Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

23 hours ago, Blessing said:

cu cât mai mult o să vă doare în pulă cu atât mai bine o să trăiți

cu lejea asta traiesti ca boieriu la tot ce se incadreaza in viata asta

deam banii de pe contul bancar ne shitaetsa, iasen hui

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

@DutchMan Vreu si eu :(

 

Tu de atata nu postai cu noi, ca nu cumva sa nu-ti deie? =))

 

Pentru VIP trebuie sa platesti sau?

Nu. VIP tipa se da la aia care au ajutat comunitatea ca aia de la BVlog, scripteri, admini 6 sau d-astia ca Claudiu care joaca poker cu Bobo si Steptu :)):-&:-&

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Blessing said:

@DutchMan Domnul Dumitri, când o să-mi dați și mie Donator?

Am rămas doar eu pe aici fără nimic, ma simt exclus, unicul de aici fără mov. *crying*

 

Taci ca tu esti albastru.

 

8 hours ago, eB L U C A Z ELEFANTUL KIA said:

Nu. VIP tipa se da la aia care au ajutat comunitatea ca aia de la BVlog, scripteri, admini 6 sau d-astia ca Claudiu care joaca poker cu Bobo si Steptu :)):-&:-&

 

Care Claudiu?

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, eB L U C A Z ELEFANTUL KIA said:

Nu. VIP tipa se da la aia care au ajutat comunitatea ca aia de la BVlog, scripteri, admini 6 sau d-astia ca Claudiu care joaca poker cu Bobo si Steptu :)):-&:-&

 

Nu m-am jucat poker cu Bobo si nici cu Dani. De fapt, cu niciunul dintre ei nu-s BFF, dar Bobo mi l-a dat. Motivele ar fi altele, pe care ti le-am mai spus. Dar apreciez umorul, nu ma supar. pwp.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

@DutchMan Vreu si eu :(

 

Tu de atata nu postai cu noi, ca nu cumva sa nu-ti deie? =))

 

Pentru VIP trebuie sa platesti sau?

 

Nu de asta, nu prea am timp. Dar nici nu cred ca conteaza.

Am donatii de peste 550 euro si I-am cerut lui bobo Sa imi dea VIP ca am contribuit la dezvolatrea comunitatii.

Si nu, eu nu am donat 550 euro. Am un prieten care joaca samp, poate il stii, roman de la zimbru, i-ai vandut o casa. Pai el imi da cash ca Sa îi pun gold si in 3 ani s-au adunat comenzi.

 

12 hours ago, Blessing said:

@DutchMan Domnul Dumitri, când o să-mi dați și mie Donator?

Am rămas doar eu pe aici fără nimic, ma simt exclus, unicul de aici fără mov. *crying*

 

Te stiu? Ce Nick-uri ai mai avut?

Edited by DutchMan
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DutchMan said:

 

Nu de asta, nu prea am timp.

Am donatii de peste 550 euro si I-am cerut lui bobo Sa imi dea VIP ca am contribuit la dezvolatrea comunitatii.

Si nu, eu nu am donat 550 euro. Am un prieten care joaca samp, poate il stii, roman de la zimbru, i-ai vandut o casa. Pai el imi da cash ca Sa îi pun gold si in 3 ani s-au adunat comenzi.

 

Blea bratuha, cum adica "casg ca sa ii pun gold". Care e smekeria, vr si eu bazara noli

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Blessing said:

Da, Kaw

 

Ooou, am uitat, voiam sa iti dau odata insa nu stiam ce cont de forum ai. Hai ca esti urmatorul pe lista.

 

2 minutes ago, eB L U C A Z ELEFANTUL KIA said:

Blea bratuha, cum adica "casg ca sa ii pun gold". Care e smekeria, vr si eu bazara noli

El nu are card bancar. Imi da cash, lei, iar eu ii pun gold pe contul lui de rpg. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DutchMan said:

 

Ooou, am uitat, voiam sa iti dau odata insa nu stiam ce cont de forum ai. Hai ca esti urmatorul pe lista.

 

El nu are card bancar. Imi da cash, lei, iar eu ii pun gold pe contul lui de rpg. 

:)):-$ credeam ca castigi si tu cv. Strelesc si eu la VIP, poate primesc. Nu de alta da vr sa ma dau si eu maree

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, eB L U C A Z ELEFANTUL KIA said:

:)):-$ credeam ca castigi si tu cv. Strelesc si eu la VIP, poate primesc. Nu de alta da vr sa ma dau si eu maree

Castig si eu ceva, 10% din affiliates prin alt cont, mai am multisori euro prin affiliates de la alti jucatori. 20-30% profit cand am ocazia, cumpar euro pe shop prin paypal de la admini, si inca el imi da putin mai mult.

 

13 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

@DutchMan Vreu si eu :(

Nu pot, si asa cu greu l-am convins pe bobo sa imi dea gradul.
"Imi pare rau sa-ti spun, insa nu oferim gradul VIP pentru donatii. Dorim sa vedem implicare in dezvoltarea comunitatii."

Three messages later:

"Cu siguranta aceste donatii ne-au ajutat sa dezvoltam comunitatea, sa facem noi sisteme. Iti suntem recunoscatori pentru ajutorul acordat. La insistenta ta ti-am acordat acest grad. :D"

Link to comment
Share on other sites

@DutchMan da, îl știu. Eram împreună în TTB. Știu ca o dat vreo 70 e pe-o casă. Сэ-л ынтреби дакэ ну кумва вре сэ кумпере бани сау буллет де ла мине.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Victory LiviuC said:

Noroc, cum ii filmul, ca vreau si eu sa ma duc sa-l vad?

Mai bn nu, eu de la trailer m-am speriat, ii mai smek ca primu. S-au dus niste colegi, unu nu o dormit toata noaptea si adormea la lectii

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Сэ-л ынтреби дакэ ну кумва вре сэ кумпере бани сау буллет де ла мине.

O dat 70 euro pe o casa si 50 euro pentru dune, iar pe langa asta o donat vreo 400 euro de gold si si-o vandut un iPhone si un iPad pentru ceva bani si biz.

Ai putea sa il intrebi, poate o sa aiba nevoie de bani ca ma intreba mai inainte daca am ceva sa ii vand.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.