Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

On 12/23/2018 at 3:07 PM, JohNny10 said:

@iZy L-am vazut acum pe ”varnio” cum joaca bizon si am zis sa ma bag putin pe aici sa vad ce mai e.

Vezi ca acum, avand ceva fundamente in drept si in interpretarea normelor, futem tot regulamentul asta de pe bizon si inchidem comunitatea

tu cn mai esti man?

On 12/23/2018 at 5:52 PM, South Monologue said:

i auzi :D ! si rau esti ! 

nu te-ai zaebit bre de jocuri?
 

 

On 12/10/2018 at 7:25 PM, rTn Dyablox VIP said:

Пой со мной соловей.

nu l-am vazut din a 9-a pe ala

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iZy said:

tu cn mai esti man?

nu te-ai zaebit bre de jocuri?
 

 

nu l-am vazut din a 9-a pe ala

Eu săptămâna trecută :)) 

Link to comment
Share on other sites

Salutare, fraţi basarabeni! Vin alegerile parlamentare pe 24, aşadar am făcut un sondaj în secţiunea "Polls" din "Politics". Vă invit să vă exprimaţi opţiunea.

 

https://forum.b-zone.ro/topic/417771-ce-partid-aţiveţi-vota-la-alegerile-parlamentare-din-republica-moldova/

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BIS aka OldNab said:

Salutare, fraţi basarabeni! Vin alegerile parlamentare pe 24, aşadar am făcut un sondaj în secţiunea "Polls" din "Politics". Vă invit să vă exprimaţi opţiunea.

 

https://forum.b-zone.ro/topic/417771-ce-partid-aţiveţi-vota-la-alegerile-parlamentare-din-republica-moldova/

Mersi, acuș trag un ochi prin topic.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rTn Dyablox VIP said:

Învață engleza că ăsta e unicul obiect care o să-ți trebuiască în viață.

Stiu, multumesc de sfat. Doar ca aveam liber si in acele 5 minute pe care le aveam am zis sa iti raspund. Intr-un fel sau altul e bine si sa comunici adica sa nu dai in "seen" cum zic unii.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.