Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

On 2/28/2018 at 4:27 PM, Blessing said:

În sfârșit facem și noi ceva mai pzdos decât UE, o monedă cu hologramă care dacă le unești pe toate cele 4 tipuri de monede (1, 2, 5, 10) obții stema R.M.
BNM pune în circulație noi monede metalice (CLICK)


Gândindu-mă că zi de zi taxatoarele o să poarte în borsetă câte 4 - 5 Kg de monede, mă gândesc că se vor modifica cerințele pentru a obține un job de taxatoare:

1. A strong core. Deținerea unui 6 pack reprezintă un avantaj.

2. Râdicarea minimă a 75 kg la haltere.

radem, glumim
dar tot asa glumeam la "ba e cutremur, ah no, mi-a cazut portmoneul"

now shit becomes reality

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, iZy said:

"ba e cutremur, ah no, mi-a cazut portmoneul"

asta-i bună, serios

blea, eu nu înțeleg nah o făcut capiși de 10 lei suca

amu as îmi iau o pivă cu 2 capiși ș un pachet de siji cu 3 capiși =)) 

Link to comment
Share on other sites

On 9/13/2017 at 5:01 AM, Blessing said:

@DutchMan Domnul Dumitri, când o să-mi dați și mie Donator?

Am rămas doar eu pe aici fără nimic, ma simt exclus, unicul de aici fără mov. *crying*

9

Domnul Kawse, a ajuns timpul să primiți și dumneavoastră gradul mov fără nici o valoare, numit Donator. 

Deja nu vă veți mai simți exclus. 


 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, DutchMan said:

Domnul Kawse, a ajuns timpul să primiți și dumneavoastră gradul mov fără nici o valoare, numit Donator. 

Deja nu vă veți mai simți exclus. 


 

Ai donat 50 euro pt el? Debil esti. Deamu si mie please, iti dau si un cont de Battlefield 1, etc etc

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AnxietyTBH said:

Ai donat 50 euro pt el? Debil esti. Deamu si mie please, iti dau si un cont de Battlefield 1, etc etc

Nu am donat eu 50 euro, pentru mine shop-ul e mai mult ca o afacere. Nu îmi voi piere timpul să îți explic.

 

xWGCOpj.png

 

Și nu donezi 50 euro doar pentru acel grad, îl primești după ce ai făcut comenzi de 50 euro sau mai mult.

 

Iar după ce îmi zici 'Debil esti' mai și vrei să îți dau ceva? Nu am nevoie de conturile alea, nici dacă îmi dai bani nu îți voi da gradul.

 

L-am dăruit doar câtorva persoane care au meritat și au nevoie de el, în comparație cu tine.

Știind trecutul tău și toate cele spuse de tine, nu vrei primi nimic de la mine.

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DutchMan said:

Nu am donat eu 50 euro, pentru mine shop-ul e mai mult ca o afacere. Nu îmi voi piere timpul să îți explic.

 

xWGCOpj.png

 

Și nu donezi 50 euro doar pentru acel grad, îl primești după ce ai făcut comenzi de 50 euro sau mai mult.

 

Iar după ce îmi zici 'Debil esti' mai și vrei să îți dau ceva? Nu am nevoie de conturile alea, nici dacă îmi dai bani nu îți voi da gradul.

 

L-am dăruit doar câtorva persoane care au meritat și au nevoie de el, în comparație cu tine.

Știind trecutul tău și toate cele spuse de tine, nu vrei primi nimic de la mine.

 

"debil esti" e in gluma. In oras la mine e ceva normal...

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, AnxietyTBH said:

"debil esti" e in gluma. In oras la mine e ceva normal...

Adică? Dacă în orașul tău persoanele debile sunt văzute ca ceva normal, atunci să înțeleg că personele tefere mintal sunt văzute ca ceva anormal? 

 

@iZy Blea, nu scap de Ștefanii. Ieri la spaniolă dau de Valeria și azi la istorie dau de Axînti. 

Edited by Blessing
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Blessing said:

Adică? Dacă în orașul tău persoanele debile sunt văzute ca ceva normal, atunci să înțeleg că personele tefere mintal sunt văzute ca ceva anormal? 

 

@iZy Blea, nu scap de Ștefanii. Ieri la spaniolă dau de Valeria și azi la istorie dau de Axînti. 

Esti cam prost. Nici macar nu intelegi despre ce vorbesc. Multi se numesc asa in gluma, nu e nimic rau...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Blessing said:

Adică? Dacă în orașul tău persoanele debile sunt văzute ca ceva normal, atunci să înțeleg că personele tefere mintal sunt văzute ca ceva anormal? 

ăto bâlo șto-to s cem-to xd

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.