de circulatie la fel ca toti cei care sunt civili.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Puiu_Alin

Rank: 4

Vechime: 5luni

Sugestia: Propun ca toti membri care primesc post cum ca au mers pe contra sens sa primeasca advertismente sau chiar sanctiuni. Am vazut cateva posturi in care unii colegi merg pe contra sens. Nu am nimic cu niciun coleg, ii respect pe toti indiferent de rank, dar noi cei din PD ar trebui sa fim un exemplu pentru ceilalti, nu sa mergem pe contra sens sa abuzam de functie. Zicea intr-un post un coleg Mihai, ca e doar un joc si sa nu se supere pe el ca a mers si el pe contra sens. Dar Mihai daca te-ar lasa si pe tine fara carnet, ai mai termina raportul? E corect ca noi sa mergem pe contra sens, cand suntem fara /duty? In timp ce lucram la un anune job? Eu nu imi amintesc sa fi citit asta in regulament. Asa cum noi confiscam carnete pentru contra sens, sa fie si pentru noi anumite sanctiuni.

Alte precizari: - Chiar daca am suprat anumiti colegi cu aceasta sugestie, nu uitati ca trebuie sa respectam anumite reguli de circulatie la fel ca toti cei care sunt civili.

Nu trebuie facuta o propunere pentru asa ceva, fiindca oricum jucatorii vor fi sanctionati pentru greselile care le fac!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: w1kEEEd

  • Rank: Officer

Vechime: aproape 4 săptămâni

Sugestia: Propun să intrăm toți colegii din LVPD pe SLACK (https://lvpd-rpg-b-zone-ro.slack.com).

Ce este Slack?

Slack este un website. Eu am creat un grup numit lvpd-rpg-b-zone.ro. În acest grup se regăsesc canalele: caterincă, dovezi, general, nelămuriri (se pot scoate/adăuga/modifica).

Cum folosesc Slack?

Pentru a folosi Slack trebuie să te conectezi la adresa https://lvpd-rpg-b-zone-ro.slack.comdar poți să descarci și aplicația Slack. Pentru a fi în grupul LVPD B-ZONE RPG trebuie să-mi trimiteți mie un PM cu e-Mailul vostru și numele vostru complet (Nume Prenume), apoi veți primi un e-Mail pe adresa care mi-ați dat-o și după veți continua și veți face parte din grupul de Slack.

Este practică?

Părerea mea este că e foarte practică deoarece suntem un departament. Ne putem ajuta mai ușor, putem face o mică caterincă cu toții nu pe /r riscând FW, MUTE sau cenzură de la server. Multe comunități (STAFF-ul) folosesc această metodă de comunicare pentru a se lămuri, ș.a.m.d.

  • Alte precizari: Sper să fie acceptată, pentru mai multe informaÈ›ii mă poÈ›i căuta apoi să includem toÈ›i membrii. Sper să fie de folos.

Link to comment
Share on other sites

 

Ce este Slack?

Slack este un website. Eu am creat un grup numit lvpd-rpg-b-zone.ro. În acest grup se regăsesc canalele: caterincă, dovezi, general, nelămuriri (se pot scoate/adăuga/modifica).

Cum folosesc Slack?

Pentru a folosi Slack trebuie să te conectezi la adresa https://lvpd-rpg-b-zone-ro.slack.comdar poți să descarci și aplicația Slack. Pentru a fi în grupul LVPD B-ZONE RPG trebuie să-mi trimiteți mie un PM cu e-Mailul vostru și numele vostru complet (Nume Prenume), apoi veți primi un e-Mail pe adresa care mi-ați dat-o și după veți continua și veți face parte din grupul de Slack.

Este practică?

Părerea mea este că e foarte practică deoarece suntem un departament. Ne putem ajuta mai ușor, putem face o mică caterincă cu toții nu pe /r riscând FW, MUTE sau cenzură de la server. Multe comunități (STAFF-ul) folosesc această metodă de comunicare pentru a se lămuri, ș.a.m.d.

