Jump to content

Tombola B-Zone


Skipper
 Share

Recommended Posts

mrtheg.png

  • În ce constă acest event?

Acest eveniment constă în extragerea unui număr odată pe săptămână prin intermediul site-ului http://random.org . Fericitul câştigător va fi premiat cu suma de 5,000$.

  • Reguli cu privire la event:

Fiecare persoană va avea un număr personal, care va fi cu +1 mai mare decat numărul precedent postat.

Exemplu: Dacă eu postez numarul 1, următorul participant trebuie să pună numărul 2 şi tot aşa.

  • Pentru a participa trebuie să ai minim level 5.
  • Dacă postezi alt număr decât cel care trebuie vei fi descalificat.
  • Cine NU respectă modelul de mai jos cu privire la acest concurs va fi descalificat.

Am decis să deschid acest topic deoarece ştiu că a mai fost şi în trecut această tombolă şi acum topicul este închis.

Cine încearcă să fraudeze acest event va primi interdicţie permanentă de a mai posta în acest topic.

Cine postează de două sau mai multe ori la o ediţie v-a primii interdicţie permanentă de a mai posta în acest topic.

Cine încearcă să îşi facă conturi multiple pentru a participa la Tombolă cu ele va primii interdicţie permanentă.

  • Cum particip?

- Foarte simplu, trebuie să foloseşti acest model de postare:

  • Nickname:
  • Level:
  • Sunt jucătorul cu numărul:
  • Alte precizări:

  • Cum imi ridic premiul?

Dacă eşti unul dintre câştigători, trebuie să mă contactezi in joc, iar banii vor fi trimişi prin transfer bancar.

Dacă nu sunt online in joc, ai posibilitatea să îmi trimiţii PM pe forum.

Numele meu în joc este Skipper.

Prima ediţie în cadrul "Tombola B-Zone" începe astâzi şi se termină pe 22.10.2014 ora 18:00!

Edited by South Skipper
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.