Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

xBlitz. Cum te simti cand nu iti faci griji de samp? Eu prosta Ahuena. Jos WF spakoina. John_Oanca o luat sublider ca lori o plecat, m-am dus si eu deam. Si demon mo scris in legende.

Amu deam o sa ies mai des afara :P

Da bai, prosta ahuena fara samp, nica nervi, tarcesti in pat tati ziua, te uiti la cate filme/seriale vrei.

 

Ei zato o fost niste vremuri cand ne distram pe server, nu pot zice ca 1 an si ceva am jucat total aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Da bai, prosta ahuena fara samp, nica nervi, tarcesti in pat tati ziua, te uiti la cate filme/seriale vrei.

 

Ei zato o fost niste vremuri cand ne distram pe server, nu pot zice ca 1 an si ceva am jucat total aiurea.

Blea ii normal saglasen am imnceput sa dorm deameaza:))))) .

Ble eu propun nu inceperi cu vânzarea bunurilor , da mai bine lasatile .

Eu poate o sa fac ceva schimbari in viata si poate ne apucam si intram într-un gang , prosta la war sa intram noi 3 daca ne băgăm într-un gang o sa facem o echipa buna si poate o ridicam gangu. Cristi eu stiu ca tu o sa poti doar cand te muti jos. Nui Nica , eu nu zic sa ne apucam toti amu. Tot cu timpu.

John insanatosire rapida blea ii scucina la scoala fără voi:(. ( mă ajuti cu comentarea aceia la engleza terog).

Link to comment
Share on other sites

@, care comentariu blea?
@, hui paimiosh eu la medishi nu imblu, luni cred ca la scoala, da ii pizdetz cu mine, in fiecare dimineata ma cac ca verbliudu si am o durere de burta ahuitelinaia. Nasu ii infundant kapetz, tusesc mai rar, da paliubomu ca o gorilla si cand ma apuca cateodata vreo temperatura de 39.8 ap ahuesc de viata :)) aa si spatele ma doar pizdetz. Dolce vita eopta..

Link to comment
Share on other sites

Suki bl, tăț bolnavi, stau acasă..

Az sca prima nu am avut-o, și am făcut-o numa a 2 și a 3-a, zaebisi viață :D

Blea tăț va-ți lăsat de samp, eu treb să tarcesc să fac raportul, ieri am făcut vreo 2-3 puncte și m-am zaibit :D

Link to comment
Share on other sites

Șo za doncrat? kto ăto :D

blea, zaebisi amuia cu noul update, nu trebu de făcut ss, și e mai ușor :D amăgești mai repede =))

Hz, parc dintr-o parte aș da demisia, da parcă aș mai sta, cac nicac LSPD, șini știe dac m-a mai primi...

 

Link to comment
Share on other sites

Usurel patzani :))
Am vorbit eu cu dansu pe odno, ni-o dat niste sfaturi in PS si i-am zis sa mai treaca pe aici cand are timp.
, bine ca n-am inceput sa iti fac la engleza ca iti pierdei virginitatea de aflam ca esti eliberat si eu ti-am facut eseu sela dolbanii =))

@Mango3, lasa jalea, eu kaifuesc cat stau acasa, ma uit numa la seriale si mai postez pe aici, dolce vita :P

Link to comment
Share on other sites

Noapte bună, eu mă duc să mă uit seria din The Walking Dead, șapoi poate Supernatural, să-l termin odată...

M-am uitat azi 50 shades of grey, așa, nu aș spune că-i pizdeț interesant..așa, laițovaa, de-a pula prosta că era calitate rea și acolo o bucată nu era tradusă vreo 2 minute, și deam s-a taiat cîteva bucăți, m-oi uitaa deam la primăvară în calitate bună. Zato vreu să-mi cumpăr carțile..

Link to comment
Share on other sites

Bai debil, nu fa dublu post ca pidaru cela de steptu îți da warn si suspend.

 

Si tu te lași bai?

 

 

Edit: suka am vrut sa nu vin azi, da părinții o rămas acasă si nu avem de ales blea.

Edited by rTn dyablox
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.