  • Alte precizari: Sper să fie acceptată, pentru mai multe informaÈ›ii mă poÈ›i căuta apoi să includem toÈ›i membrii. Sper să fie de folos.

 

Propunere respinsa! Nu am cum sa oblig membri sa isi faca cont si sa intre pe aceasta platforma!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: TheoNeuer

  • Rank: 5

Vechime: mare

Sugestia 1: Să schimbăm ora antrenamentului. În loc de 21 să fie să zicem 19 sau 20. Probabil unii sunt obosiți și nu pot sta până așa târziu. Ar ajuta.

Sugestia 2: Când organizăm un antrenament se va posta pe forum cu măcar 6h înainte că urmează un antrenament cu exercițiile x, y, z. Zic asta pentru că niciun antrenor nu vine cu exercițiile pregătite și când e vorba de antrenament, de 8 luni numa' Duele și Cerc știm la antrenament. Să facem și ceva diferit ce trebuie analizat dinainte pentru a nu apărea probleme pe parcurs. În plus, să știe și membrul ce-l așteaptă. Exercițiile de acolo nu au voie sa fie modificate/înlocuite. (Ca la NG)

Sugestia 3: Când suntem mai mulți on să facem un blocaj la intersecție sau oriunde altundeva pe raza orașului LV. Nu e nevoie de prezența unui lider, nici obligatoriu a unui admin. Oricum, dacă se anunță pe /gov, automat vor veni admini care să sancționeze kamikaze și astea. Nu e nevoie de mare organizare, decât de o cooperare din partea civililor.

Sugestia 4: Propun ca un rank 5+ să poată accepta cererile de la transferuri echipe, nu doar liderul. Singura grijă a liderului va fi să spună când deschide cererile să spună câți membrii pot intra în SWAT.

Alte precizari: Nu, aceste propuneri o să ajute destul de mult facțiunea, zic.

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: ionutmihai
  • Rank: detectiv
  • Vechime: nu stiu
  • Sugestia: sa fie gandite niste reguli noi pentru droguri si locurile si momentele in care pot fi luate sau nu.

 

 

Aceasta propunere nu depinde doar de mine!

 

  • Nick: DetroiT
  • Rank: 4
  • Vechime: 7 luni
  • Sugestia: Crearea unui Topic cu grup WatsApp ne va uni ca colgi si alte chestii..

 

Propunere respinsa. Daca doresti asa poti sa le ceri numarul colegilor in privat!

 

 

  • Nick: TheoNeuer
  • Rank: 5
  • Vechime: mare
  • Sugestia 1: Să schimbăm ora antrenamentului. ÃŽn loc de 21 să fie să zicem 19 sau 20. Probabil unii sunt obosiÈ›i È™i nu pot sta până aÈ™a târziu. Ar ajuta.
  • Sugestia 2: Când organizăm un antrenament se va posta pe forum cu măcar 6h înainte că urmează un antrenament cu exerciÈ›iile x, y, z. Zic asta pentru că niciun antrenor nu vine cu exerciÈ›iile pregătite È™i când e vorba de antrenament, de 8 luni numa' Duele È™i Cerc È™tim la antrenament. Să facem È™i ceva diferit ce trebuie analizat dinainte pentru a nu apărea probleme pe parcurs. ÃŽn plus, să È™tie È™i membrul ce-l aÈ™teaptă. ExerciÈ›iile de acolo nu au voie sa fie modificate/înlocuite. (Ca la NG)
  • Sugestia 3: Când suntem mai mulÈ›i on să facem un blocaj la intersecÈ›ie sau oriunde altundeva pe raza oraÈ™ului LV. Nu e nevoie de prezenÈ›a unui lider, nici obligatoriu a unui admin. Oricum, dacă se anunță pe /gov, automat vor veni admini care să sancÈ›ioneze kamikaze È™i astea. Nu e nevoie de mare organizare, decât de o cooperare din partea civililor.
  • Sugestia 4: Propun ca un rank 5+ să poată accepta cererile de la transferuri echipe, nu doar liderul. Singura grijă a liderului va fi să spună când deschide cererile să spună câți membrii pot intra în SWAT.
  • Alte precizari: Nu, aceste propuneri o să ajute destul de mult facÈ›iunea, zic.

 

1. Urmeaza.

2. Voi incerca sa anunt antrenorii mai din timp pentru a isi putea pregati antrenamentul.

3. Greu.... Stii bine ce trafic este in intersectie LV...

4. Respins - e ok asa...

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:DJmix

  • Rank:4

Vechime: 8-9 lunii

Sugestia:

Ca fiecare rank sa fie cate-un BEST ce sare de peste 200 de p iar acela care a luat best-ul sa castige o suma de 25k sau ceva de genul asa se premiaza si ce iese din Blacklist.

Alte precizari:

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick:DJmix
  • Rank:4
  • Vechime: 8-9 lunii
  • Sugestia:
  • Ca fiecare rank sa fie cate-un BEST ce sare de peste 200 de p iar acela care a luat best-ul sa castige o suma de 25k sau ceva de genul asa se premiaza si ce iese din Blacklist.
  • Alte precizari:

 

Propunere respinsa! Cu sau fara 25k pentru cei mai multi e tot aia..

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: DJmix

  • Rank: 5 (Captain)

Vechime: 8-9lunii

Sugestia:

Adaugarea unei noi reguli care zice asa.


Aveti voie maxim 2 invoirii pe luna la activitati precum sedinta/antrenament etc.

Alte precizari: Asa s-ar sporii prezenta la antrenament.

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: DJmix
  • Rank: 5 (Captain)
  • Vechime: 8-9lunii
  • Sugestia:
  • Adaugarea unei noi reguli care zice asa.
  • Aveti voie maxim 2 invoirii pe luna la activitati precum sedinta/antrenament etc.
    
  • Alte precizari: Asa s-ar sporii prezenta la antrenament.

 

 

Dupa data de 01.07 cand voi reveni din concediu va trebui sa modific si ora antrenamentului si va fi introdusa si aceasta regula!

 

  • Nick: [AT]DariusZ.
  • Rank: 5
  • Vechime: 7 luni
  • Sugestia: Sa se redeschida si sa se refaca in intregime topicul "Legende"
  • Alte precizari: -

 

Nu am cum sa refac acel topic.... Acest topic nu a fost niciodata deschis publicului larg, sa posteze sau sa isi dea cu parerea... Eventual cand va fi nevoie voi mai adauga!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: TudorTudy23

  • Rank: Detective

Vechime: 23 zile

Sugestia: Sa putem da wanted "Cop Kill" si doar daca avem poza cu mesajul de pe chat cu "X te-a omorat de la..." etc.

Alte precizari: De ce nu ? Mesajul respectiv nu poate sa apara sub nici o alta circumstanta decat daca te omoara cineva, ceea ce in parerea mea si a mai multor colegi ar trebui sa fie considerata "dovada clara"

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: TudorTudy23
  • Rank: Detective
  • Vechime: 23 zile
  • Sugestia: Sa putem da wanted "Cop Kill" si doar daca avem poza cu mesajul de pe chat cu "X te-a omorat de la..." etc.
  • Alte precizari: De ce nu ? Mesajul respectiv nu poate sa apara sub nici o alta circumstanta decat daca te omoara cineva, ceea ce in parerea mea si a mai multor colegi ar trebui sa fie considerata "dovada clara"

 

Este deja acest lucru. Singua "problema" este ca in acel mesaj trebuie sa apara si arma cu care ai fost omorat. Daca nu apare, acel mesaj nu mai este valid si automat nu poti acorda wanted doar pe baza lui!

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📋 Sugestii | Suggestions 📋

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.